ANBO Nieuwe predikant voor vrijzinnig protestanten Sing In Oud Verlaat ACTIVITEITEN ANBO Mini-concert bij de Zevenster Hengelsport wind spelbreker bij Molenviergangbokaal straatbarbecue stichting Turf zoekt acteurs Grote opkomst HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 19 JUNI 2013 29 Huiskamer inloopochtend afdeling Zevenhuizen-Moerkapelle *£vanty De koningin vindt oorlog voeren maar niks en bedenkt een spannend spel dat nooit verveelt: schaken. Zevenhuizen - In september starten de repetities van de nieuwe productie van Stichting Turf, de familievoorstelling 'Lang Leve de KoninginDe voor stelling is gebaseerd op de film van Esmé Lammers en wordt door regisseur Esther Erdtsieck-Blaaser bewerkt tot een theaterversie met toevoeging van muziek uit 'Ja Zuster, Nee Zuster'. ledereen die het leuk vindt om mee te werken is van welkom tijdens de introductieavond op 20 juni van 20.00 tot 21.30 uur in dorpshuis Swanla. Tijdens deze avond worden de plannen uitgelegd en is er infor matie over de auditie op woensdag 26 juni van 19.00 tot 22.00 uur. De introductieavond is vrijblijvend. Voor meer informatie: stichtingturf@ gmail.com of www.musicalturf.nl. De voorstellingen van Lang Leve de Koningin vinden plaats op 11, 12 en 13 april 2014 in Theater Swanla. Zevenhuizen - Eric Cossee is de nieuwe predikant van de vrijzinnig protestanten. Hij doet zondag 30 juni zijn intrede na te zijn bevestigd lJud Verlaat - Bij mooi weer wordt de Sing |n zondag 23 juni om 16.00 uur buiten op het veld achter de taPel gehouden. Samen zingen met medewerking van de Nesseband en een verhaal uit de bijbel verzorgd door dominee Van Vreeswijk, leder een is welkom. (archieffoto) door dr. KJ. Holtzapffel uit Rotter dam. De dienst begint om 15.00 uur in de vrijzinnig protestantse kerk aan de Dorpsstraat 139. Zevenhuizen - Een kopje koffie, een praatje, een spelletje, ledereen, oud en jong, die behoefte heeft om met anderen in contact te komen is wel kom bij de huiskamer inloopoch tend in het Hervormd Centrum aan het Kerkepad op donderdag 20 juni. De ouderenadviseur is aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden. De koffie pruttelt vanaf 10.00 uur, om 12.00 uur wordt er opgeruimd. SPELLENMIDDAG maandag 24 juni vanaf 14.00 uur in de Zevenster: skip-bo, klaver jassen, rummikub, schaken, sjoelen en dammen. Info: 0180-632263. KAARTENMAKEN EN CREATIVA elke maandagmiddag in de Zevenster. Info: 0180-632005. KOERSBAL elke maandagmiddag vanaf 14.00 uur in de Zevenster voor ANBO leden en bewoners. Info: 0180-631652. woensdag 26 juni 14.00 uur in de Zevenster ZANGUURTJE vrijdag 28 juni in de kleine zaal van de Zevenster vanaf 14.00 uur. Aanmelden en inlichtingen: 0180- 631652. Overige activiteiten voor ouderen buiten de ANBO Zwemmen: elke donderdag in de Koornmolen op diverse tijden info: 0180-632501 Gymnastiek: elke dinsdag van 9.30-10.15 uur en 10.30-11.15 uur in de zaal van de Ontmoe- tingskerk Dorpsstraat 106. info: 0180-632166, Zie ook: www.anbo.nl/zevenhuizenmoerkapelle/ Zevenhuizen - Hengelsportvereni ging Zevenhuizen Moerkapelle hield zaterdag 15 juni een viswedstrijd voor de jeugd. De deelnemers gin gen de strijd met elkaar aan bij de boezemsloot bij de molen van Johan Ottevanger. Stefan Bos ontving de wisselbokaal uit handen van voorzitter Jan Ottevanger. stond op een zonnige dag in maart in de straatspeeltuin. Na alle voor bereidingen stond vorige week het springkussen voor de kinderen op het grasveld, waren de parkeer plaatsen afgezet en stonden de barbecues klaar. De buurtgenoten hebben kennisgemaakt en onder het genot van een natje, droogje en zonnetje werd er veel gelachen. venhuizen - Piet Hein, Het karre- dat op de zandweg reed, Onder Deders paraplu, Vader Jacob en sje Fiederelsje. De leerlingen van groepen 6 en 7 van De Eendragt idden flink geoefend om dit re- :rtoire ten gehore te brengen voor bewoners van zorgcentrum De evenster. Vrijdag 14 juni was het ook nog eens de verjaardag van een van de concertbezoekers, zij vierde haar achtentachtigste verjaardag, dus werd ook het 'lang zal ze leven' ingezet. "Ik wist niet dat er in Zevenhuizen zo mooi gezongen werd", compli menteerde een van de Zevensterbe woners. De sterke wind, kracht 7, speelde de hengelaars parten waardoor er maar weinig vis aan de haak ge slagen werd. Winnaar werd Ste fan Bos; hij ving twee vissen. Tim Bakkeren eindigde op de tweede plaats met één gevangen vis. Voor meer informatie: www.h-z-m.nl. Zevenhuizen - De grote opkomst en het mooie weer zorgden voor een geslaagde straatbarbecue op de Tui- genmaker. Het idee voor het buurtfeest ont-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 29