Zuidpias (kernen Zevenhuizen en Moerkapelle) Reageren op het actuele woningaanbod Spelregels oonpartner Nieuwe norm voor belastbaar inkomen woningzoekenden 'mi goud wisselkantoor idden-Hollan Goudwisselkantoor HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 14 AUGUSTUS 2013 Vanaf heden kunt u alleen via Woningnet re ageren op het actuele woningaanbod en vindt u het woningaanbod niet meer in deze krant. Wij bieden vanaf heden wekelijks wonin gen aan. Scan de QR code hiernaast of kijk op www.woningnet.nl. U kunt ook bellen met de reactielijn via telefoonnummer 0900- 11 22 369 0,50 p/m) De spelregels omtrent de woningtoewijzing vindt u zowel op de website van Woningnet als op de website van Woonpartners Midden Holland. Scan de QR code hiernaast of kijk op www.woonpartners-mh.nl. Voor vragen kunt u Woonpartners Midden-Holland bereiken via 0182- 64 64 64. Ons kantoor in Zevenhuizen is geopend op dinsdag van 08.30 - 12.30 uur. Buiten deze openingstijden kunt u ook terecht op ons hoofdkantoor aan de Coenecoop 6 in Waddinxveen. Dit kan toor is geopend van maandag t/m vrijdag van 08.30 uur - 17.00 uur. Per 1 januari 2013 mogen corporaties nog maar 10% van het woningaanbod verhuren aan huurders met een belast baar inkomen boven de 34.229,-. Woonpartners Midden-Holland ziet het als haar taak om ook voor inkomens boven de door de Europese Commissie gestelde grens van 34.229,- een aanbod te hebben en doet dit vooralsnog door huishoudens met een gezamenlijk inko men tot 37.000,-- toe te laten tot het sociale woningaanbod. Wat betekent de nieuwe regeling voor u als u een woning wilt gaan huren bij Woonpartners Midden-Holland? Huishoudens met een totaal belastbaar inkomen tot 37.000,- komen met voorrang in aanmerking bij een sociale huurwoning tot 681,02. In de praktijk betekent dit dat de woningzoekenden met een inkomen boven de 37.000,- bijna niet meer geholpen kunnen worden. Wo ningzoekenden met een hoger inkomen kunnen dus wel reageren, maar zullen in de praktijk meestal niet in aanmer king komen. Bij een beperkt deel van het woningaanbod past Woonpartners de nieuwe voorrangsregel niet toe om de kans voor de middeninkomens niet tot nul te verminderen. Dit staat dan ver meld bij de advertentie. Actualiseer wel uw inkomen Bij het actualiseren van uw inkomen kunt u uitgaan van het inkomen op het meest recente 1B60 formulier (inkomens verklaring) van de Belastingdienst. Na aanvraag heeft u het formulier binnen 5 werkdagen in huis. Vraag nu alvast het IB60 formulier aan voordat u gaat rea geren op een woning! Als u een woning toegewezen krijgt en u heeft het 1B60 formulier niet op tijd binnen dan wordt de woning aan een andere kandidaat aangeboden. Locaties van onze (mobiele) kantoren bij u in de buurt Aanbod huurwoningen Nieuwerkerk aan den IJssel (ingang apotheek Reigerhof) Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl j www.goudwisselkantoor.nl Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur vv-fc. ..a*. De goudprijs en zilverprijs waren nog nooit zo hoog. En dus kan het interessant zijn juist nu uw gouden sieraden, munten en zilver te verkopen. Maar dan wel aan een vertrouwd adres: het Goudwisselkantoor. Goudwisselkantoor is eigendom van familie De Ruiter, al ruim 25 jaar een begrip in de wereld van de goudhandel. Vanzelfsprekend is Goudwisselkantoor lid van de diverse vakverenigingen. Goudwisselkantoor is geen winkel, maar koopt uitsluitend goud, zilver en munten in. Door onze jarenlange ervaring weten we waar het om gaat in de goudwereld. U krijgt dus een reële taxatie en een goede prijs. Zonder een afspraak te maken kunt u dus met uw sieraden, horloges, baren, munten, zilver bestek, zilveren schalen en verzamelingen langskomen. Wacht niet langer, profiteer van de huidige hoge goudprijs en kom bij ons langs voor een vrijblijvende taxatie. Let op: verplichte legitimatie bij binnenkomst! ruim 25 Jaar ervaring in goud, zilvei en munte n ondeskundige en vrijblijvende taxatie contante betaling of Indien gewenst per bank discrete ruimte voor de taxatie advies in het beleggen van goud en zilver meet dan 25 kantoren door heel Nederland Nieuwerkerk aan den IJssel (ingang apotheek Reigerhof) Reigerhof 48, 2914 KC Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Waddinxveen Groensvoorde 2, 2742 DJ Elke zaterdag 10:00 - 16:30 uur Berkel en Rodenrijs (parkeerplaats Kerkstraat) Kerkstraat 10, 2651 CE Elke dinsdag 10:00 - 16:30 uur Bodegraven Winkelcentrum Broekvelden (Ingang C1000! Broekvelden 27, 2411 LG Elke woensdag 10:00 - 16:30 uur facebook.com/ qoudwisselkantoor

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 8