Kraan We geven beiden meer dan we nemen, dat werkt" Wijk- ontmoeting in Dianthus Volg ons op C1000 Kraan Reigerhof 113 2914 KE Nieuwerkerk Aan Den IJssel Telefoon: 0180-391000 geldig van woe 14 t/m di 20 augustus meer actie's kijk op www.cl000.nl Openingstijden Ma t/m do Vrijdag Zaterdag HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK MN DEN IJSSEL 14 AUGUSTUS 2013 amant voor echtpaar Marck: ©hartvanholland Taart voor het diamanten echtpaar jaar erop." Het echtpaar is bijzonder sportief. Twee maal per week wordt een circuitje afgelegd in de sport school en er wordt gezwommen. "En ik ga naar de voetbal", voegt Marck er nog aan toe. "Om te kijken bij de kleinkinderen." De kinderen, vier dochters en een zoon, en verdere familie omringen het diamanten echtpaar op deze bijzondere dag. "Vanmorgen hebben we met elkaar ontbeten en zo met- chine nog geen gemeengoed wa ren." Het echtpaar krijgt een tweeling, een eenling en nog een tweeling. "De eerste tweeling was een com plete verrassing. Ze lagen met z'n tweeën in één bedje. We waren helemaal niet voorbereid op twéé kinderen", vertelt Truus. Terwijl Marck hard werkt als tuinder runt zijn vrouw het huishouden. "Dat was een druk bestaan, hoor", ver telt Truus. "Je moet je voorstellen dat apparaten zoals een wasma- 1500 stukjes Na hun werkzame leven verhuist het echtpaar naar de Wagnerlaan. Stilzitten is niets voor de twee. "Aan de eettafel maak ik mijn puz zels", vertelt Truus. "Maximaal 1500 stukjes passen op de plaat. Ik koop de puzzel het ene jaar op de rom melmarkt, leg ze en verkoop ze het gHARTVAN HOLLAND Bij de kassa krijgt u 50% korting op de totaalprijs. Bij de kassa krijgt u 50% korting op de totaalprijs. CIOOO Nectarines of perziken Cêlavita mini-krieltjes, oma's opbak aardappeltjes en wokjes 2 zakken a 450 gram Alle combinaties mogelijk CIOOO Coburgerham of fricandeau per 100 gram Campina vla 1 liter alle varianten per pak Uw Eigen Bakker hamkaas, kipkerrie of saucijzenbroodjes Edet toiletpapier soft 20-rol of family 32-rol per pak OP=OP Alle Ola magnum ijs 2 pakken a 4 of 6 stuks of bekers a 140 of 450 ml Alle combinaties mogelijk Bij de kassa krijgt u 25% korting op de totaalprijs. CIOOO Kies Mix vleesproducten Spaanse saucijzen, boerengehaktrollen, kipschnitzels voorgegaard, koteletto's en zigeunergehaktschnitzels Alle combinaties mogelijk een snijden we de taart aan", vertelt dochter Ria. Eigenlijk zou de hele familie een weekendje weg zijn ter gelegenheid van de feestelijkheden, maar dat zat er wegens gezond heidsredenen niet in. "Gelukkig is pa wel thuis op deze bijzondere dag", zegt Ria. De opluchting klinkt door in haar stem. "Hij was er echt ern stig aan toe." Marck zegt met een grijns: "Ik ben inmiddels drie dagen thuis, genezen dankzij mijn goede conditie. Wekelijks een sportcircui- tje afleggen, dat houdt je fit." jftixveen - Op 12 augustus let op de kop af zestig jaar Matlat Truus Molenaar en Jan tl elkaar het ja-woord gaven It Nederlands Hervormde kerk Imrkerk. "Deze feestdag had nders kunnen uitpakken", Jtiiiis maandagochtend met liicfit "Jan is net ontslagen uit [jtïenhuis." Vandaag is het dus Hel feest in huize Marck: een iiwten huwelijk én een goede jtëeidte vieren, te midden van fen, klein- en achterkleinkin- B Ook locoburgemeester Cees «hom het echtpaar feliciteren. iKristien Zuidland jitschaats, op een van de be nei plassen. Daar zag ik haar «liet eerst", vertelt Jan Marck ii de tachtig is. "In de winter 1347." Het klikte tussen de twee it krijgen verkering. "Truus en ik ren inmiddels verloofd toen ik ^uitgezonden naar Nederlands- li, naar Sumatra. Ik telde de da- itoter weer een brief kwam", inert Jan Marck zich. "Meestal eens per week." Truus zegt (teen glimlach: "Wel meer dan per week. Hele epistels waren tHet schrijven van brieven was tnige mogelijkheid van commu- indie tijd." Na de terugkeer Marck, besluit het stel te trou- en vestigt zich aanvankelijk in *rkerk aan den IJssel en later iWaddinxveen. Nieuwerkerk aan den IJs sel - Wijkbewoners, woon achtig rond zorgcentrum Di anthus aan het Mezendaal, zijn donderdag 22 augustus van 11.00 tot 12.00 uur wel kom in de grote zaal van het centrum om elkaar te ont moeten onder het genot van een gezond drankje. Er zijn geen kosten aan verbonden. Voor meer informatie en aan melden kan via 0180-396944.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 15