Croissants Stracciatella schnitte 5,- Multikoren polder 4>~ 5.95 €2.5° Grote gehaktballen 3 betalen Lesje boeven vangen voor winkeliers Verhalenverteller bij Alzheimer café Geen luchtvaartcrash fondant spritsjes 200 gram Zi,50 French-Garden €1.09 Roomschn'rtzels O.80 Rundervinken 2betalen Hamlappen €3.25 Oesters €4.80 bakker aMwierLaan Runderlappen €3.« Soepvlees O.79 Grillworst 1 betalen Pizzabroodjes 3 betalen Alles voor uw barbeque Varkensrollade Schouderkarbonade HART VAN HOLLAND 19 JUNI 2013 45 2 stuks rj ÉI^- r* Deze aanbiedingen gelden van donderdag 20 t/m woensdag 26 juni www.baldcerammerlaan.nl Op vrijdag en zaterdag: ij brood met Italiaanse smaak; met olijven of kaas. f Expo Janny Vogelaar in bieb Fijne vleeswaren 400 gram halen 300 gram betalen AANBIEDINGEN GELDIG VAN DONDERDAG 20 JUNI TOT EN MET WOENSDAG 26JjUN[2013_ sBSf&T'*'' t'J "r t I. - D 100 gram per stuk 500 gram 500 gram 4 halen B-Hamburgers, B-worstjes, varkenssaté, kipsaté, spekfakkels, biefstuksaté, golfsticks, shaslicks, french-garden spies, beenham spies, hawaiispies, drumstick, schouderfilet steak, gemarineerde speklapjes, gemarineerde haasfiletlapjes WIN KEL WADDINXVEEN, IEPLAAN 81-83, TELEFOON (0182) 616738 ó'SA;, www.slagerij-wvanderpijl.nl A-V. Via een schadevergoeding voor de tijd die ze kwijt zijn met een diefstal, kunnen winkeliers afrekenen met winkeldieven. Zuidpias - Ruim honderd winkeliers bezochten maandag een voorlichtings bijeenkomst over overval- en diefstalpreventie in het Comenius College in Nieuwerkerk aan den IJssel. De avond werd georganiseerd door het Hoofd bedrijfschap Detailhandel, de politie en de gemeente Zuidpias. De deelnemers kregen'informatie over onder andere het herkennen en benaderen van potentiële die ven en het afhandelen van win keldiefstallen. Velen bleken niet op de hoogte van het feit dat ze bij heterdaad altijd 112 kunnen bellen. Naast concrete tips om diefstal en agressie te voorkomen, kregen alle deelnemers een gra tis veiligheidsscan in hun winkel aangeboden. Zevenhuizen - Janny Vogelaar exposeert tot 16 juli in de bibli otheek. In de vitrine staan haar poppen in alle soorten en maten. De expo is te bezoeken tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Moordrecht - Het Alzheimercafé Zuidpias bestaat bijna een jaar. Na een aantal bijeenkomsten met in formatie van deskundigen is het 27 juni tijd om achterover te zitten en te luisteren naar verhalenverteller Hans van Woerkom. "Zie het als een beloning voor de vaste groep mensen die inmiddels met het Alzheimercafé 'meereizen' van dorp naar dorp", vertelt Joke Deelen van de werkgroep. "Maar ook voor mensen die willen kennisma ken met het café, is het een mooie gelegenheid om dit op een luchtige manier te doen", voegt haar collega Nel Wakker toe. Het Alzheimercafé is bedoeld voor mensen met de ziekte van Alzhei mer, maar ook voor hun mantel- zorgers. 'Zij trekken altijd de kar', aldus Deelen. Ook mensen die bij voorbeeld vermoeden dat hun vader of moeder dementerend is, kunnen tijdens de bijeenkomsten snel en makkelijk informatie inwinnen over welke stappen zij kunnen zetten. Bij het café zijn verschillende zorgver leners, van huisarts tot ergothera peut, aanwezig. De bijeenkomsten worden afwisselend in Zevenhuizen, Nieuwerkerk en Moordrecht gehou den. Hans van Woerkom sluit het seizoen donderdag 27 juni af met verhalen over George de houthakker, Reinald de vioolspeler en Lambertus de schatzoeker. Belangstellenden zijn welkom vanaf 19.00 uur in Zorg centrum Moerdregt aan Land voor Water 3. Hans van Woerkom Voor meer informatie en het regelen van vervoer: 0180-310050. Moordrecht - Hulpdiensten rukten vrijdagavond tegen tien uur mas saal uit na melding van een 'lucht vaartcrash' in de omgeving van de Middelweg. De melder dacht een luchtballon te hebben zien neer storten. Na een intensieve zoek tocht met onder andere twee heli kopter werd niets aangetroffen. Na contact met Rotterdam The Hague Airport bleken daar geen vluchten te zijn aangemeld. Toen bleek dat ook bij de lokale luchtballonbedrij- ven geen luchtballon vermist werd, werd de zoektocht afgeblazen. (foto: Michael de Man) Keuze uit het hele assortiment. Goedkoopste 100 gr. Gratis (iets doorregen) 500 gram 100 gram 2 halen 4 halen (iets doorregen) per kilo 500 gram

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 45