THUISBLIJVERSVOORpEEL 9 N I Cl m Solar lampion QroeKcejiiruMv KUNT U beven? j-t m m IK KAN Stralen KASSAKORTING OP ONS GEHELE ASSORTIMENT LIGHTS 20 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 24 JULI 2013 Week 30 /Nr. 143 www.hhsk.nl Schieland en de Krimpenerwaard Definitieve projectplannen aanleg natuurvriendelijke oevers in Bleiswijk, Krimpen aan den IJssel en Waddinxveen ter inzage Ontwerp-peilbesluit polder Esse, Gans- en Blaardorp Vergunningen j Van voor... €1,99 35,- voor een staaroperatie Giro 131 Veenendaal www.lightfortheworld.nl FOR THE WORLDJ Waterwerken Hoogheemraadschap van Het hoogheemraadschap is van plan twee kilometer natuurvriendelijke oevers aan te leggen in de gemeenten Bleiswijk, Krimpen aan den IJssel en Waddinxveen. Wat is een natuurvriendelijke oever? Voor het aanleggen van een natuurvriendelijke oever wordt de traditionele berm verruimd tot een plas/dras berm van ongeveer 2,5 meter, waarvan 1,5 meter ongeveer 30 centimeter diep is. Door deze verbreding krijgt het gebied bij een hoger waterpeil minder snel 'natte voeten'. Daarnaast biedt de oever zo meer ruimte aan planten en dieren. Dit heeft een positief effect op de waterkwaliteit. Op 2 juli 2013 heeft het college van dijkgraaf en hoog heemraden de projectplannen aanleg natuurvriendelijke oevers vastgesteld voor Bleiswijk, Krimpen aan den IJssel en Waddinxveen. Het projectplan ligt van 24 juli 2013 tot en met 4 september 2013 ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap. U kunt het ook vinden op de website www.hhsk.nl. Beroep Vanaf 24 juli 2013 tot en met 4 september 2013 kan schriftelijk beroep worden ingesteld bij de Rechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Op onze website www.hhsk.nl staat aange geven wie beroep kan instellen. U vindt daar ook andere belangrijke informatie over het indienen van beroep of het indienen van een verzoek om een voorlopige voorziening. Het hoogheemraadschap heeft het ontwerp-peilbesluit voor de polder Esse, Gans- en Blaardorp vastgesteld. Dit gebied ligt in de gemeente Zuidpias tussen de Ringvaart en de Hollandsche IJssel. Het peilbesluit betreft het gebied vanaf Capelle aan den IJssel tot aan Kortenoord in Nieuwerkerk aan den IJssel. Het ontwerp-peilbesluit ligt van donderdag 25 juli tot en met vrijdag 13 september 2013 ter inzage. Gedurende deze periode kunt u uw zienswijze op het peilbesluit naar voren brengen. U kunt het peilbesluit, de toelichting en de kaarten online inzien via onze website: www.hhsk.nl/actueel/stukken ter inzage. Tijdens kantooruren kunt u hiervoor ook terecht bij: Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, Maasboulevard 123, Rotterdam; Gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1Nieuwerkerk aan den IJssel. Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheem raadschap watervergunningen, ontheffingen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RW) en stelt maatwerk voorschriften op. Moerkapelle (K.13.261,4 juli 2013) Akkerbouwbedrijf H.G. Lievaart, in stand houden van een ander peil dan in het peilbesluit, rond Julianastraat 47; (K.13.214,4 juli 2013) Warnaarthoeve B.V., in stand houden van een ander peil dan in het peilbesluit, rond Middelweg 32; (K.13.358,4 juli 2013) B. Villerius, in stand houden van een ander peil dan in het peilbesluit, Noorddijk 5. De vergunningen en de ontheffingen liggen ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen, tel. 010 45 37 335. Tegen de vergunningen/ontheffingen kunt u schriftelijk tot zes weken na de bij de vergunningen genoemde besluit- datum bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanten informatie, telefoonnummer 010 45 37 200 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123,3063 GK Rotterdam. Tuinplanten Kamerplanten Snijbloemen Cadeau interieur Decoratie Dierbcnodigdbeden Gereedschap Haardhout Grond Deze lampion laadt gedurende het daglicht op en zal bij invallende duisternis, door middel van de ingebouwde fotocel, vanzelf gaan branden tot wel 6 uur lang... Adopteer nu een appelboom zonder inschrijfkosten en oogst volgende maand uw appels! Kijk op www.adopteereenappelboom.nl Voorheen Stichting Dark LigW 5 Groencentrum Sonneveld - Zijde 141 - 2771 EV Boskoop - Tel: 0172 462647 - www.groencentrumsonneveld.nl Deze aanbieding is geldig zolang onze voorraad strekt, vanaf woensdag 24 juli t/m zaterdag 27 juli!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 20