Jomare SLIPS Elke donderdag van 8.00 uur t/m 13.00 uur Afscheid Ingrid Visser 'groots, maar intiem' Feitencheck nodig voor vervolg zwemonderzoek Voot OP=OP t/m 2+1 GRATIS DE TOTALE KLEDING COLLECTIE AFGEPRIJSD Coaching, Counseling Trainingen Nieuwerkerk aan den IJssel T. 0180-313038 -joke@jomare.nl - wwwjomare.nl HART VAN HOLLAND AS 19 JUNI 2013 19 Rommelmarkt drumfanfare voor volwassenen en kinderen Auteur van: "Vanuit contact naar verbinding Maak contact met je unieke vrouwelijke kwaliteiten en ontwikkel jezelf nog verder in bv.: 'NEE' kunnen en willen zeggen Helen van je verwonde hart Hoe verder na een scheiding Plek innemen /zichtbaar worden Intimiteit Wie wil werkelijk zijn Meditatie /rust en balans Communicatie optimaliseren Kwetsbaarheid <-> Kracht Acceptatie en Vergeving Eendaagse workshop - Speciaal voor vrouwen: 7 september, 2 november en 14 december www.monique-mode.nl Almere/Zevenhuizen - In het Top sportcentrum in Almere hebben ruim duizend mensen zaterdag 15 juni afscheid genomen van oud- volleybalinternational Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein. De twee werden in mei vermoord als gevolg van een zakelijk conflict in Spanje. Een mooie, strak geregisseerde bij eenkomst was het, volgens mensen die erbij waren. Groots, maar toch intiem, precies goed om enigszins recht te doen aan de gevoelens van rouw, zo klonk het achteraf. Uit Ze venhuizen, waar Ingrid oorspronke lijk vandaan kwam, was een dele gatie van betrokkenen naar Almere afgereisd voor het laatste publieke afscheid. Familie en andere naasten waren eerder vorige week bij de uit vaartin besloten kring. Tijdens de bijeenkomst kwam sterk naar voren dat Visser met haar 514 wedstrijden voor het nationaal da mesteam niet alleen een recordin ternational op het gebied van vol leybal was, maar een voorbeeld voor de hele sport. Bijzonder emotioneel moment voor de aanwezigen was de aankondi gingvan Hans Nieukerke, voorzitter van de volleybalbond, dat niemand in het nationale damesteam ooit nog met nummer 15 zal spelen. Ver volgens werd het shirt van Ingrid Visser omhoog gehesen. De door aanwezigen meegebrachte bloemen zijn inmiddels overge bracht naar de Topsporthal van In loving memory Nieuwerkerk aan den IJssel - Aan de cijferbrei, die bekend is geworden als de tussenrapportage zwembadonderzoek, moet nog gesleuteld worden. Alle fracties vroegen bij behandeling in de raad van dinsdag 11 juni om een fei tencheck voordat er conclusies worden getrokken uit het onderzoek. Als je het uiteindelijke verhaal gaat baseren op deze feitenanalyse, dan ga je nat sprak André Muller (SP). Voorde Topsporthal van Papendal, de trainingslocatie van de Oranje volleybalsters, werd begin deze week een tijdelijk monument opgericht ter nagedachtenis aan Ingrid Visser en Lodewijk Severein. Papendal, waar met een vier meter hoge foto en het shirt van Visser een tijdelijk monument is ingericht. Vol gens de familie wordt dit op termijn vervangen door een blijvend monu ment. Door Pepijn de Groot Een inspreker van Stichting De Zuidpias zwengelde de discussie aan over de cijfers die genoemd zijn in de tussenrapportage. Ferry van Wijnen was het ook al opgevallen: niet alle gegevens stroken met in formatie uit andere documenten. "Er wordt gesproken over duizend nieuw te bouwen woningen tot 2020 in Zevenhuizen en Moerka- pelle. In andere gemeentelijke cij fers wordt gesproken van 2200. Dat is een aanmerkelijk verschil en relevant voor de verdere analyse." De WD'er hoopt dat er in het de finitieve rapport aandacht wordt besteed aan de beleving en ervaring van gebruikers van de baden. Ook het CDA wil graag meer zien dan alleen de cijfers. Raadslid Ma rijke Edel: "Hoe vinden de exploi tanten dat we verder moeten met het zwemwater in Zuidpias? Dat niet alleen: ik verwacht ook raads voorstellen en een visie van het col lege." Totaal verschillend Wethouder Jan Verbeek wees op de grote verschillen tussen de drie zwembaden. "Dat maakt het ook niet makkelijk om voor u en het col lege helder te krijgen hoe de stro men lopen." Volgens Verbeek krijgen alle exploitanten de mogelijkheid om te reageren op de rapporten. Het onderzoek naar het behoud van zwemlessen en doelgroepzwemmen in de drie zwembaden die Zuidpias rijk is, komt voort uit een motie die in november 2012 werd aan genomen door de gemeenteraad. Volgens het college is de eindrap portage nog voor de zomer klaar en wordt dat document besproken in de eerste raadsvergadering na het zomerreces. Nieuwerkerk aan den IJssel - Drum fanfare DKV houdt zaterdag 29 juni van 9.00 tot 15.00 uur een rommel markt in verenigingsgebouw Con Musica. Voor de kinderen is er een grabbelton en in de bar kan men terecht voor een drankje en lekkers. De opbrengst is bestemd voor de vereniging ÜL 50% Sbgfj Wegens succes verlengd tot 30 juni 2013 Burg. Colijnstraat 2a Passage 232 Reigerhof 87 BOSKOOP WADDINXVEEN NIEUWERKERK Tel 0172 23 14 33 Tel 0182 615427 Tel 0180 323083 Dorpsstraat 58 ZOETERMEER Tel 079 3164084

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 19