DJ PLAZA NU IN ZUIDPLAS! Verkoopadviseur m/v StatafelZuidplas.nl 0180-700205 TE Productions Nieuwerkerk dicht bij play-offs Medailleregen voor Barracuda op Kring Kampioenschappen Groeneweg B1 kampioen Wanvertoning CKV Statafel huren vanaf 5,- Bezorgen/ophalen mogelijk DJ-fun 4 every 1 www.djplaza.nl 0182-700607 Recording-Mixing Musicproductions Opnamestudio oefenruimte voor bands artiesten www.teproductions.nl 0180-700203 HART VAN HOLLAND SPORT 29 MEI 2013 63 Tennis Zwemmen Atletiek Derde Aart van Hovenloop Voetbal Korfbal DJ-Les DJ-oefenruimte (groeps) DJ-Experience Ook voor kinderfeestjes (vanaf 10 jaar) Check de website voor alle info: TIMELESS Meubelspeciaalzaak Jeantique is op zoek naar een Jeantique is een meubelspeciaalzaak met 2 filialen. Voor ons filiaal in Waddinxveen zijn wij op zoek naar een flexibel inzetbare ver koopadviseur voor één vaste dag per week. In deze functie adviseert u klanten op een inspirerende en klantvriendelijke wijze bij de aan schaf van meubelen. U verrast klanten met uw kennis en creativiteit en zet hun wensen om in een passend advies op maat. Functie-eisen Ervaring in de verkoop van duurzame consumentengoederen 1 vaste dag per week beschikbaar mogelijkheid tot invallen bij vakantie van uw collega u bent commercieel, klantgericht en zelfstandig en beschikt over goede contactuele eigenschappen Uw schriftelijke reactie voorzien van CV kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Jeantique, t.a.v. Claudia Nijhof, Nijverheidsweg 2, 7471 ËV Goor. E-mail: c.nijhof@jeantique.nl Voor nadere informatie verwijzen wij u graag naar de website www.jeantique.nl. Natuurlijk kunt u ook contact opnemen met Claudia Nijhof, telefoon: 0547-274112 Nieuwerkerk aan den IJssel - Op de voorlaatste competitiedag wonnen de heren van TCN zondag in Rijswijk van hekkensluiter Vredenburch met 2-4. Hiermee komt het entreebewijs voor de play-offs een stap dichterbij. Rick Schalkers ging in de eerste partij onderuit tegen Niels Zijlstra. Yoran Verschoor zat goed in de wedstrijd tegen Peter van Wilgen. Na een soepele eerste set, raakte hij aan het begin van de tweede set wel even uit het ritme, maar hij kwam na een 3-0 achterstand terug. Bart van den Berg won van de Poolse in ternational Maciej Dilaj. Ondanks een fraai staaltje power- tennis moest hij de eerste set aan Nieuwerkerk aan den IJssel - De Kringkampioenschappen van de Kring Gouwe-rijnstreek hebben een medailleregen opgeleverd voor de zwemmers van Van Vliet Barracuda. Verdeeld over twee weekends werd vier dagen lang in het 50m bad van Katwijk gestreden om kwalificatie af te dwingen voor de Nationale Kampioenschappen. Ian Minnigh, Floyd van Ploof, Isabelle den Hartog en Jeroen Bechtold wa ren al zeker van een nationaal start bewijs. Owen van Krimpen kampt met een blessure waardoor hij zijn nationale titels niet kan verdedigen. Zondag 26 mei sloot Thomas Flesper zich aan bij de groep NK-zwem- mers door op de 100m schoolslag een flinke tijdsverbetering te laten zien. In Katwijk bleven de klokken stilstaan op 1.27.15; goed voor het zilver én voor een NK-bewijs. Eenenveertig medailles konden op de lijst van Barracuda worden bij geschreven. Negen keer werd het Kringkampioenschap behaald, ver deeld over vier zwemmers. Jeroen Bechtold op de 100 en 200m rug en op de 200m wissel; lan Minningh op de 100 en 200m vrij; Isabelle den Hartog op de 100m schoolslag en Floyd van Floof op de 50, 100 en 200m rugslag). Meest in het oog springende resultaat was de 200m rugslag van Floyd van Floof. Met een tijd van 2.14.56 verbeterde hij zijn beste prestatie met ruim 3 sec en zette hiermee de beste nationale seizoentijd neer. zich voorbij laten gaan. Maar in de tweede set betaalde het zich uit en in de derde set gaf Dilaj zich ge wonnen. Ook Bas Struijk haalde een mooi punt binnen tegen MarcRa- vestein. Verschoor en Struijk won nen de dubbel van Simonis/Van Wil gen. Het dubbel Tigu/Van den Berg redde het niet tegen Dilaj/Ravestein, waarmee de eindstand 2-4 werd. Bleiswijk - Atletiekvereniging De Kieviten houdt zondag 2 juni de derde van een serie van zes Aart van Hovenlopen in 2013. De start is om 10.00 uur bij de parkeerplaats van 't Zeeltje aan de Kooilaan. De senioren en de junioren van zestien jaar en ou der lopen vijf kilometer. De jeugd tot en met vijftien jaar loopt één kilometer. De Aart van Hovenloop is een prestatieloop, dus ook bedoeld voor lopers die geen wedstrij dambitie hebben, maar zichzelf willen testen. Deelname is gratis. Zevenhuizen - De B1 van vv Groeneweg bekroonde zaterdag 25 mei een goed seizoen met het behalen van het kampioenschap. De laatste com petitiewedstrijd werd gewonnen met 4-2. Nadat eerder in het seizoen de promotiepoule van de 2e klasse werd bereikt wist het elftal in deze klasse dit weekend het kampioenschap te behalen. De B1 komt nu in het volgende seizoen uit in de 1e klasse. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het is Nieuwerkerk niet gelukt om op een waardige manier afscheid te nemen van sportpark Dorrestein. De ploeg van Verbeek, die zich de vo rige speelronde veilig had gespeeld, kon het niet opbrengen tegen Spar ta uit Zwolle. De start was goed met een 3-0 voorsprong na tien minu ten. Vervolgens zakte het spel naar een bedenkelijk niveau en was de ploeg geen schim van de machine die de laatste maanden overwinning op overwinning boekte. Sparta ging met een 7-8 voorsprong de rust in. Ondank een korte opleving na rust lukte het Nieuwerkerk niet om over het dode punt heen te komen. Tot overmaat van ramp kreeg Matthijs Lansbergen twee keer geel en dus rood. Sparta had toen al een beslis send gaatje geslagen en maakte het verschil alleen maar groter in de slotfase. Eindstand 11-16.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 63