Kinderzonnebrillen op sterkte de achterbank Anti-verveeltips voor op Contactlenzen Contactlenzen zijn er in alle soorten en maten. Net als ogen. Daarom moeten je ogen en lenzen elkaar perfect aanvoelen. Om te ontdekken of dat zo is, mag je bij ons een maand gratis wennen aan de contactlenzen! BRILLEN'CONTACTLENZEN OPTOMETRIE'HOORTOESTELLEN Kerkplein 15 Moordrecht T 0182-37 08 25 www.kijkopogen.nl Vraag naar de voorwaarden in de winkel 6. Speel het nummerbordenspel. Wijs om de beurt een auto aan. Kijk naar het nummerbord. Daarop staan letters. Het gaat erom datje nu een woord verzint waar alle letters van dat nummerbord in voorkomen. zijn lach inhouden? Je mag dan niet kiete len, maar een mop vertellen mag wel. De leukste spelletjes en anti-verveeltips vind je hier. Natuurlijk begrijp je dat je de bestuurder niet mag hinderen. Ga dus niet onverwachts schreeuwen en gillen. Blijf ook in de gordel op je plaats zitten. 4. Snoepjes eten met een rietje. Leg wat kleine snoepjes op een kartonnen deksel. Neem een plastic bekertje en een rietje. Zuig een snoepje vast aan het rietje en laat het in je beker vallen. Je mag alleen de snoepjes uit de beker eten. Het leukste is dit spel met zijn tweetjes te doen. 5. Doe een telspel. Zoek onderweg getallen. Zoek eerst de 1, dan de 2 en zo verder. 1. Neem flink wat puzzelbladen en een pen mee. Als je puzzelt, vergeet je de tijd. 7. Doe een blinddoek om en ga blind tekenen en schrijven. 8. Speel vingerpoppenkast. Maak gezichtjes op je vingers met schminkpotloden of een 2. Zorg voor een voorraad moppen. Af en toe een leuke mop houdt de stemming erin. 3. Doe een wedstrijd. Wie kan het langst zijn mond dichthouden? Of wie kan het langst

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 37