Enthousiaste reacties Open Dag zorgvilla in Moordrecht Van der Linden Groep wint BZAV toernooi in Moerkapelle Nieuwe modewinkel in Nieuwerkerk aan den IJssel Heropening Bakker Klootwijk Voor stomazorg naar Groene Hart Ziekenhuis schuifdeurkasten op maat HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 12 JUNI 2013 37 www.enkast.nl 0180-634866 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Tijdens de Dag van de Bouw op 1 juni jl. is de Open Dag van Zorg villa Vivere in Moordrecht druk bezocht. Het voormalig raadhuis van Moordrecht wordt verbouwd in opdracht van de eigenaar, de Stichting van Drost-IJserman, tot zorgvilla met twaalf zorgapparte- menten, drie logeerkamers en dag bestedingsmogelijkheden. Vivere Verzorgd Wonen, onderdeel van Sanare ZorgFtWelzijn, biedt een alternatief in de regio voor men sen met een beperking die willen wonen met hoogwaardige 24-uurs zorg en service. Er waren ook veel inwoners van Moordrecht die graag willen we ten wat er komt in het voorma lig raadhuis. Het doel is om deze zorgvilla, waar ook de historische vereniging gevestigd is en er straks ook weer getrouwd kan worden, deel te laten uitmaken van de ge meenschap van Moordrecht. De deuren gaan 1 augustus open en in september is de officiële opening. Geïnteresseerden voor wonen, lo geren, vrijwilligerswerk of mensen met ideeën voor dagactiviteiten kunnen zich aanmelden bij 0180- 310180 of mailen naar info@ sanare.nl Moerkapelle - Het autoschadeher- stelbedrijf van de Van der Linden Groep uit Waddinxveen heeft afge lopen vrijdag de finale van het jaar lijkse bedrijfsvoetbaltoernooi tegen Snackbar Het Wapen van Moerka pelle gewonnen. Het jaarlijks terugkerende Moer- kapelse 'BedrijfsZomerAvondVoet- baltoernooi' werd voor de één en dertigste keer georganiseerd, dit maal door Cock van der Lans, Anne Duursma, Bart Klos en Lammert Hertog. De prijswinnaars, een team van monteurs en de verkoopgroep, mochten met een grote wisselbe ker naar huis. Het team nam deel aan de recreatieve pool, waarin respectievelijk vier en vijf deel nemers waren. De Van der Linden Groep won alle drie de wedstrijden, de kruisfinale en vervolgens ook nog de finale. Verder deden aan de bedrijfsvoetbalwedstrijd mee: Ka lenderwinkel Superboeren, ELM Bleiswijk, Heijboer Tuinhout, Berg- banket, Slurp, Flozo en Faute 11. Winnaar van de sportiviteitsbokaal werd Flozo, winnaar van de Penalty Bokaal werd Heijboer Tuinhout. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bak ker Klootwijk in Winkelcentrum De Reigerhof is vrijdag 7 juni op nieuw geopend. Na anderhalve week verbouwing is er een ver nieuwde broodspecialist tegen over de kaasspecialist gekomen. De derde generatie van de familie Klootwijk bakt dagelijks, volgens traditionele receptuur, in de winkel zelf een grote verscheidenheid aan vers brood en banket. In de winkel Nieuwerkerk aan den IJssel - De droom van Denise van Hoog- straaten (19) uit Rotterdam-Nesse- lande komt bijna uit. In juli studeert ze af voor haar opleiding modema- nagement aan het TMO in Utrecht. En op 22 augustus opent ze haar eerste modewinkel, Ultimo Fashion, aan de Dorpsstraat 11. Hier was voordien de winkel Vorm en Kleur gevestigd. Haar moeder zal ook veel in de winkel aanwezig zijn. Haar vriend Leonard Peters doet de marketing. Het is altijd een droom van Denise geweest om haar eigen winkel te hebben: een plek waar alles op het gebied van mode samen komt, waar je goede service en advies krijgt. Op 1 juni heeft Denise de sleutel ontvangen van haar winkel en is ze begonnen met klussen. Ul timo betekent het hoogst haalbare, het meest ultieme. En met Ultimo Fashion wil Denise zeggen: de laat ste mode. Binnen twee maanden wordt het pand tot een sfeervolle winkel van 50 vierkante meter (in clusief magazijn 90 vierkante me ter) omgetoverd. Ultimo Fashion opent haar deuren op 22 augustus. De winkel is bedoeld voor vrouwen die ervan houden om er verzorgd uit te zien. ledereen kan bij Ultimo Fashion terecht door de vele ver schillende stijlen: elegant, stijlvol, chique, vrouwelijk, trendy, sportief, stoer en nonchalant. Het leuk ste is om deze stijlen met elkaar te combineren door bijvoorbeeld een stoere jeans te dragen met een mooi en elegant colbert. Ul timo Fashion gaat de volgende kledingmerken voeren: Moscow, Loiza by Patrizia Pepe, NIKKIE by Nikkie Plessen, Cimarron, Edan Schwartz, Le temps des cerises,10 feet, Esqualo en Michael Kors. Naast deze kledingmerken verko pen zij ook luxe accessoires van Fab, Michael Kors en 4everwithe- veryone. De namen zijn misschien niet allemaal even bekend, zoals het jeansmerk Cimarron, maar daar heeft Denise bewust voor gekozen omdat ze zich met bijzondere mer ken wil onderscheiden. bakt een meesterbakker de lekker ste broden en maakt ook het gebak ter plaatse. Naast het basisassorti ment heeft de bakker Rotterdamse broodsoorten zoals Stoerdonker, Zonnepit Wit en Vollerkoren. Dit zijn honderd procent desembroden, zoals het meergranen, wit, volko ren en zongedroogde tomaten. De desembroden worden, in tegen stelling tot vroeger, gemaakt met een zachte desem. Dat geeft een heerlijk aroma en knapperige korst. Deze broden zijn geschikt voor alle maaltijden. Meergranen, volkoren en wit desembrood lenen zich bij uitstek voor het ontbijt of de lunch. Desembrood is ook heerlijk bij de warme maaltijd, lekker met tape- nade of als bijgerecht met olijfolie en zeezout. Het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) in Gouda heeft het groene vinkje voor goede stomazorg en urinestomazorg van de Nederlandse Stomavereniging ontvangen. Hiermee voldoet het GHZ aan de kwaliteitseisen die door de vereniging worden gesteld. De Stomavereniging heeft samen met stoma dragers, stomaverpleegkundigen, chirurgen en urologen tien basisnormen voor goede stomazorg ontwikkeld. Het GHZ voldoet aan alle normen en verdient hiermee het groene vinkje. volgende inloopbijeenkomst is op 5 september. Tijdens deze bijeen komst zijn leden van de patiënten vereniging aanwezig voor lotgeno tencontact en het verschaffen van informatie. Stomapatiënten hebben door hun ziekte of aandoening een kunst matige uitgang voor urine en ont lasting, omdat deze niet via de na tuurlijke weg het lichaam kunnen verlaten. In het GHZ worden sto mapatiënten en hun familie tijdens en na de behandeling begeleid door een in stomazorg gespecialiseerde verpleegkundige. Stomawijzer Met de stomawijzer kunnen pa tiënten op eenvoudige wijze be trouwbare informatie over de sto mazorg in hun ziekenhuis bekijken. Patiënten kunnen op deze manier Nederlandse ziekenhuizen met el kaar vergelijken. Meer informatie over de stomawijzer is te vinden op: www.stomawijzer.nl. Inloopbijeenkomst Stomazorg Met enige regelmaat worden in het GHZ inloopochtenden voor stomapatiënten georganiseerd. De

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 37