Su Nail; eauty H keer zonnen en een gratis fles voor €100 euze uit: eauty Acties augustus 5?9.9* Leegstaande woning Noordeinde afgebrand Yoga op Schouwburgplein Oudeman op World Transplant Games tod*/ HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE/NESSELANDE 31 JULI 2013 23 Kaartverkoop CuliNesse loopt storm <5 Must have! DHA vrije bronzer voor een mooie natuurlijke bruinings ^eur of Hardcore Black In no time een prachtige diepdonkere kleur dankzij een nieuwe mix met 30 bronzers. creations,* Oe*e - Handel toe*1* aT Pedicure behandeling Corsicalaan 33 I 3059 XX Rotterdam I 010 222 12 02 i www.sunandbeautystore.nl i Ontwerp JDI DTP - Hit pand stond zondag aan het eind van de ochtend opnieuw in brand. vmhuizen/Moerkapelle - Aan het Woordeinde tussen Zevenhuizen en Hmkapelle is in de nacht van za terdag op zondag een leegstaande g afgebrand. De oorzaak van |ie brand is onduidelijk. De politie stelt geen onderzoek in. De brand in de verlaten woning, die werd gebruikt als oefenpand voor de brandweer, brak zaterdagnacht rond half drie uit. Vanwege instor tingsgevaar kon in de resten van de woning niet goed worden na geblust. Om diverse redenen zag de brandweer ervan af om een kraan te laten komen om de woning af te breken en zo de laatste smeulende resten bereikbaar te krijgen. Toen de brandweer rond vijf uur vertrok, was volgens de clustercommandant dan ook ingecalculeerd dat ze nog wel een keer terug zouden moeten ko men. Aan het einde van zondagoch tend brandde de woning opnieuw. Volgens een politiewoordvoerder is er te weinig van het pand over om onderzoek te kunnen doen naar de oorzaak. Onderzoek naar twee branden die op 10 juli kort na elkaar in een schuur aan het Noordeinde woedden, heeft geen aanwijzingen voor brandstichting opgeleverd, al dus de woordvoerder. Buitenkansje Met het afbranden van de leeg staande woning, heeft de brandweer niet langer de beschikking over 'een buitenkansje' om in te oefenen. Aan oefenlocaties is echter geen gebrek, volgens de clustercommandant, omdat bedrijven in Zuidpias volop gelegenheid bieden tot oefenen. [Rotterdam - Het Schouwburgplein tin augustus iedere zondagoch- id vol yogamatjes. Op zondag 4, [II en 18 augustus kan onder het 0 'Rotterdam in Balans' van 1 tot 13.00 uur een les Siva- londa yoga gevolgd worden. Bij deze vorm van yoga wisselen span ning en ontspanning elkaar af. De les omvat de zonnegroet, een aantal basishoudingen, ademhalingsoe feningen en een eindontspanning. Voor zondag 25 augustus staat een les Yoga-Flow op het programma; een actieve en dynamische vorm van yoga waarbij het gebruik van de adem heel belangrijk is. Voor meer informatie: www.rotterdaminbalans.nl en www.schouwburgpleinrotterdam.nl. Nesselande - Het gaat hard met de kaartverkoop voor het culinaire mu ziekfestival CuliNesse, van donder dag 29 tot en met zaterdag 31 au- gustusop het strand van Nesselande. De zaterdagkaarten en de passe partouts zijn online al uitverkocht. Bij de vestigingen van boekhandel Van Delft in Nieuwerkerk aan den IJssel en in Zevenhuizen alsmede bij Shoeby Nesselande zijn nog enkele kaarten voor de zaterdag verkrijg baar. Op deze dag staan in ieder geval optredens op het program ma van Alain Clark en Sandra van Nieuwland. Voor meer informatie: www.culinesse.nl. Nesselande - Martijn Oudeman uit Rotterdam Nesselande doet op 1,2 en 3 augustus in Durban, Zuid-Afrika, mee aan de World Transplant Games, die maandag van start zijn gegaan. Oudeman komt uit op de 100 meter sprint en op de tennisbaan. Naast Oudeman zijn 52 Neder landse sporters afgereisd naar de olympische spelen voor orgaan-ge- transplanteerden. In diverse disci plines nemen zij het op tegen twee duizend deelnemers uit zo'n vijftig andere landen. Oudeman nam in 2009 en 2011 ook al deel aan de World Transplant Games. In 2011 werd hij vijfde op de atletiekdisciplines 100 meter en 200 meter. Op het Nederlands Kam pioenschap afgelopen juni behaalde Oudeman op de 100 meter sprint in de leeftijdsgroep 35+ ook een vijfde plaats. Vijf jaar geleden onderging Oude man een dubbelzijdige longtrans plantatie als gevolg van taaislijm- ziekte (Cystic Fibrosis). Goed voorbereid stapt Martijn Oudeman eind deze week in Durban de tennisbaan op. 1» Met de mooie zomerdagen lopen we graag in open schoenen en willen we natuurlijk ook mooie voeten hierin. Tijdens de pedicure behandeling besteden we aandacht aan eventuele klachten aan de voeten en zorgen we voor een mooi eindresultaat. Heeft u last van eelt, kloven of likdoorns? Schaam u dan niet en kom langs voor een pedicure behandeling. Tijdens deze behandeling besteden we hier uitgebreid aandacht aan en helpen we u graag hiervan af. De pedicure behandeling ziet er als volgt uit: Knippen van de nagels Verwijderen van eelt, kloven, likdoorns enz. Reinigen en verzorgen van de nagelomgeving. Tevens kunt u er altijd voor kiezen om de teennagels te laten lakken. Naast het verhelpen van de eventuele klachten besteden we ook aandacht aan het verzorgen van de voeten. OPENINGSTIJDEN: Maandag: 12:00 - 22:00 Di t/m zat: 09:00 - 22:00 Zondag: 12:00 - 20:00 I Ga naar de website en like onze facebookpagina om op de hoogte te blijven.

HZ | 2013 | | pagina 23