De luxe kamers zijn allen voorzien van een sauna, bad, douche, open haard, flatscreens en betoverend mooi ingericht. Het gebouw ontvouwt zich. En daarmee mag het huis open Trots wil Hotel Nieuwerkerk zich nu presenteren aan haar gasten met een open huis op 29 juni van 12.00 uur tot 16.00 uur. U bent van harte welkom! VAN DER VALK EXCLUSIEF Green Key HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 26 JUNI 2013 Met het realiseren van de gevel en de renovatie van het IJsselpark komen de complimenten pas goed op gang. Wat een ongelofelijk mooi gebouw ingepast in haar om geving. Aan de binnenkant van het gebouw wordt op dat moment nog hard gewerkt. De luxe kamers met prachtig uitzicht op het IJsselpark worden in april 2013 opgeleverd. De laatste geheimen van het nieuwe hotel hebben zich dan nog niet prijsgegeven. Op de derde verdieping worden de allermooist denkbare suites gerealiseerd met alles wat een hotelgast zich kan wensen. Thematisch ingericht naar we reld- en aansprekende steden (New York, Parijs, Canada, Dubai, Kaapstad, Shanghai) en een bruidssuite van 85 m2. De suites zijn allen voorzien van een sauna, bad, douche. open haard, flatscreens en betoverend mooi ingericht. Dan zijn er nog de wellness en de fitness. In de wellness met uitzicht op het IJsselpark komen een hamam, een Turks bad, een sauna, een infrarood sauna en een rustruimte. In de fitness met eveneens uitzicht op het IJsselpark wordt iets bijzonders gedaan. In samenwerking met Michael Zijlaard en zijn vrouw Leontien Zijlaard-van Moorsel is een hoek ingericht waar Leontien virtueel spinningles geeft. Via touchscreens aan de muur kun je kiezen op welk niveau je les wil hebben: een unicum in Nederland. De apparatuur is ingericht in 36-stijl. 36-cycling is een nieuw bedrijf dat Michael Zijlaard heeft opgericht met compagnon Lars van de Broek Zij richten zich op de fanatieke fietser en bieden naast een top carbon racefiets ook kleding en fietsclinics aan. Hotel Nieuwerkerk zal dit in samenwerking met 36-cycling ook gaan aanbieden. Hotel Rotterdam - Nieuwerkerk Parallelweg Zuid 185 2914 LE Nieuwerkerk a/d IJssel Tel+31 (0) 180 321103 Fax +31 (0) 180 321184 nieuwerkerk@valk.nl Yklk Hotel Rotterdam-Nieuwerkerk is in het be-1' van een Gouden Green Key award- Meer informatie vindt u op www.greenkey11 Het directie-echtpaar Peter en Eveline van den Hui-van der Valt

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 34