Colofon 40*» fertijk, betaalbaar vertrouwd HART VAN HOLLAND I 14 AUGUSTUS 2013 25 Cornelis Nobel Dag lieve Opa Willem Hertog E HAAN rijkaart van cappellen 37 38 99 WWW.DHRVC.nl 1" 018 2 W3ar U VefZe'<erd E>ent' kunnen w'i u van dienst zijn. Gerrie van der Vlist Nella Suzanna van Dongen - van Roon Wij leefden in grote onzekerheid door haar vermissing. Maar nu hebben we afscheid kunnen nemen. Wat missen we haar. De familie wil een ieder hartelijk danken voor de inzet en hulp bij het zoeken. Zoveel mensen hebben meegezocht. Het was werkelijk hartverwarmend om dit mee te maken. Ook de politie, recherche, brandweer, de groep mensen die met speurhonden werken en zij die hun hebben bijgestaan, willen we danken voor de grote inzet en medewerking. Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan zijn liefde en zorgzaamheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Cees *25 augustus 1940 t 11 augustus 2013 Joop Nobel - de Bruin Bas Pieter en Conny Marlies Lianne Correspondentieadres Postbus 22 2760 AA Zevenhuizen Geen bezoek aan huis en geen bloemen. Vrijdag 16 augustus is er van 19.00 - 21.00 uur gelegenheid tot condoleren in de aula van het rouwcentrum, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Zaterdag 17 augustus zullen wij Cees in besloten kring begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de naastgelegen begraafplaats. Indien u geen uitnodiging mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Marlies en Lianne Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven heb je ons een heel stuk geluk en onzettend veel liefde gegeven. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa en oude opa Moerkapelle, 14 april 1920 Zevenhuizen, 8 augustus 2013 M. Hertog-Sleeuwenhoek Jenny en Piet Walter en Hilde Thijmen, Ruben Tamara en Yvonne Desirée Ina en Jaap (in liefdevolle herinnering) Natasja en Olaf Fleur, Finn Mariska en Dirk-Jan Jonah, Thijn Alfred (in liefdevolle herinnering) Jacqueline en Richard Manouck Ismay Joke en Roberto Kyra en Kay Sascha Correspondentie-adres: orgcentrum De Zevenster, kamer 210 e 'fcstraat 3, 2761 HD Zevenhuizen De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 13 augustus j.l. nn uitvaartverzorging geacht of en Waarlijk, mijn ziel keert zich stil tot God, want van Hem is mijn verwachting; waarlijk, Hij is mijn rots en mijn heil, mijn burcht, ik zal niet wankelen. Op God rust mijn heil en mijn eer, mijn sterke rots, mijn schuilplaats is in God. Psalm 62 vers 6, 7 en 8 Bedroefd maar dankbaar, dat Gerrie, mijn geliefde dochter, onze lieve zus en tante, na een tijd van lijden en achteruitgang, Thuis mag zijn bij haar Hemelse Vader in Zijn Heerlijkheid Nieuwpoort, 17 februari 1961 t Gouda, 11 augustus 2013 W. van der Vlist M.A.C. van der Vlist-van Veen t Anneke van der Vlist Kees van der Vlist Christine van der Vlist Willem-Jan van der Vlist Simone van der Lee-van der Vlist Cor van der Lee Maaike en Rick Erwin, Joost, Sanne Lonneke, Chiel, Tiemen Correspondentieadres: W. van der Vlist Weideplantsoen 29 2761 XE Zevenhuizen Gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 15 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats "Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 16 augustus om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats "Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren en om elkaar te ontmoeten in de aula. Jezus zeide tot haar: Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 11 vers 25 Met verslagenheid en groot verdriet geven wij u kennis dat op tragische wijze van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 78 jaar. J.J. van Dongen Joke en Albert Kok - van Dongen Esther Ronald Suzan en Kees Bik - van Dongen Chantal en Floris Liora Karin van Dongen MICHEL DE HAAN, UITVAARTVERZORGER 8 augustus 2013 Wilgenhorst 85 2742 DG Waddinxveen De afscheidsdienst en begrafenis hebben inmiddels plaatsgevonden op dinsdag 13 augustus jl. Hart van Holland Onafhankelijk informatieblad. Editie Zuidpias: Verschijnt in Zevenhuizen, Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel, Moordrecht, Rotterdam-Nesse- lande en Oud Verlaat, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 24.000 exemplaren. Editie Waddinxveen: Verschijnt in Waddinxveen, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 12.500 exemplaren. Bezoekadres: Hart van Holland Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon: 0180-632289 Fax:0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn: redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de adverten ties en ingezonden me dedelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Neem contact op met Van Rijk Verspreiding info@vanrijkverspreiding.nl of 06- 2222 3459 Niets uit deze uitgave mag worden vermenig vuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25