O I TB Dak U gaat toch niet zelf het dak op? ONDERHOUD VERVOLG BEKENDMAKINGEN h de pater HART VAN HOLLAND GEMEENTENIEUWS 12 JUNI 2013 Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunning Drank- en horecavergunning Algemene Plaatselijke Verordening Terinzagelegging anteri- eure overeenkomst Noordelijke Dwarsweg 5 Algemene plaatselijke verordening Bekendmaking Wet milieubeheer Verkeersbesluiten Perkstraat 54 2761 LP Zevenhuizen Tel: 06-55 780 239 tbdakenonderhoud@ziggo.nl TB DAk Onderhoud is een bedrijf die al een aantal jaren actief is in Zevenhuizen en omstreken. Heeft u lekkage of is uw dak aan vervanging toe, dan kunt u telefonisch of per mail een vrijblijvende offerte aanvragen. Moet er een reparatie plaatsvinden of moet uw dakbedekking vervangen worden, doe het dan nu! Over de arbeid betaalt u nu slechts 6% i.p.v. 21% BTW. KIJKDAG VÓÓR DE (verbouw) START! zaterdag 15 juni van 14.00 tot 15.30 uur Mendelweg 26 te Boskoop Te koop: 2 bungalows in voormalige school. Woonoppervlak: 220 m2. Vraagprijs vanaf 284.000,-- k.k. Informatie: de Pater makelaardij, tel 0172 215409, www.depater.nl makelaardij Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491 Vlietkade 29 (2761 DT) Legaliseren en uitbouwen schuur [ontvangen 04-06-2013) Knibbetweg 20a (2761 JE) Bouwen garage en berging (ontvangen 03-06-2013) MAATWERKVOORSCHRIFTEN Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leg gen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. Burgemeester en wethouders zijn van plan het volgende maatwerkvoorschrift in te trekken: Tapas en Wijnbar van S,: voorschrift ten aanzien van afvalwater bij het Activiteitenbesluit milieubeheer voor het perceel Dorpsstraat 39, 2912 CA Nieuwerkerk aan den IJssel. Het ontwerpbesluit kunt u van 13 juni tot en met 24 juli 2013 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van Burgemeester en wethou ders van de gemeente Zuidpias, indienen, per adres Omgevingsdienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Omgevingsdienst Midden-Holland, tel. (0182) 545 700. Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naarvoren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden- Holland, www.odmh.nl. Noordelijke Dwarsweg 1 (2761 GA) Uitbreiden woning achterzijde (verzonden 06-06-2013) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. ZEVENHUIZEN indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuurs recht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. De volgende vergunningen zijn verleend: Mevrouw Mastenbroek, drank- en horeca vergunning t.b.v. horeca-inrichting Hof van Holland voor onbepaalde tijd. Beheersmaatschappij De Koornmolen B.V., drank- en horecavergunning t.b.v. de horeca-inrichting aan de Tweemanspolder in Zevenhuizen. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. De volgende vergunningen zijn verleend: Stichting V.E.D.J., meerjarige evenem- tenvergunning voor het evenement Poldersound op 31 augustus 2013 in het Hitlandbos in Nieuwerkerk aan den IJssel. Beheersmaatschappij De Koornmolen B.V., exploitatievergunning voor de periode van 5 jaar t.b.v. de horeca-inrichting aan de Tweemanspolder 8 in Zevenhuizen. A.R.S.R. Skadi, evenementenvergunning ten behoeve van het evenement Rottebokaal op 8 juni 2013 op de Willem Alexander roeibaan in Zevenhuizen. Sportcentrum Brothers, vergunning ten behoeve van het evenement Hollandse Avond Part 1" in dorpshuis Swanla, op 21 september 2013. Mevrouw Mastenbroek, horeca exploitatie vergunning t.b.v. horeca-inrichting Hof van Holland, voor de periode van 5 jaar. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift Anterieure overeenkomst gemeente Zuidpias - initiatiefnemer Noordelijke Dwarsweg 5 te Zevenhuizen (06-06-2013). Met betrekking tot de ontwikkeling en realisa tie van het plangebied Noordelijke Dwarsweg 5 te Zevenhuizen is een zogenaamde anteri eure overeenkomst ondertekend. Het plan bestaat uit de realisatie van twee grondgebon den woningen. De initiatiefnemer zal zich bij de realisatie van de woningen houden aan de uitgangspunten zoals deze zijn opgenomen in de te verlenen omgevingsvergunning Noordelijke Dwarsweg 5 te Zevenhuizen. De gemeente heeft de intentie uitgesproken te zorgen voor de nodige planologische procedures die de ontwikkeling en realisatie van het plan mogelijk maken. Alle kosten om het plan te realiseren zullen voor rekening en risico van de initiatiefnemer komen. De volgende vergunning is verleend: Dorcas Hulp, inzamelingsvergunning ten behoeve van de Dorcas Voedselactie, van 7 tot en met 9 november 2013. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. MELDINGEN Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: So Natural B.V., Bredeweg 62, 2752 AB Moerkapelle, voor het veranderen van de inrichting. Gebouw waar de activiteiten plaatsvinden, is kleiner gebouwd. Activiteiten zijn niet gewijzigd. Carrecon ICS/Carrecon PCS, Noordbaan 860, 2841 MG Moordrecht, voor het veranderen van een inrichting bestemd voor oppervlaktebehandeling en bekleding van metaal. L. Oken Auto's, Noordeinde 57, 2761 BR Zevenhuizen, voor het oprichten van een garagebedrijf. Vos Gekas Boot West B.V., Nijverheidscentrum 36, 2761 JP Zevenhuizen, voor het uitbreiden van een inrichting voor reparatie en onderhoud van elektromotoren, elektrische generatoren en transformatoren. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken liggen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www. odmh.nl. ZUIDPLAS Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten: Verkeersbesluit 20-2013: Uitbreiding blauwe zone bij de HOED, Oranjepad 4-10 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Verkeersbesluit 21-2013: laad- en loszone op de Stampioenstraat te Zevenhuizen. Verkeersbesluit 22-2013: laad- en loszone op de Tirionstraat te Zevenhuizen. Verkeersbesluit 23-2013: Opheffen van geslotenverklaring voor fietsen en bromfiet sen op de Schielandse Hoge Zeedijk West komend vanuit het Westeinde in Moordrecht en overgaand in de Kortenoord in Nieuwerkerk aan den IJssel in de gemeente Zuidpias. Verkeersbesluit 24-2013: intrekking ver keersbesluit: één gereserveerde algemene gehandicaptenparkeerplaats nabij de Doortocht ter hoogte van nummer 77-79 op te heffen. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 12 juni 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen het kader over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180) 330 300.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6