Voor de beste zorg bij bekkenbodemklachten/bekkenpijn praktijkjoosten ii Eten, aaien en lezen voor vaarvakantie Zweere en Metselaar winnen Wereldmuziek op Eendragt Vierhonderd keer 'Laat nog eens horen?' Bezoek een geregistreerde bekkenfysiotherapeut Op de koffie bij De Zevenster HART VAN HOLLAND ZUIDPLA5 19 JUNI 2013 43 Duivensport Margriet Blonk (links) Geregistreerd bekkenfysiotherapeut Danielle Deuss-Joosten (rechts) Geregistreerd bekkenfysiotherapeut gespecialiseerd in kinderbekkenbodem Urineverlies Meestal wordt er gedacht aan een te slappe bekkenbodem, dit is niet altijd het geval. Het is erg belangrijk te weten of het door een te zwakke /te sterke bekkenbodem of verminderde coördinatie timing komt, of dat de bekkenbodem compenseert. Een goede diagnose is zeer belangrijk om de juiste behandeling te geven voor het beste resultaat te krijgen. Meerwaarde bekkenfysiotherapeut Na de basis opleiding fysiotherapie heeft een bekkenfysiotherapeut een 3 jarige post-hbo opleiding gevolgd. Hierna is hij/zij bevoegd om indien nodig een inwendig onderzoek te doen en inwendig te behandelen Tevens werken onze beide bekkenfysiotherapeuten samen met GHZ bekkenbodemteam van gynaecologen, urologen en darmspecialisten (MLD-artsen). Myofeedback Elektrostimulatie Met Myofeedback wordt op een beeldscherm zichtbaar hoe goed u uw bekkenbodem kunt aanspannen en ontspannen. Zo kunnen wij u feedback geven kunt u zelf zien wat u doet en of u vooruit bent gegaan met de oefeningen die u thuis doet. Ook kan het ingezet worden om coördinatie te gaan trainen. De elektrostimulatie kan worden ingezet om te leren voelen hoe de bekkenbodem aan te spannen of om te helpen met sterker aanspannen. A: Limaweg 55g te Waddinxveen T:0182-618022 E: info@praktijkjoosten.info I: www.praktijkjoosten.info Bekkenbodemproblematiek Ongewild urineverlies Vaak naar de toilet gaan Pijnlijke aandrang Terugkerende blaasontstekingen Niet kunnen (uit)plassen Obstipatie Verlies ontlasting veegjes Verlies slijm/ vocht uit anus Loze aandrang voor ontlasting Ongewild verlies windjes Verzakkingsklachten Vaginisme Pijn bij gemeenschap Pijnlijk littekenweefsel vaginaal Erectiestoornissen Nadruppelen Chronische buikpijn Triggerpoints in buik en bekkenbodei Bekkenfysiotherapeutische echo blaasvolume te meten rest-urine afsluiten piasbuis zichtbaar maken functie diepe buik-en rugspier zichtb maken Zevenhuizen - Op het program ma van postduivenvereniging De Stormvliegers stonden twee wed strijden. Dinsdagavond werden de overnachtfondduiven ingekorfd voor een concours vanuit St. Vincent op een afstand van 1029 kilometer. De duiven werden vrijdagmiddag om 13.00 uur losgelaten. Zaterdag om 10.27 uur klokte Hennie Metselaar de eerste duif. Uitslag: 1-3-7-8 Hennie Metselaar, 2-6 Jan en Gree- tje Toor, 4-5-9 Arno Weijermars, 10 Henk Vink. Donderdagavond werden er 408 duiven ingekorfd voor het midfond- kampioenschap, voor een concours vanuit Nanteuil op een afstand van 344 kilometer. De duiven werden zaterdag om 10.15 uur gelost. De zuidwesten wind zorgde er voor dat Cor Zweere al om 13.40 uur de eerste duif kon klokken, die vloog met 107 kilometer per uur. Uitslag: 1-21 Cor Zweere, 2 Leen van Wen- sem, 3-5-9-11-13-14-15-18-25 John Stofberg Et Joan, 4 Ron van der Made, 6 Dick den Hertog, 7-24 Ri chard van Ommeren, 8 Marco Flier, 10-22 Johan Heijkoop, 12-23 llona Koppenaal, 16-17 Ruud Brands, 19- 20 Johan Wiltenburg. Moerkapelle - Maar liefst zeven duizend euro - 'topomzet!' - is er zaterdag 15 juni bijeen gebracht tijdens de open dag van woonzorg centrum Beth-San. Het druilerige weer van de vroege ochtend sloeg al snel om, waarna het publiek toe stroomde. Dat publiek deed zich te goed aan kaas, noten, delicatessen, tweedehands boeken en kleding en maakte van de gelegenheid gebruik Knuffelhoek. een gezondheidscheck te laten uit voeren. De kinderen vermaakten zich ondertussen vooral in de knuf felhoek, waar kuikentjes en ander aaibaars te vinden waren. Bakkie koffie mét iets lekkers erbij voor de ouders: zie hier een geslaagde dag met een mooie omzet, die besteed wordt aan de vaarvakantie voor de bewoners van de inrichting van de gangen van het woonzorgcentrum. Zevenhuizen - Centrum voor se nioren De Zevenster opent elke dinsdag van 14.00 tot 16.00 uur haar deuren voor alle thuiswo nende senioren die behoefte hebben aan contact. Onder het genot van een kopje koffie of thee kan men een praatje maken met andere be zoekers of meedoen aan een kleine activiteit. De middagen worden gehouden in de recreatiezaal van De Ze venster aan de Leliestraat 3. Belangstellenden zijn welkom, de toegang bedraagt 2,50 euro. Tegen een kleine extra ver goeding kan vervoer geregeld worden. Voor meer informatie: 0180-637111. Zevenhuizen - Met als thema 'We reldmuziek' werd op basisschool De Eendragt de afgelopen twee weken aandacht besteed aan allerlei soor ten muziek. De groepen 1 en 2 stu deerden een musical in over een oer woudorkest en in de andere groepen werd onder meer aandacht besteed aan Nederlandstalige muziek, film muziek en muziek uit het Caraïbisch gebied. Het project werd donderdag 13 juni afgesloten met een kijkavond voor ouders, waar een DJ zorgde voor dansbare muziek voor iedereen. Zuidpias - Het verzoekplaten- programma van Jan en Dinie Visschers 'Laat nog eens horen?' beleeft maandag 24 juni tussen 9.00 en 12.00 uur haar vierhon derdste editie. Luisteraars kun nen verzoekjes indienen, een lied, conference, gedichtje, het maakt niet uit wat het is. Jan en Dinie gaan heel ver om het fragment te achterhalen en het aan de luis teraar te laten horen. Binnenlo pen in de studio aan de Prinses Beatrixstraat, om te zien hoe het programma gemaakt wordt, is mogelijk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 43