I CALYPSO 1 MRTINj ft u Voor het stofferen van zitmeubelen, caravans, scheepsstoffering en projectstoffering 0 O ft Rubbo SB plu SIGMA comings VERF& WAND Professionele en is zuini9|^ oonschaf, m°°r sW|t ook veel dour»"16 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 24 JULI 2013 Kennisgeving ontwerpbesluit omgevingsvergunning op grond van bestemmingregel Waarde-Archeologie (artikel 6) van het inpassingsplan voor de nieuwe aardgastransportleiding Beverwijk-Wijngaarden Hoogglanslak Hochgianzlack Pemtwe-taque on* smalte brill ante High gloss finish Smalto sinteticojs Met ingang van 26 juli 2013 tot en met 5 september 2013 ligt het ontwerpbesluit op grond van artikel 6 van de regels van het inpassingsplan voor de nieuwe aardgastransport leiding Beverwijk-Wijngaarden ter inzage. Achtergrond Gasunie legt een aardgastransportleiding aan tussen de compressorstations in Beverwijk en Wijngaarden, omdat de bestaande leidingen niet genoeg capaciteit hebben om op de middellange termijn aan de vraag te voldoen. Om dit project mogelijk te maken is een inpassingsplan door de Ministers van Economische Zaken (EZ) en van Infrastructuur en Milieu (IenM). Daarnaast is een groot aantal andere besluiten, dat voor het project nodig is, in één procedure voorbereid, onder coördinatie van de Minister van EZ. Deze procedure heet de rijkscoördinatie- regeling. Het inpassingsplan, het milieueffectrapport (MER) en 27 andere besluiten voor het project, hebben van vrijdag 16 november tot en met vrijdag 28 december 2012 ter inzage gelegen en zijn onherroepelijk geworden op J9 juni 2013. Op grond van artikel 6 van de regels van het inpassings plan is voor het leggen van de aardgastransportleiding in archeologisch waardevol gebied een omgevings vergunning nodig. Het ontwerp van het besluit behorende bij de aanvraag van de vergunning op grond van artikel 6 van de regels van het inpassingsplan en de daarop betrek king hebbende stukken die redelijkerwijs nodig zijn voor een beoordeling van het ontwerpbesluit, worden nu ter inzage gelegd. Waar kunt u het ontwerpbesluit inzien? Het ontwerpbesluit op grond van artikel 6 van de regels van het inpassingsplan, de ingediende aanvraag en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 26 juli 2013 tot en met 5 september 2013, tijdens reguliere openingstijden, ter inzage bij: - Ministerie van Economische Zaken, Bezuidenhoutse- weg 73, Den Haag, T (070) 379 89 79; - Gemeente Haarlemmerliede en Spaamwoude, afdeling Ruimte, Haarlemmerstraatweg 51, Halfweg, T (020) 407 90 00; - Gemeente Haarlemmermeer, Raadhuis, Informatie- centrum/CBI, Raadhuisplein 1, Hoofddorp, T (023) 567 65 43; - Gemeente Kaag en Braassem, Westeinde 1, Roelofarendsveen, T (071) 332 72 72; - Gemeentehuis Rijnwoude, Publieksbalie, Frederikvan Eedenplein 4, Hazerswoude-Rijndijk, T (071) 342 82 82; - Gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel, T (0180) 33 03 00: - Gemeentekantoor Molenwaard, Melkwegplein 1, Bleskensgraaf, T (0184) 80 50 00. Het inpassingsplan en de overige besluiten die nodig zijn voor de aanleg van de aardgastransportleiding zijn in digitale vorm raadpleegbaar via: www.bureau-energieprojecten.nl. Het inpassingsplan is ook te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl. Hoe kunt u uw zienswijze kenbaar maken? Wij ontvangen uw zienswijze bij voorkeur via een digitaal reactieformulier dat is te vinden op de website www.bureau-energieprojecten.nl. U kunt niet reageren via e-mail. U kunt ons ook schrijven: Bureau Energieprojecten, Inspraakpunt Aardgastransportleiding Beverwijk - Wijngaarden, Postbus 23, 2290 AA Wateringen. Wilt u uw zienswijze mondeling geven? Dat kan via Bureau Energieprojecten op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur, T (070) 3798979- U kunt uw zienswijze geven vanaf vrijdag 26 juli tot en met donderdag 5 september 2013. Wat gebeurt er met uw reactie? Alle zienswijzen worden beoordeeld en betrokken bij de definitieve besluitvorming. Het definitieve besluit zal naar verwachting binnen enkele weken nas september 2013 worden genomen. Bij het besluit wordt dan aan gegeven hoe met de zienswijzen rekening is gehouden. Het besluit zal ter inzage worden gelegd op dezelfde plaatsen als waar nu het ontwerpbesluit ter inzage ligt. Een belanghebbende die op het ontwerp van een besluit een zienswijze heeft ingebracht, kan later tegen dat besluit beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Nadere informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het Bureau Energieprojecten, T (070) 379 89 79, www.bureau-energieprojecten.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 8