^-rnmolen organiseert rij' van diverse sporten Nieuwe Yogastudio Plaisier binnenkort open erland gaat verbouwen Prijswinnaar social media actie Intratuin Supertroetelactie bij PLUS supermarkt «Ui HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 21 AUGUSTUS 2013 ma, EDRI7VIGHEID N DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. - Sport- en gezond- De Koornmolen op donderdag 30 au- in samenwerking met Linda spinning-instructeur en een proeverij van di sporten. De opbrengst komt goede aan de Stichting Mont Groot verzet tegen kan team heet team Gerritsen en bestaat uit onge- zeer gemotiveerde die verspreid over twee (5 en 6 september) meedoen Centrum de Koornmolen. Fiet- wandelend of hardlopend, het bedwingen van de be- twintig kilometers steunen samen de strijd tegen de volks die kanker heet. Stichting Ventoux pleegt groot verzet kanker, zowel voor projecten de regio's, als ook ten bate van van KW F. Net vorig jaar steunt de stichting onderzoek naar medicijnen meer kinderen te kunnen ge en schade gevolg van de op leeftijd te Ten hier naar |ersentumoren kinderen bij- Linda samen negentien teamgenoten, de Mont Ventoux beklimmen; lopend en fietsend eveneens op 5 en 6 sep tember 2013. Linda Wiltschut: "In gedachten lopen en fietsen we voor iedereen die de keuze niet heeft of zijn/haar dierbaren is ver loren." Om een steentje te kunnen bijdra gen voor Groot verzet tegen kan ker, wil De Koornmolen mensen vragen deel te nemen aan de proe- verijen. De proeverij zal bestaan uit een les steps, een les Swiss bal en een les spinning. De Koornmolen streeft ernaar dat iedereen aan alle lessen meedoet. Ook als mensen alleen een les willen meedoen, is dat natuurlijk ook mogelijk. Dit kan worden aangegeven op het inschrijfformulier, dat te vinden is op www.dekoornmolen.nl. Er wordt geen inschrijfgeld gevraagd, in plaats daarvan kan men een do natie doen. Sport- en gezondheidscentrum De Koornmolen, Tweemanspolder 6a, Zevenhuizen tel. 0180-631654. Moordrecht - Er komt een nieuwe yogastudio in Moordrecht: studio Yoga Plaisier. De studio is boven een garage en vlakbij de stroopwafeifa- briek gevestigd. Anja Plaisier is de initiatiefnemer van Yoga Plaisier. Zij geeft al vele jaren yoga, body-flow en shape- lessen bij diverse sportscholen en heeft nu de stap gezet om een ei gen studio op te zetten. Dit geeft haar meer de mogelijkheid een eigen sfeer te creëren en een per soonlijke band aan te gaan met de deelnemers. De yoga is gebaseerd op hatha-yoga. Plaisier werkt ook als personal trainer, bijvoorbeeld wanneer iemand een extra steuntje in de rug nodig heeft om (sportie ve) doelen te bereiken, af te vallen, of balans te vinden in lichaam en geest. Kwaliteit en gezelligheid, dat zijn de twee kernwoorden waar het voor Anja om draait. De lesgroepen bestaan uit maximaal vijftien per sonen. Naast Anja Plaisier zal ook Franka Melis met enige regelmaat - De winkel van Slin- Bloemen in Moordrecht 'n augustus grondig ver- Zowel de vloeren, wanden de inrichting zullen geheel vernieuwd. Slingerland zet in °P beleving en daar zal de ïuwe 'nrichting ook op worden *9ostemd. Naast een kookeiland lerumeer ruimte komen voor °ps. Op zaterdag 31 augus- f Za be winkel opnieuw worden Fend en °P deze dag wordt lessen body-flow geven. Zij ver vangt Anja bij ziekte en/of vakan tie. Yoga Plaisier is eigenlijk door toe val in Moordrecht gevestigd: de eigenaar van Garage Flet Ambacht is een directe buurman en goede vriend van Anja. Flij wist dat zij op zoek was naar een geschikte oefen ruimte en vroeg of de leegstaande kantoorruimte boven de garage geen goede optie zou zijn. Dat bleek het geval: de ruimte is licht, groot genoeg voor zo>n tien-vijftie deelnemers en er is <s avonds ruim te om te parkeren. Ook is de loca tie gemakkelijk bereikbaar vanuit Gouda, Moerkapelle, Zevenhuizen en Gouderak. Vanaf 1 september gaat de studio officieel van start. Eind augustus kunnen er proefles sen worden genomen. uitgebreide informatie verstrekt over workshops gedurende het ko mende najaar waarin onder andere de orchidee centraal zal staan. Met behulp van gediplomeerde leiding krijgen deelnemers vooraf uitleg en gaat iedereen met de materialen aan de slag. Elke deelnemer gaat na een gezellige avond met een mooi (kunst)stuk naar huis. Meer info en documentatie bij de winkel van Slingerland aan de Kerklaan in Moordrecht. Zevenhuizen - Ter gelegenheid van de jaarlijkse opruiming bij Intratuin konden klanten meedoen met het facebook game 'voordeelharken' en daarmee een mooie prijs winnen. Een van de winnaars heeft aangegeven de prijs in Intratuin Zevenhuizen op te halen. De prijswinnares, Annemiek van Dil len, is zelf heerlijk aan het genieten op vakantie, maar gelukkig wilde haar schoonzus de taak wel op zich nemen om de prijs in ontvangst te nemen. De prijs was een grote Capi pot, een grote vierkante bloempot. Van Dillen heeft op de Intratuin fa cebook pagina precies de juiste com binatie open geharkt waardoor ze deze prijs heeft gewonnen. Om zelf ook in de prijzen te vallen kunnen klanten tot en met 24 augustus nog langskomen bij Intratuin Zuidpias. Moerkapelle - Bij supermarkt PLUS in Moerkapelle kunnen kin deren vanaf 26 augustus 25 troe tels sparen. Bij elke 15 euro aan boodschappen en bij speciale ac tieproducten ontvangen klanten een gratis Globe Troetel met een kaartje met informatie over het dier en zijn echte leefomgeving. Kinderen die goed zoeken, vinden bij PLUS in Moerkapelle ook drie lichtgevende eieren. Die zijn vanaf begin september in de winkel. Er is een wekelijkse troetelkrant met het laatste nieuws over de Globe Troetels. Er is ook een leuke Troe tels Speelwereld: een bouwplaat van de wereld compleet met bo ren zelf in elkaar kunnen zetten. Op de Speelwereld kunnen ze de Troetels weer thuis brengen naar hun eigen leefgebied. De Troetels Speelwereld is te koop voor 1,99 men, bergen en rotsen, die kinde- euro.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 33