Colofon Tertinancf gregorius LodewijkJBergsma Terry Gerrit Jan Geluk HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 7 AUGUSTUS 2013 29 Bouwina Maartje Hoogendoorn-Kruik Greetje Rost - Oudijk Wij gaan haar zo missen Diepbedroefd, maar in dankbare herinnering aan wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door God, in Zijn ondoorgron- delijke wijsheid, van ons is weggenomen mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder 'Oostvoome, 29 maart 1931 f Moerkapelle, 2 augustus 2013 Zevenhuizen, Isaac Hoogendoorn Waardenburg, Coby en Toon de With-Hoogendoorn Linda en Pieter Joëlle, Diederick, Thomas Henk en Janneke Jedidja, Thomas Inge en Adrian Jacobine, Arnold, Hannah, Thirza Debora en Arjan Anneke en Gerrit Judith Lisa en Willem Piet Moerkapelle, Petra en Bram Rensen-Hoogendoorn Johan en Hanna Lars Michiel en Chiara Jesse Stefan en Melvera Suzanne en Arjan Christine en Floris Renate Moerkapelle, Maija en Piet Perdijk-Hoogendoorn Marije en Peter Juda, Anna Elise en Cor Mirthe, Yinthe Pieter en Nelleke Stijn Natasja en Arne Sjakko Dorathea Annabeth Luuk Waddinxveen, André en Suzanne Hoogendoorn-van de Velde Waddinxveen, Lydia en Kaya Örücü-Hoogendoorn Melissa Bredeweg 166 2761 KC Zevenhuizen Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 7 augustus van 19.30 tot 21.00 uur in zorgcentrum Beth-San, Wilde Veenen 1 te Moerkapelle. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 8 augustus 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Kerkstraat 14 te Moerkapelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op begraafplaats Westhage, Akkerweg 84 te Ga maar Pap. Ga maar over de weg die eeuwig is. Het is goed zo. Geheel onverwachts is overleden onze lieve papa en opa Na een halfjaar zonder zijn perfecte Berg weer samen. Hoorn. 7 september 1930 Gouda, 5 augustus 2013 Jacqueline en Eelco Ludo en Ellen Wessel en Suze f^Pondentie-adres: E- Bergsma '6,2861 ST Bergambacht Geen bloemen. Vaj)Er 's gelegenheid tot condoleren op zaterdag 10 augustus a.s. tot "15 uur in de Ontmoetingskerk, Groensvoorde 3 te Waddinxveen, De waarna de afscheidsdienst zal plaatsvinden, crematie zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan haar liefde, hartelijkheid, bezorgdheid, eenvoud en humor is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder *29 juli 1931 t 29 juli 2013 sinds 27 augustus 2010 weduwe van Henny Rost Anneke en Ton Janneke en Marco Els en Tom Carla en Jos Jos t Petra en Jack Joost Elke en Willem Elin Tara en Frank Margreet Peter en Lauri Tim Janka en Peter Koen René en Jack Lindsey Simone Maika Jess Stephanie en Wesley Robin Nadia Jens Onze hartelijke dank gaat uit naar het personeel van de Zevenster te Zevenhuizen en de thuiszorg van Nieuwerkerk a/d IJssel, voor de liefdevolle verzorging die onze moeder heeft ontvangen. Correspondentieadres: J.Rost Hoedenmaker 29 2761 LW Zevenhuizen De crematieplechtigheid heeft plaats gevonden op 2 augustus in crematorium IJsselhof te Gouda. "Wentel uw weg op den HEERE, en vertrouw op Hem; Hij zal het maken Psalm 3 7: 5 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader sinds 28 augustus 2008 weduwnaar van Cornelia Kalkman 25-04-1923 t 05-08-2013 Correspondentieadres Familie Geluk per adres: Kievitdreef 73 2743 ED Waddinxveen Hans en Nelly Marileen en Thijs Ezra, Loïs Corine en Tim Tristan, Lucia, Samuel Gert Jan Veronique in liefdevolle herinnering Mariëlle Ravi Walda en Gerard Annelies en André Donna, Jordi Jos en Fiona Zara, Yente, Noor Maaike en Gerben Kasper, Hugo Gonnie en Dick Bert en Marianne Rhodé, Thomas, Daniël, Hanna Gert en Heidi Rick, Debbie, Joost, Hidde Jan en Martine Ilse, Jasmijn Cor en Matanja Hilde en Aard-Jan Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in CVU uitvaartcentrum "Gouwehof", Alberdingk Thijmlaan 1 te Waddinxveen op D.V. donderdag 8 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden in bovengenoemd uitvaartcentrum op vrijdag 9 augustus om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats "Thijmhof", gelegen tegenover het uitvaartcentrum. Na afloop is er tevens gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Geen bloemen. Hart van Holland Onafhankelijk informatieblad. Editie Zuidpias: Verschijnt in Zevenhuizen, Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel, Moordrecht, Rotterdam-Nesse- lande en Oud Verlaat, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 24.000 exemplaren. Editie Waddinxveen: Verschijnt in Waddinxveen, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 12.500 exemplaren. Bezoekadres: Hart van Holland Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon: 0180-632289 Fax:0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn: redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de adverten ties en ingezonden me dedelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Neem contact op met Van Rijk Verspreiding info@vanrijkverspreiding.nl of 06- 2222 3459 Niets uit deze uitgave mag worden vermenig vuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 29