GLOBAL global EEN empire silk zomerdekbedden SLAPEN IN EIGEN STIJL plete slaapkamers op maat Het juiste bed Zijdezacht in bed SLAPEN IN EIGEN HART VAN HOLLAND 14 AUGUSTUS 2013 WINNAAR 4e week FOTO wedstrijd MVZ: Denis van der Knaap U kunt uw prijs ophalen bij Reisbureau de Zwaluw. www.klassetuinen.nl kasten op Hl voorkomt hinderlijke transpiratie ■mm luxe bedden "Is er sprake van gewrichtsklachten dan is drukverlagend slapen van belang, terwijl mensen met rug of schouder klachten een specifieke samenstelling van de matras verlangen. Voordeel en ervaring Global is een familiebedrijf waar de bedden en matrassen volgens de wensen van de klant gemaakt worden. "Mijn vader heeft al zo'n 30 jaar ervaring in dit vak," vertelt Bart Hofman. Sinds zijn zonen en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid met verbouwing en inrichting van complete slaapkamers. Bart: "Door eigen productie bieden we de hoogste kwaliteit voor een gunstige prijs en kunnen we zowel de juiste matras maken als wensen voor kasten en wandmeubelen vervullen." "Dat het juiste kussen bijdraagt aan een fijne nachtrust is bekend, maar ook in beddengoed en dekbedden is extra comfort te vinden. Zo voorkomt een zijden dekbed hinderlijke transpiratie, is zijde non-allergisch en liggen zijden lakens overheerlijk." Bart: "Omdat je in zijde gemakkelijk omdraait heeft dat extra voordeel voor ouderen of mensen met motorische klachten als Parkinson." Bart: "Wat de vraag ook is, als u het beste voor u zelf wilt, vinden wij met onze mensen altijd een weg om het juiste bed te maken. Dat geldt ook voor mensen met overgewicht." Bart Hofman Wim Hofman Zelfstandig blijven "Senioren willen steeds vaker zelfstan dig blijven wonen. We maken daar uiterst functionele bedden voor, ook twijfelaarbedden," vervolgt Bart. "In de twijfelaarmaten produceren we bedden met uiteenlopende bekledingen en in vele houtsoorten. Er wordt rekening gehouden met de zithoogte, de bedden zijn verrijdbaar, verstelbaar en kunnen zelfs als hoog/laagbed uitgevoerd worden." Bart enthousiast: "Het fijne voor mensen is dat het bed alle gewenste functies heeft, prachtig is om te zien en in het geheel niet van andere bedden te onderscheiden." exclusieve bedmode Bezoek aan huis Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat door omstan digheden een bezoek aan huis u beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Bart: "Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is. Voor bezoek aan huis kunt u telefonisch een afspraak maken." Showroom en productie In de showroom in Moordrecht staan bedden en kasten fraai opgesteld. Tevens kunt u kijken in het atelier en bij de productie. "De keuze is uniek en als u zeker wilt zijn van kwaliteit en prachtige bedden en kasten, dan is een bezoek aan ons bedrijf echt de moeite waard," benadrukt Bart. "Als klant wordt u betrokken bij de samenstelling^ uw bed of slaapkamer, bijzondere is dat we alles in' hand houden: advies, ÏP tekenen, productie en de mort U vindt dat terug in het resultaat- twijfelaar bedden bel voor een bezoek aan h 0182 375022 www.slapenineigenstij'11 di.t/mza.10.00-17.00jf koopavond do. t/m 2 showroom en productie. Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht De komende 2 weken kunnen nog volop foto's worden ingestuurd hoeu uw vakantie in Zevenhuizen viert. Dit kunt u doen door ze af te geven bij Reisburo de Zwaluw ofte mailen naar info@zwaluw.nl. Iedere week belonen we een inzending met een "zonnige prijs". Alle inzendingen zijn te zien op: https://www.facebook.com/reisburodezwaluw en op http://www.mijnalbum.nl/Album-DFRWZRNA-Foto's-in-Zevenhuizen a%20ZH-Fotos-van-Vakantie-Nederland.html Klasse Tuinen René Meijer Leliestraat 32 2761 HE Zevenhuizen T 06 27094771 E info@klassetuinen.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 22