HART VAN HOLLAND VIERDAAGSE 24 JULI 2013 Water en kippenvelmomenten houden deelnemers Vierdaagse op de been tijmegen/Zuidplas - De 97ste Vierdaagse van Nijmegen voerde ook inwo- \esm Zuidplas vorige week naar het oosten van het land. Ondanks de kmte was het goed te doen, blijkt uit de reacties die op de redactie bin- ptoomen. De ervaring van Fred en Yvonne de Zwaan uit Moordrecht, ge teeld metzo'n veertigduizend anderen: "Het waren vier fantastische dagen, koon één groot feest." langs de route hun tuinslag hadden uitgerold, zodat ze overal hun flesje of bidon konden bijvullen met fris water. Uit hun verslag: "Bij de start werden wij uitgeleide gedaan door vele (half-)benevelde studenten. In de doorkomstplaatsen was het zeer druk met toeschouwers, wat het lopen bemoeilijkte of soms onmo gelijk maakte. Bij de pontonbrug in Cuijck hebben wij bijvoorbeeld tien minuten stil gestaan. Desondanks hebben we genoten van alle drukte, muziek en tv-uit- zendingen die gemaakt zijn." Voor de tweede keer liep Alida van der Elst-Uittenbogaart uit Nieuwer- kerk aan den IJssel de Vierdaagse van Nijmegen uit: "Het was zwaar door de warmte en de blaren, maar supergaaf. Een ervaring om nooit te vergeten. Vader Teun en dochter Emma Vis- scher uit Nieuwerkerk aan den IJs sel haalden hun wandelschoenen dit jaar voor de zevende keer 'uit het vet' en beloofden elkaar zoals elk jaar dat dit echt de laatste keer was. Of ze er volgend jaar misschien weer bij zullen zijn? De kans is aan wezig: "Het bloed kruipt toch waar het niet gaan kan." De Zevenhuizense Nel van der Ham liep met haar zussen en vriendinnen vier keer veertig kilometer. Dit jaar kon ze niet zonder zonnebrand, zonnehoed en zonnebril. Gladiolen voorJohan Kreuk (14e keer) en Jaap Reijm (4e keer). De Nieuwerkerkers hebben het weer gehaald.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25