X X X X X X Venrooy Tandtechniek VERVOLG BEKENDMAKING^: KUNSTGEBITTEN HART VAN HOLLAND :UWS 31 JULI 2013 Rectificatie vaststelling bestemmingsplan 'Moordrecht Buiten' Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunning Vaststelling bestem mingsplan "'s-Gravenweg 2013" Aangevraagde omgevingsvergunning Verleende omgevingsvergunningen Vaststelling bestemmingsplan 'Nijverheidscentrum' Aanwijzingsbesluit Buitengewoon Opsporingsambtenaren Bouwplannen? Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening, of tenzij om een voorlopige voorzie ning wordt verzocht. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wet ruim telijke ordening, of tenzij om een voorlopige voorziening wordt verzocht. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening bekend, dat de gemeenteraad bij besluit van 11 juni 2013 het bestemmingsplan 'Moordrecht Buiten' te Moordrecht gewijzigd heeft vastgesteld. Inhoud van het plan Het bestemmingsplan 'Moordrecht Buiten' is conserverend van aard en heeft als doel het plangebied van een actuele planologische regeling te voorzien. Het plangebied is gelegen aan de noordoostzijde van Moordrecht. Het omvat de gronden van het bedrijventerrein 't Ambacht en het aangrenzende bedrijven terrein aan de Oostpolderweg, de gronden gelegen tussen het bedrijventerrein aan de Oostpolderweg en de recreatieparken én de recreatieparken buiten de bebouwde kom. De begrenzing van het gebied wordt bepaald door de randweg in het noorden, de Hollandse IJssel in het zuidoosten, de gemeentegrens van Gouda aan de noordoostzijde en de woonbebouwing aan de Tulpstraat in het zuidwesten. Terinzagelegging Het vaststellingsbesluit en het vastgestelde bestemmingsplan met bijbehorende stukken lagen vanaf donderdag 25 juli 2013 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Geconstateerd is dat in de bestem mingsplanbepaling 'Recreatie' een kennelijke schrijffout is opgenomen. Om deze reden wordt het bestemmingsplan met ingang van donderdag 1 augustus 2013 gedurende zes weken opnieuw ter inzage gelegd. De stukken zijn in deze periode digi taal te raadplegen op www.ruimtelijke plannen. nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892. BpMoordrechtBuiten-Va01], De stuk ken zijn ook als pdf-bestand in te zien op www.zuidplas.nl via de button Wonen Leefomgeving -> Ruimtelijke plannen -> Bestemmingsplannen in voorbereiding -> Moordrecht. Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden die tijdig zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbestemmingsplan, beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 25 EA Den Haag. Bent u niet in de gelegenheid geweest om zienswijzen tegen dit bestem mingsplan in te dienen en u kunt niet aantonen dat u daartoe door omstandigheden niet in staat bent geweest? Dan kunt u slechts beroep aantekenen tegen de gewijzigde onderdelen van het bestemmingsplan. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afdeling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd 's-Gravenweg 216 (2911 CL) Uitbreiden woning en plaatsen kozijnen in voorgevel (ontvangen 22-07-2013) Sterremos 67 (2916 VE) Vergroten woning door bouwen 2e verdieping (ontvangen 18-07-2013) Locatie Raadhuisplein (ter hoogte van nr. 1) Tijdelijk (van 01-11-2013 t/m 31-12-2013) plaat sen oliebollenkraam (verzonden 25-07-2013) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen het kader over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 11 juni 2013 het bestemmingsplan "'s-Gravenweg 2013" te Nieuwerkerk aan den IJssel gewijzigd heeft vastgesteld. Inhoud van het plan Het plangebied ligt in Nieuwerkerk aan den IJssel, tussen de N219 en het recreatiege- beid Hitland in. Het deel van de 's-Gravenweg waarover het gaat, ligt ten oosten van de Scheve Overweg en loopt tot de Groenendijk. Hieronder valt een klein deel van de Kerklaan ('s-Gravenweg tot kruispunt N219), Rijskade, Kortlandtstraat en de Britten. Het plangebied wordt begrensd door de volgende vigerende plannen: bestemmings plan 'Hitland', bestemmingsplan 'Essezoom Hoog', bestemmingsplan 'Esse/Parkzoom' met bijbehorende uitwerkingsplannen, bestemmingsplan 'Kleinpolder', bestem mingsplan 'Kleinpolder Hoog', bestem mingsplan 'Kortenoord' en bestemmingsplan 'Buitengebied 1987'. De plangrenzen van het nieuwe bestemmings plan '"s-Gravenweg" zullen aansluiten op de bestaande plangrenzen van eerder genoemde bestemmingsplannen en de geactualiseerde bestemmingsplannen 'Groene Zoom' en 'Esse Kleinpolder'. Terinzagelegging Het raadsbesluit en het vastgestelde bestem mingsplan liggen met bijbehorende stukken vanaf donderdag 1 augustus 2013 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelij keplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892. BpGravenweg2013-Va01). Op www.zuidplas.nl zijn de stukken ook als pdf-bestand in te zien. Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden die tijdig zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbestemmingsplan, beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Als u beroep instelt, kunt u verzoe ken om een voorlopige voorziening. Dit ver zoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afdeling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening, of tenzij om een voorlopige voorzie ning wordt verzocht. ZEVENHUIZEN Vlietkade 10 (2761 DV) Bouwen 6 woningen (ontvangen 26-07-2013) Knibbelweg 20a (2761 JE) Bouwen berging en garage (verzonden 18-07-2013) Lange Zijde 19(2761 AZ) Plaatsen erfafscheiding en berging (legalisa tie) (verzonden 25-07-2013) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen het kader over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 11 juni 2013 het bestemmingsplan 'Nijverheidscentrum' te Zevenhuizen gewijzigd heeft vastgesteld. Inhoud van het plan Het plangebied is gelegen aan de zuidzijde van Zevenhuizen. Het omvat grotendeels de gronden van het bestaande bedrijventerrein Nijverheidscentrum en een strook gronden aan de zuidzijde van het bestaande bedrijventerrein, waar nieuwe bedrijfsontwikkeling is beoogd. De begraafplaats en aangrenzende volkstuinen aan de noordzijde van het bestaande Nijverheidscentrum maken deel uit van het plangebeid. Dit geldt ook voor een aantal percelen aan de westzijde van de Zuidplasweg, waar onder meer een restaurant en gemeentewerf zijn gevestigd. Terinzagelegging Het vaststellingsbesluit en het vastgesteld; bestemmingsplan met bij behorende stuJ liggen vanaf donderdag 1 juli 2013 gedurJ zes weken ter inzage in het gemeentehuis,! Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan de» IJssel. De stukken zijn in deze periodediij te raadplegen op www.ruimtelijkeplan»ei nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892. BpNijverheidscentrum-Va01). De stukke» I zijn ook als pdf-bestand in te zien via ww* zuidplas.nl -> Wonen Leefomgeving-) Ruimtelijke Plannen -> Bestemmingsplan! in voorbereiding -> Zevenhuizen. Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belanghebbenden die tijdig zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbestemmingsplan, beroep instel! bij de Afdeling bestuursrechtspraakvanlf Raad van State, Postbus 20019,2500 EADiJ Haag. Bent u niet in de gelegenheid geweer om zienswijzen tegen dit bestemmingsplan I in te dienen en u kunt niet aantonen datu daartoe door omstandigheden niet instaa: bent geweest? Dan kunt u slechts beroep aantekenen tegen de gewijzigde onderdele l van het bestemmingsplan. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken oma voorlopige voorziening. Dit verzoek richtu I aan de voorzieningenrechter van voornoem afdeling. Voor het in behandeling nemen»;' een beroepschrift is griffierecht verschuldiqj Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel I 3.8 Wet ruimtelijke ordening, of tenzij omee'J voorlopige voorziening wordt verzocht. Het college van burgemeester en wethouden van de gemeente Zuidpias heeft op 23 juli 2013 besloten om Buitengewoon Opsporingsambtenaren (BOA's) werkzaam bij de gemeente Zuidpias aan te wijzen op grond van afdeling 5.2 van de Algemene wel bestuursrecht, artikel 6:2 van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Zuidpias en artikel 23 van de Afvalstoffenverordenms van de gemeente Zuidpias. De aangewezen medewerkers van de gemeente Zuidpias krijgen hierdoor toezichthoudende bevoegdheden toegeken- in het kader van voornoemde wetten. Op grond van artikel 5:12 van de Algemene wet bestuursrecht zullen de betreffende persorc voorzien worden van een legitimatiebewijs Het aanwijzingsbesluit treedt in werking met ingang van de dag na die van deze bekendmaking en ligt gedurende zes weke na deze bekendmaking voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuispler te Nieuwerkerk aan den IJssel. Doe de vergunningcheck op www.omgevingsloket.nl DAKKAPELLEN - AANBOUW DIV TIMMERWERKEN KOZIJNEN SCHUIFPUIEN IN HOUT ALUMINIUM BADKAMERS TOILETTEN Ambachtweg 47 2841 MB Moordrecht Tel. 0182-374608 Fax: 0182-375460 www.senbtimmerbedrijf.nl info@senbtimmerbedrijf.nl Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten vwvw.hvhonlin®? SHART

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6