O X I^^aadsÏnfÖrmatie VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I GEMEENTENIEUWS I 19 JUNI 2013 Drank- eri horecavergunningen Verkeersbesluit Verleende omgevingsvergunningen Bekendmaking Wet geluidhinder Kennisgeving beschikking uitgebreide voorbereidingsprocedure Tijdelijk alcohol- en softdrugsverbod Zevenhuizerplas Tijdelijk alcohol- en softdrugsverbod diverse gebieden Bouwplannen? Doe de vergunningcheck op www.omgevingsloket.nl De volgende vergunningen zijn verleend: Stichting Leefgoed De Olifant, drank- en horecavergunning (gewijzigd) voor onbe paalde tijd. V.O.F. Café L'Esperance, drank- en horeca vergunning voor onbepaalde tijd. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen het kader over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten: Verkeersbesluit 27-2013: Afsluiten van de Kerklaan te Nieuwerkerk aan den IJssel, vanaf nr. 46 tot het kruispunt met de Prins Alexanderlaan, t.b.v. werkzaamheden aan de zendmast. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het gemeentehuis vanaf 19 juni 2013. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen het kader over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM.tel. (0180)330 300. ZEVENHUIZEN Locatie tussen Noordelijke Dwarsweg 92 en 96 Bouwen woning (kavel 1) en aanleggen in- uitrit (verzonden 06-06-2013) Locatie tussen Noordelijke Dwarsweg 92 en 96 Bouwen woning (kavel 2) en aanleggen in- uitrit (verzonden 06-06-2013) Locatie tussen Noordelijke Dwarsweg 92 en 96 Bouwen woning (kavel 3) en aanleggen in- uitrit (verzonden 06-06-2013) Locatie tussen Noordelijke Dwarsweg 92 en 96 Bouwen woning (kavel 4) en aanleggen in- uitrit (verzonden 06-06-2013) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen het kader over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. BESLUIT VASTSTELLEN HOGERE WAARDEN GELUID Burgemeester en wethouders hebben het volgende besluit genomen: Noordelijke Dwarsweg 5 te Zevenhuizen: het vaststellen van hogere geluidswaarden voor het realiseren van twee nieuw te bouwen woningen (2-onder-1-kapwoning). Dit besluit wordt gecombineerd met het besluit tot wijzi ging van het bestemmingsplan. Dit besluit en de daarbij behorende stukken kunt u van 21 juni tot en met 1 augustus 2013 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instel len bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: Belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; Belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; Belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, telefoon: (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden- Holland, www.odmh.nl. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht omgevingsver gunning verlenen voor het slopen van een woning en het bouwen van een twee-onder- één-kapwoning op het adres Noordelijke Dwarsweg 5 te Zevenhuizen. De aanvraag, de omgevingsvergunning, de verklaring van geen bedenkingen en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 21 juni 2013 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaalte raadplegen op www.ruimteliikeplannen.nl [vut bij ID in: NL.IMR0.1892.0vNrdDwarsweg5-Va01) Het plan is ook te downloaden vanaf de FTP- servervan de gemeente (http://zuidplas. gemeentedocumenten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand te zien (www.zuidplas.nl). Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden die tijdig tegen het ontwerpbesluit zienswijzen hebben ingediend, beroep instel len bij de Rechtbank 's Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Indien u geen zienswijzen heeft kunnen indienen, maar wel kunt aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kunt u ook beroep instel len. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde rechtbank. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot verlenen van de vergunning treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij om een voortopige voorziening wordt verzocht. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met mevrouw C. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 488, of met mevrouw L. Fassotte- Bams, afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, tel. (0180) 639 963. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maakt bekend dat zij op 11 juni 2013 heeft besloten, ingevolge artikel 2:48, tweede lid, van de Algemene Plaatselijke Verordening Zuidpias, het terrein direct grenzend aan de Zevenhuizerplas op grondgebied van de gemeente Zuidpias tijde lijk aan te wijzen als gebied waar het verboden is alcoholhoudende drank te nuttigen of aan gebroken flessen, blikjes, e.d. met alcohol houdende drank bij zich te hebben. Het terrein grenzend aan de Zevenhuizerplas ter hoogte van Zevenhuizen, namelijk 100 meter aan weerszijden van de straten en gebieden grenzend aan de Middelweg, de Strandweg, de Vlietkade en de Wollefoppenweg; uitgezonderd de inrich tingen en de bij de inrichtingen behorende terrasvoorzieningen van restaurant 'de Strandgaper', café 'Oud Verlaat', brasserie 't Zonnetje' en sporteiland 'Zevensprong'. Dit besluit treedt in werking op de eerste dag na bekendmaking en geldt tot 30 oktober 2015. Het besluit ligt ter inzage in het gemeentehuis gedurende zes weken. Tevens kunnen daar alle bijbehorende plattegronden en details worden geraadpleegd. Het besluit is terug te vinden op de gemeentelijke website. ZUIDPLAS Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maakt bekend dat zij op 11 juni 2013 besloten heeft, ingevolge artikel 2:48, tweede en vierde lid, van de Algemene Plaatselijke Verordening Zuidpias, de onderstaande gebieden op grondgebied van de gemeente Zuidpias tijdelijk aan te wijzen als gebieden waar het verboden is alcoholhoudende drank te nuttigen of aangebroken flessen, blikjes, e.d. met alcoholhoudende drank bij zich te hebben softdrugs te gebruiken of openlijk voorhanden te hebben. Het betreft de onderstaand gebieden waar het alcohol- en sofdtrugsverbod geldt: a. alle speelplaatsen in de gemeente Zuidpias; b. het gebied, plaatselijk bekend als het Groene Hart Park, te Nieuwerkerk aan den IJssel; c. het gebied, plaatselijk bekend als Essepark, te Nieuwerkerk aan den IJssel; d. het gebied, plaatselijk bekend als Vijverzicht te Nieuwerkerk aan den IJssel; e. het gebied in de omgeving van Cafe de Tap, plaatselijk bekend als Dorpsstraat te Nieuwerkerk aan den IJssel; f. het gebied, plaatselijk bekend als Raadhuisplein en de aansluitende parkeerplaats Eendendaalte Nieuwerkerk aan den IJssel; g. het gebied, plaatselijk bekend als Raadhuisstraat te Moerkapelle. Dit besluit treedt in werking op de eerste dag na bekendmaking en geldt tot 30 oktober 2015. Het besluit ligt ter inzage in het gemeentehuis gedurende zes weken. Tevens kunnen daar alle bijbehorende plattegronden en details worden geraadpleegd. Het besluit is terug te vinden op de gemeentelijke website. Datum: dinsdag 25 juni 2013 Aanvang: 14.00 uur Locatie: Raadzaal in Gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Naast de vaste gebruikelijke procedurele agendapunten volgen hieronder de onderwerpen die als bespreekstuk op de agenda staan. Opiniërend deel van de raadsvergadering (bespreekstukken) Ca. 14.00 - 15.15 uur: 1. Rv Jaarstukken 2012 Met de Jaarstukken 2011 legt het College van Burgemeester en Wethouders verantwoording af over de uitvoering van het beleid in het jaar 2012. Deze verantwoording is door een externe accountant gecontroleerd en van een goedkeurende verklaring voorzien zowel voor de getrouwheid als de rechtmatigheid van de jaarstukken. (R13.000042) Portefeuillehouder: J.A. Verbeek Ca. 15.15 uur: 2. Rv Voorjaarsnota 2013 De Voorjaarsnota 2013 is een tussentijdse rapportage in het kader van de planning en controlcyclus van de gemeente. Hierin worden de belangrijkste financiële afwijkingen op de voorgenomen plannen en de bijbehorende budgetten besproken. (R13.000083) Portefeuillehouder: J.A. Verbeek Ca. 16.00 uur: 3. Rv Perspectiefnota 2014 Met de Perspectiefnota 2014 wordt inzicht gegeven in de voortgang van de begrotingsuitvoering van het lopende jaar (2013) en het perspectief voor de jaren 2014 - 2017 op basis van de op dit moment bekend zijnde ontwikkelingen. (R13.000080) Portefeuillehouder: J.A. Verbeek Schorsing van ca. 17.45 uur - 19.15 uur Besluitvormend deel van de raadsvergadering (hamerstukken) In dit deel van de vergadering kan de raad overgaan tot besluitvorming met betrekking van de raadsvoorstellen die in een opiniërend deel van de vergadering aan de orde zijn geweest. Inspreken tijdens de gemeenteraad Na de opening van de gemeenteraadsvergadering komt het spreekrecht aan de orde. ledereen, dus ook u als inwoner of ondernemer, mag gebruikmaken van het spreekrecht. U kunt dan uw visie aan de raad geven over onderwerpen die op de agenda van die vergadering staan. De maximale spreektijd is per inspreker vijf minuten. Zijn er meer dan zes insprekers, dan kan de voorzitter deze spreektijd aanpassen. Aanmelden Aanmelden voor het spreekrecht kan tot uiterlijk 12.00 uur op de vergaderdag bij de griffie, via mevrouw J. van Houwelingen (0180) 330 313. Geef bij uw aanmelding het onderwerp en uw naam op. De agenda en de daarbij behorende stukken vindt u in het raadsinformatiesysteem van de gemeentelijke website

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6