aan den IJssel Martin Slinger Venrooy Tandtechniek BEKENDMAKINGEN www.martinslinger.nl KUNSTGEBITTEN ?J« ICHELS iWMYKEKBEERiJE Wij zijn per direct op zoek naaf een enthousiaste en vlotte in opleiding (parttime) HART VAN HOLLAND XDVERTENTiE 14 AUGUSTUS 2013 Informatie van de gemeente Capelte aan den IJssel gemeente Capelle GEWIJZIGDE VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN HOOFDWEG, CAPELLE AAN DEN IJSSEL Klus- en Onderhoudsbedrijf Badkamers Tegelwerk Verbouwingen Timmerwerk Leidingwerk Zolders Keukens Dakramen Sanitair Lelieveld 66 2914 CD Nieuwerkerk aan den IJssel Mobiel: 06-34206047 Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag i» 3evoelva nthw* Wij verzorgen uw: DAKKAPELLEN AANBOUW DIV TIMMERWERKEN KOZIJNEN SCHUIFPUIEN IN HOUT ALUMINIUM BADKAMERS TOILETTEN Bel ons gerust voor meer inform^ 't Weegje 4 2741 JX Waddinxveen Tel. (0182) 61 2434 www.hetpraathuis.net Planindentificatiecode: NL.IMR0.0502. BP12Hoofdweg-4001 Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Capelle aan den IJssel maakt volgens het bepaalde in artikel 3.8, lid 4 van de Wet ruimtelijke orde ning bekend dat de gemeenteraad in zijn openbare verga dering van 25 juni 2013 het bestemmingsplan 'Hoofdweg' gewijzigd heeft vastgesteld. Plangebied Het bestemmingsplangebied 'Hoofdweg' wordt begrensd door: aan de noordzijde de rijksweg A20; aan de oostzijde de gemeente Zuidpias; aan de zuidzijde de woonwijk Capelle-Schollevaar; aan de westzijde de gemeente Rotterdam, Prins Alexander. Zakelijke inhoud Het nieuwe bestemmingsplan is grotendeels gebaseerd op het bestemmingsplan dat nu geldt. Binnen de bestem ming "Bedrijventerrein" zijn bedrijven uit de milieucate gorieën 1 t/m 3.2 toegelaten (gebied ten noorden van de Hoofdweg] alsmede bedrijven uit de milieucategorieën 1 en 2 (gebied ten zuiden van de Hoofdweg). Afwijkende functies en bedrijven in een hogere milieucategorie hebben een specifieke aanduiding gekregen. Kantoren zijn algemeen toegestaan in vak M, ten noorden van de rijksweg A20. De overige kantoren hebben een aan duiding gekregen. De aan de Barbizonplaats gereali seerde woningen zijn in het ontwerpbestemmingsplan opgenomen. Verder zijn de diverse horecagelegen heden, het woonwagencentrum en de begraafplaats/ het crematorium in het bestemmingsplan opgenomen. Nieuw is dat de bestaande woonboulevard (vak A] nu als zodanig in het bestemmingsplan is opgenomen (bestemming "Detailhandel-Woonboulevard") en dat volumineuze detailhandel aan beide zijden van de Hoofdweg is toegestaan (ter plaatse van aanduiding: "Detailhandel-Volumineus"). Wijzigingen ten opzichte van het ontwerpbestemmingsplan Voor informatie over de bij de vaststelling door de raad aangebrachte wijzigingen wordt verwezen naar het raadsbesluit van 25 juni 2013 met bijbehorende 'Nota van beantwoording zienswijzen bestemmingsplan Hoofdweg'. Inzien van het vastgestelde bestemmingsplan Het vastgestelde bestemmingsplan 'Hoofdweg', de bijbe horende stukken en het raadsbesluit met bijbehorende 'Nota van beantwoording zienswijzen bestemmingsplan Hoofdweg', zijn vanaf 15 augustus tot en met 25 september 2013 beschikbaar en raadpleegbaar op www.ruimtelijk- plannen.nl. Ook liggen deze stukken ter inzage bij het Informatiecentrum in het gemeentehuis, Rivierweg 111, Capelle aan den IJssel. Het Informatiecentrum is geopend op werkdagen van 08.00 uur tot 19.00 uur. Beroep Belanghebbenden die tijdig een zienswijze omtrent het ontwerpbestemmingsplan bij de raad kenbaar hebben gemaakt, en belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest een zienswijze bij de raad kenbaar te maken, kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging van het bestemmingsplan vanaf donder dag 15 augustus2013 tot en met woensdag 25 september 2013 beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Binnen de genoemde termijn kunnen belanghebbenden ook tegen het besluit van de raad om geen exploitatieplan vast te stellen beroep bij de Afdeling instellen. Tegen de wijzigingen ten opzichte van het ontwerpbestem mingsplan kan eenieder binnen genoemde termijn beroep bij de Afdeling instellen. Woensdag 14 augustus 2013 Aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State kan gevraagd worden een voorlopige voorziening te treffen: Adressering: Raad van State, t.a.v. de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Om dit verzoek in te kunnen dienen moet er een beroepschrift bij de Afdeling zijn ingediend. Het beroepschrift moet naast uw handtekening de volgende gegevens bevatten: uw naam en adres; een dagtekening; een omschrijving van het bestreden besluit; de gronden waarop uw beroep stoelt (de motivering). Voor het indienen van een beroepschrift een ver zoek om voorlopige voorziening zijn griffierechten verschuldigd. Deze bedragen 160,- per beroep schrift verzoek om voorlopige voorziening voor (natuurlijke) personen en 318,- per beroepschrift/ verzoek om voorlopige voorziening voor rechtsperso nen (stichting, vereniging en BV). U ontvangt hiervoor een rekening van de Raad van State. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt een dag na afloop van de beroepstermijn in werking. Als binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State wordt ingediend, treedt het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie neemt u contact op met mevrouw R. Muller, afdeling Stadsontwikkeling telefoonnummer (010) 2848762 of via e-mail: r.mulleriacapelleaandenijssel.nl Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten +++++1 f+++++ - - r k -f F - I- - administratie belastingadvies boekhouding (via online platform) jaarrekening belastingaangiftes salarisadministratie (via online platform) Startersbegeleiding met gratis 1e adviesgesprek Raadhuisplein 12 - Nieuwerkerk a/d IJssel T 0180 - 310667 - E info@michelsbv.nl Ambachtweg 47 2841 MB Moordrecht Tel. 0182-374608 Fax: 0182-375460 www.senbtimmerbedrijf.nl info@senbtimmerbedrijf.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 6