X. Gratis 500 TV zenders bij Pluggy "Hier wil ik bij zijn, van begin tot eind" Fietstochten Passage dames Illegaal afvaltransport terug naar Engeland €0.99 to kg 9.95 nectarines i kg C 1.49 galia meloenen tuinpottenactie VAN VER SPEK ADVERTORIAL LEZERSACTIE HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DE IJ 26 JUNI 2013 25 Wethouder Verbeek over De Toverfluit Hollandse grote BLOEMKOOL Holl. Nieuwe oogst FRIESLANDERS per bakje 2voor 0.99 atis grond bij aankoop van pot naar keuze! www.tvdspek.nl www.spekvers.nl f m F MS! s S B CS Q 8 Itt ufl PI B - 2 WWW.PLUGGY.TV Vervolg van voorpagina Nieuwerkerk aan den IJssel - Drie dagen lang werd het tot De Tover fluit omgetoverde meesterwerk van WA Mozart op de planken gebracht. Stichting MOZ-Art tekent voor de organisatie en uitvoering. Wethou der Jan Verbeek gaf donderdag 20 juni het startschot van een reeks van vijfvoorstellingen. Door Kristien Zuidland "Had ik mijn jongens vroeger maar op drumles kunnen sturen", Trude Heihout en Clara Oosterwijk luis teren met kennelijk genoegen naar de kinderen die voorafgaand aan de voorstelling hun muzikaliteit laten horen. De hoofdvoorstelling wordt ingeleid door wethouder Jan Verbeek van sport en cultuur: "Een mooi initiatief. Ik heb m'n afspraak afgezegd; hier wil ik bij zijn, van be gin tot eind." Mozart en Mercury Artistiek leider Andrea van Schie durfde het aan om het stuk samen met de deelnemers te laten ont staan. "Het is een voorstelling ge worden waarin thema's zoals liefde voor muziek en prestatiedruk zijn verwerkt. Naast muziek van Mo zart laten we ook Verdi, Bernstein, Piazolla en Mercury horen", legt Bastienne Prins, directeur Stichting MOZ-Art, uit. De uitvoering verrast door de nieuwe jas waarin de aloude thema's worden gepresenteerd. De zeven scènes in de anderhalf uur durende voorstelling volgen elkaar snel op zodat de bezoeker geen mo ment achterover kan leunen zonder iets te missen. Diverse orkesten, pi anisten, orgelspel, koor en dans on dersteunen de cast. Woef, woef Papageno, (Geert van der Burg) vogelvanger met het klokkenspel, toont zich in een prachtig gewaad een geloofwaardige 'oud-burge meerster van Nieuwerkerk'. "Alles moet samen tegenwoordig, daar door ben ik nu óud-burgemeester." Papageno introduceert Tamino, (Marvin Jeroense) prins met de to verfluit, "Taminö, jij bent het verbin dende element." En Tamino zingt, lyrisch, 'The show must go on'. De Koningin, Queen, wordt mooi neer gezet door Martine Hordijk. Queen wil graag maar ontbeert talent. Priester van de zon Sarastro heeft de moeilijke taak mensen te leiden naar het licht, magistraal vertolkt door Peter Krijt, begeleid door vol wassenkoor Euterpe. Pamina, doch ter van Queen, leeft zich volledig in in haar rol en laat een overtuigende Pamina zien. Dat 'ritme het belang rijkste van muziek is' blijkt doordat ritmisch handgeklap de zaal beto vert en daarna wordt ondergedom peld in 'Music' van J. Miles. Het publiek keert tevreden huis waarts. De bezoekers zijn het eens. "'t Was mooi hoor. Muziek bindt samen. En zeg nou zelf, wie kan er zonder muziek? Nou dan." De cast en artistiek leider Nieuwerkerk aan den IJssel - De da mes van Passage organiseren voor de zomermaanden een aantal fietstoch ten voor zowel leden als niet-leden. Voor dinsdag 2 juli staat een tocht van circa twintig kilometer op het programma. Onderweg wordt een kof- fiestop gehouden. De groep vertrekt klokslag 19.00 uur vanaf het Her vormd Kerkelijk Centrum aan de J.A. Beijerinkstraat 53. Vooraf aanmelden is niet nodig. Bij twijfel over de weers omstandigheden: 0180-314535. Nieuwerkerk aan den IJssel - De politie heeft dinsdag 18 juni tijdens een transportcontrole op de A20 bij Nieuwerkerk aan de IJssel, een illegaal transport van huishoudelijk afval onderschept. Het afval was afkomstig uit Engeland en werd vervoerd naar een verwerker in Duitsland. Op last van de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) werd het transport vervolgens, in overleg met de Engelse autoriteiten, teruggestuurd naar Engeland. Op de ladingdocumenten stond vermeld dat het een lading plas tic betrof die voor recycling naar Duitsland werd getransporteerd en dat voldaan werd aan de Europese regels voor internationale afval- transporten. Toen de politie de laad ruimte opende om te controleren of daadwerkelijk plastic werd vervoerd, zagen ze al snel een enorme hoe veelheid vliegen op de lading. Het betrof namelijk geen schoon plastic maar huishoudelijk afval. Voor het grensoverschrijdend transport van huishoudelijk afval is volgens de re gels een vergunning nodig van het land van herkomst, het land van be stemming en het land van doorvoer. In dit geval was er geen vergunning voorhanden. Tegen de Engelse af zender van het afval wordt proces verbaal opgemaakt. Bredeweg 116 Zevenhuizen (naast A12) telefoon: 0180 - 631511 Voor meer aanbiedingen: r Groente fruit en tuin Geldig t/m 2 juli DELFT - Op 15 juni gaat de Pluggy "ChannelStore" online, waarmee alle Pluggy bezitters honderden gratis TV zenders krijgen! Zonder extra kosten kun je op de Pluggy nu ook televisie kijken naar een groot aanbod aan internationale TV kanalen. Naast de gratis zenders komen er ook betaalde zenders, waarop gebruikers zich optioneel kunnen abonneren. Deze bestaan o.a. uit zenderpakketten met Vietnamese, Turkse en Indiase kanalen (waarvoor dus geen schotel meer nodig is!), maar ook komen er familie-vriendelijke en andere commerciële zenders van over de hele wereld beschikbaar. ChannelStore is exclusief De PLUGGY biedt internetten beschikbaar voor Pluggy. Voor wie Pluggy nog niet kent: met dit handige product verandert u uw normale TV in een echte Smart TV. Voortaan kunt u dus volledig vrij internetten, gewoon op uw TV. Alles wat u nodig heeft is draadloos internet en zonder beperking een TV met HDMI ingang. Lezers van deze krant krijgen een interessante korting, maar deze actie is nog slechts beperkte tijd geldig. Vul de couponcode "wegener" in op de Pluggy webshop (vlak voor het afrekenen) en uw korting wordt direct verrekend. korting voor lezers van deze krant (deze actie loopt nog tot 30 juni 2013) h Kijk voor meer informatie op: INTERNET OP TELEVISIE Alle logos merknamen en beeldmerken gebruikt rn deze advertentre zijn geregistreerde handelsmerken en ergendom van de desbetreffende houder van deze rechten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25