Kraan DE NIEUWE KORTING KORTING C1000 Kraan Reigerhof 113 2914 KE Nieuwerkerk Aan Den llssel Telefoon: 0180-391000 Openingstijden Ma t/m do Vrijdag Zaterdag geldig van woe 31 juli t/m di 6 augustus meer actie's kijk op www.clOOO.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 31 JULI 2013 Zon en ijs zijn onlosmakelijk met elkaar verbon den, want wat is prettiger dan een ijsje eten op een warme dag? Het kan nu eindelijk in Nederland, want de zomer is echt begonnen. In de komende weken eten onze verslaggevers iedere week een ijsje met een bewoner uit de regio. Deze week is het Kris- tien Zuidland die een ijsje eet met bewoners van de nieuwbouwwijk Piasrode in Waddinxveen. Perenijs Zolang de nieuwe schut- y ting er nog niet staat, j .-0% lopen de bewoners ge- y». 'üyi makkelijk bij elkaar het erf op, bijvoorbeeld om een borreltje te drinken of een ijsje te eten. De perenijs jes die Melvin tevoorschijn tovert, vinden gretig aftrek. De buurkinde ren Celeste en Wesley en de buren Vincent en Peggy van twee huizen verder komen er gezellig bij. "Als buren hebben we het vooral over gras en terras", zegt Peggy. "Ook via WhatsApp", voegen Celeste en Wesley eraan toe. Het gezelschap is van plan de komende twintig jaar aan de Polaris te blijven wo nen. "De huizen zijn duurzaam ge bouwd. Via een warmtepomp wordt warmte uit de aardbodem gehaald. Dat is milieubewust én pret tig: geen radiatoren maar overal De buren van schuin tegen over zijn er ook, de rest is familie. En dit zijn vrien den", stelt Christa het gezelschap in haar achtertuin voor. Over de grond in de tuin zijn dekkleden gespannen om het zand enigs zins te weren. De tuinen zijn nog in aanleg. "Wat wij samen met de buren doen? Een nieuwe schut ting uitzoeken bijvoorbeeld." De Waddinxveense Christa en Mel vin wonen sinds kort aan de Polaris. "Het bevalt ifp uitstekend",vertelt Pu Christa enthousiast. "We wilden graag een «r eengezinswoning en dat hebben we nu voor elkaar. Het is hier gezellig en er wonen veel mensen van onze leeftijd." Van links naar rechts Peggy, Vincent, Fabienne, Ewoud, Melvin en Christa. vloerverwarming", legt Vincent uit. Melvin excuseert zich. Hij moet nu toch echt naar zijn verjaardagsvisite. vuurtje stoken." De buren eten niet mee? "Ik ken de buurman wel, we groeten elkaar ook, maar daar blijft het bij." Jurrian denkt dat mensen vandaag de dag meer op zichzelf zijn. "Ik ga er vanuit dat ik op m'n buren kan rekenen als het echt nodig mocht zijn, dat is belangrij ker dan samen ijsjes eten. Vorige week hebben we overigens wel sa men gegeten, toen hielden we een straatbarbecue." A" "Dit is mijn eerste wo- ning", meldt Jurrian trots. "Het is een goede tijd om te kopen. Hu- m] ren is ook duur." Sander en Frank zijn geen buren maar vrienden van elkaar. Vandaag gaat het gezel schap barbecueën. "Alles heb ik vandaag uitbesteed: het eten wordt gemaakt door de I dames en Sander gaat het Straatbarbecue Blikjes bier en grote glazen cola: Jurrian, Sander en Frank zitten prinsheerlijk voor het nieuwbouwhuis waarin Jurrian (25) nu ongeveer twee maanden woont. Coca-Cola 6-pack regular, light of zero set 6 flessen a 1,5 liter Deze actie is alleen geldig op setverpakking C1000 Rundergehakt 500 gram C1000 Meloenen watermeloen of galia per stuk Zomerbieren Amstel Radier, Desperados, Jillz, Sol of Wieckse set, blik 500 ml of fles 750 ml Rosé wijnen alle varianten fles 200 ml-1 liter of bag in box 3 liter m.u.v. C1000 Huismerk Bij de kassa krijgt u 50% korting op de totaalprijs. Bij de kassa krijgt u 50% korting op de totaalprijs. Axe deodorant en douchegel alle varianten 2 bussen of flacons Alle combinaties mogelijk Cl000 Bosuien, cherrytomaten, ijsbergsla, radijsjes en rode uien 2 bosjes, bakjes, stuks of netten Alle combinaties mogelijk Royal Club en Rivella frisdrank 1 liter 2 flessen Alle combinaties mogelijk

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 9