Adembenemend Ook voor uw oren. Ein Abend in Wien Expositie Nesselande Inschrijven voor tweede editie Ediken Zomerworkshops Ambitieuze plannen hockey- dames OMHC LOEWE. Alain Clark naar CuliNESSE Gezellige tocht met Fiets- maatjes HARTVAN HOLLAND I NESSELANDE I 12 JUNI 2013 41 De nieuwe Loewe Individual. Uw stijl in elk detail. Nesselande - Het bestuur van de Stichting Activiteiten De Kristal heeft zich als doen ge steld oudere bewoners van De Kristal 'fijne momenten' te bezorgen. Daarvoor is geld no dig. Daarom wordt zondag 1 september van 17.30 tot 20.30 uur 'Ein Abend in Wien' in de binnentuin'van de Kristal ge houden. Het concert wordt op geluisterd door het Rotterdams Operakoor onder leiding van dirigent Ago Verdonschot. Bewoners kunnen dit concert vanaf hun voordeur gratis meebeleven. Een zitplaats in de binnentuin kost 15 euro. Een driegangen diner-concert kost 47 euro. Kaarten zijn verkrijg baar via vink.e@kpnmail.nl of janharten@gmail.com. Nesselande - CurZusEtZo sluit donderdag 27 juni vanaf 20.00 uur het zomerseizoen feestelijk af met een kleine expositie van de gemaakte schilderijen van de deelnemers van de schilder cursus in De Kristal. Op dins dag 9 juli worden schilderijen getoond van de schildercursus voor verstandelijk beperkten. Nesselande - Loopgroep Nesselande houdt zaterdag 31 augustus de tweede Nesselande Ediken. De eerste editie in 2012 telde zestien teams en werd zo'n succes dat een vervolg niet uit kan blijven. De loop is bestemd voor alle leden van Loopgroep Nesselande: langzaam of snel, topatleet of recreant. De Ekiden is een onderdeel in de wegatletiek. Het is een marathon in estafettevorm. De afstand van 42,195 km. wordt door zes lopers afgelegd. De startloper neemt de eerste vijf kilometer voor zijn re kening. De volgende lopers lopen respectievelijk tien, vijf, tien, vijf en 7,5 kilometer. De lopers geven geen stokje door, maar een sjerp. Inschrijven kan tot en met 1 juli. Voor meer informatie en aanmel den: NES5EKIDEN@gmail.com Nesselande - Het seizoensprogram- korte cursussen en workshops in de ma van CurZusEtZo ligt in de zo- zomermaanden, mervakantie even stil maar voor de Voor meer informatie en inschrij- thuisblijvers is er een aantal leuke ven: www.curzusenzo.nl. Nesselande - De Ommoordse Mixed Hockey Club (OMHC) beschikt over een spiksplinternieuw complex in Nesselande. De vereniging heeft ambitieuze plannen voor met name de eerste teams. Dames 1 wil binnen een jaar promoveren naar de 1ste klasse en binnen twee jaar een stabiele plek bezetten in het linker rijtje. "De huidige selectie wil heel graag, is jong en ambitieus maar heeft een kwaliteitsinjectie nodig", zegt voorzitter Leon Verschoor. "We zoe ken jonge speelsters met ambitie, maar ook speelsters met de nodige ervaring." De club houdt een aan tal open selectietrainingen en wel op donderdag 13 en dinsdag 18 juni op het complex aan de Marcel Duchampplein 810. De warming-- up start om 20.30 uur, de training duurt tot 22.15 uur. Voor meer informatie en aanmel den: wfk_verhoeff@hotmail.com Acht afzonderlijk regelbare luidsprekers voor een unieke geluids kwaliteit, een perfecte beeldkwaliteit en ontelbare designopties voor een exceptionele impressie: Ontdek de Loewe Individual Slim Frame nu bij uw gespecialiseerde Loewe-partner. Voor meer informatie, bezoek www.loewe.tv/be-nl. Rotterdam/Regio - De organisatie Fietsmaatjes hield donderdag 6 juni de eerste fietstocht voor senioren. De tocht van 25 kilometer voerde vanaf de startplaats in Rotterdam langs de Rottemeren en door het Bergse Bos. De tochten van Fietsmaatjes wor den wekelijks gehouden. Fietsmaatjes is een initiatief van Stichting Wielersport Promotie Rot terdam. Het doel is om ouderen op de fiets te krijgen en nieuwe con tacten te laten leggen. Voor meer informatie: www.fietsmaatjesrotterdam.nl. Rotterdam- Alain Clark is zaterdag 31 augustus te zien en te horen op het culinaire muziekfestival Culi NESSE. 'We zijn erg blij dat Alain dit jaar tijdens CuliNESSE zal optreden. Met zijn sound past hij perfect op het zomerse festival op het strand van Rotterdam Nesselande", aldus de organisatie. De voorverkoop start zaterdag 15 juni. Kaarten a 8,50 euro zijn te koop bij Shoeby in Nesselande en bij van Delft Boekhandel in Nieuwer- kerk aan den IJssel en Zevenhuizen. Ook via de site kunnen vanaf 15 juni kaarten besteld worden www. culinesserotterdam.nl. Electroworld van Dijk Julianalaan 6 - Berschenhoek - 010-5212643 Electroworld van Dijk - Oostlaan 28-29 - Pijnacker - 015-3696787 Solutions - Dorpsstraat 119N - Zoetermeer - 079-3237983 -T «wJhfflTtvitirriM-- 'fïr

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 41