makelaardij IP na Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN MOERKAPELLE Uw droomhuis net niet binnen uw financiële mogelijkheden? Met de starterslening van de gemeente Waddinxveen is deze wellicht wel haalbaar! BOSKOOP Meer informatie over de Starterslening in Waddinxveen en een toetsingsformulier zijn te vinden op www.waddinxveen.nl HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 26 JUNI 2013 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.comA/antHofGroep r Beatrixlaan 1 Vraagprijs 412.000,- k.k. Kastanjelaan 61 B/C Vraagprijs 468.500 - k.k. Justus van Effenlaan 9 Vraagprijs 175.000,- k.k. Oostpolderweg 106 Vraagprijs 200.000,- k.k. 3-Kamer penthouse Optioneel met zorg- en welzijnsdiensten Ook meer intensieve zorg mogelijk Een royale prive-woning en toch de zekerheid dat er direct zorg geleverd kan worden als het nodig is. Zelfs als intensieve zorg wenselijk is, kan men samen blijven wonen. In 2012 is het nieuwbouw appartementencomplex Vifore opgeleverd en begin 2013 is in dit 3 kamer penthouse de keuken, badkamer en het toilet geplaatst. De vloer- en wandafwerking zorgen voorde puntjes op de i. Dit lichte, royale appartement is gelegen op de 5e verdieping,en heeft een netto vloeroppervlakte van maar liefst 132 m2 en een terras van 34 m2 (Z). Indeling: Ruime hal met meterkast en ruim toilet; Woonkamer, 50 m2, gesitueerd aan de zuidzijde; Semi-open keuken met L-opstelling compleet met inb. app.: keramische kookplaat, vaatwasmachine, combi-magnetron, koelkast met vriesvak; Geheel betegelde badkamer v.v. douche, 2e toilet en wastafel; 2 Slaapkamers, waarvan 1 met rechtstreekse toegang tot de badkamer; Inpandige berging met aansluitingen voor wasmachine en droger en opstelplaats c.v.-combiketel. Bijz.: De Koopsom is reeds inclusief de Koopgarantkorting en eigen - parkeerplaats. powered by nvm NVM 5-Kamer eengezinswoning Gelegen nabij winkels, NS-station en Gouwebos Afwerking kunt u naar eigen smaak bepalen Aan rustig en groen hofje gelegen ruime 5-kamer eengezinswoning met een kenmerkende erker aan de voorzijde. De zolder heeft 2 grote dakkapellen, waardoor deze geschikt is om 2 slaapkamers te creëren. Netjes aangelegde voor- en achtertuin (Z) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1964,139 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 104 m2 en inhoud 350 m3. Ind.: Entree/hal; i Toiletruimte met closet en fonteintje; Ruime lichte woonkamer met potkachel en fraai erkerraam aan de voorzijde; Halfopen keuken met L-vormige lichte en moderne keukenopstelling v.v. dubbele spoelbak, vlakscherm afzuigkap en inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop met toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Eenvoudige badkamer met douchehoek en wastafel;1 Slaapkamer aan de v.z. met toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 1 Royale slaapkamer aan de a2.2e Verd.: Overloop met gedeelde dakkapel, aansl. wasapp. en cv-combi installatie (2011); Royale slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde, gedeelde dakkapel aan de achterzijde en bergruimte achter j- de knieschotten. 5-Kamer eengezinswoning Eigen parkeerplaats en carport Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen In de Oostpolderwijk gelegen ruime eengezinswoning met eigen parkeerplaats en carport, diepe achtertuin v.v. een tweetal houten vlonders, pergola, een aangebouwde houten berging en achterom. Bwjr. 1979,137 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 132 m2 en inhoud 445 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toiletruimte v.v. staand toilet en fonteintje; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. afzuigkap, spoelbak en gaskookplaat; Tuingerichte woonkamer met open haard en toegang middels schuifpui en separate loopdeur naar de zonnige achtertuin. 1e Verd.: Ruime overloop; 1 Ruime slaapkamer aan de a.z.; Badkamer v.v. ligbad, wastafel met meubel en hang closet; 2 Slaapkamers aan de voorzijde. 2e Verd.: Overloop met lichtkoepel; Open ruime zolderkamer met de mogelijkheid om 2 tot 3 slaapkamers te creëren met Velux dakvensters. Bijz.: Deze ruime woning is v.v. hardhouten kozijnen met grotendeels dubbelglas, dak- en muurisolatie. De oplevering van de woning is in overleg. Ruime villa met mogelijkheid tot werken aan huis Inpandig te bereiken garage Parkeren meerdere auto's op eigen terrein mogelijk Centraal gelegen ruime villa met voor-, zij- en achtertuin (Z/0) met fraai weids uitzicht, garage en inpandig te bereiken voormalige kantoorruimte met eigen entree. Bwjr. 1994, 412 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 222 m2 (incl. voormalige kantoorruimte van totaal 71 m2) en inhoud van in totaal 815 m3. Woonhuis: Entree/ruime hal met toegang tot het kantoor; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; L-vormige lichte en ruime woonkamer met toegang middels schuifpui tot de achtertuin. 1e Verd.: 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot de badkamer; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer v.v. ligbad, douchecabine en wastafel met meubel; Toilet met fonteintje. 2e Verd.: 2e Badkamer v.v. douchecabine en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Voormalige Kantoorruimte: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Kantoor/praktijkruimte. 1e Verd.: Kitchenette; Werk-/ Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Werk-/Slaapkamer aan de achterzijde; Archiefruimte. Vrijstaande semi bungalow Ruime stenen garage (30 m2) Oplevering in overleg Midden in het centrum van Moerkapelle op loopafstand van winkels en scholen op ruim perceel gelegen vrijstaande semibungalow met verzorgde voor- zij- en achtertuin v.v. vrijstaande stenen garage en 2 aangebouwde houten bergingen. Bwjr. 1984, 489 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen I58m; en inhoud 540 m3. Ind.: Entree/hal; Toiletruimte met closet en fonteintje; Badkamer met vaste wastafel, ligbad en douchecabine; Ruime lichte slaapkamer; L-vormige ruime en lichte woonkamer; Semi open eetkeuken met toegang tot de bijkeuken en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. keramische kookplaat en afzuigkap: Bijkeuken met toegang tot de achtertuin, aansl. wasapp., vaatwasmachineaansluiting en 3-deurs schuifwandkast met Nefit Ecomline HR cv-combi installatie. 1e Verd.: Overloop met vide, l Ruime slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de zijzijde met gedeelde dakkapel; 1 Slaap/werkkamer aan de zijzijde met gedeelde dakkapel; Toiletruimte met closet; Wasruimte met vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met kopgevelraam. De gemeente Waddinxveen wil het starters gemakkelijker maken om in de eigen gemeente een woning te kopen. Daarom heeft de gemeente budget beschikbaar gesteld en kunnen er vanaf 01 juni 2013 weer Startersleningen worden aangevraagd voor de aankoop van de eerste koopwoning. Met het verstrekken van een lening onder gunstige voorwaarden wordt het voor starters makkelijker om de aankoop van een woning te financieren. De Starterslening overbrugt het verschil tussen de maximale lening die een starter op grond van het eigen inkomen kan sluiten (op basis van de NHG normen) en de koopprijs van de woning. De Starterslening is op dit moment beschikbaar voor starters die al vijfjaar of langer in Waddinxveen wonen en tussen de 18 en 30 jaar oud zijn. In de gemeenteraad is een motie aangenomen om de leeftijd te verhogen naar 35 jaar en Starterslening ook beschik baar te stellen voor starters die in de afgelopen 10 jaar tenminste 6 jaar aaneengesloten in Waddinxveen hebben gewoond. Een definitief besluit over deze verruiming van de regels zal in de raadsverga dering van juni worden genomen. Tot die tijd gelden de huidige regels, maar vanaf begin juli zullen de verruimde regels gaan gelden. De Starterslening is in Waddinxveen aan te vragen als de verwervingskosten van de woning niet hoger zijn dan 250.000,-. Onder verwervingskosten wordt verstaan: de koopprijs bijkomende kosten, zoals de overdrachts belasting, de notariskosten e.d. Voor deze bijkomende kosten wordt 5% aangehouden, zodat de koopsom van de woning feitelijk niet meer mag bedragen dan 238.095,-. Afhankelijk van de financiële mogelijkheden van de starter bedraagt de Starterslening in Waddinxveen maximaal 20% van de verwervingskosten van de woning met een maxi van 35.000,-. Naast de Starterslening, die bij het Stimuleringsfonds Volkshuisvesting Nederlandse gemeenten (SVn) wordt afgesloten is er dus nog een (eerste) hypotheek nodig. Die hypotheek kunt u bij de bank van uw keuze afsluiten. Aan deze eerste hypotheek worden wel een aantal eisen gesteld. Bijvoorbeeld dat zowel de Starterslening als de lening bij de bank verstrekt worden met Nationale Hypotheekgarantie. Bron: Hart van Holland (gemeentenieuws) 19 juni 2013

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 64