Van Beynum Groep en die van u is ionderdeneerste schooljaar ünt Jozefschool kleurrijk begonnen ISpeksnijder generaal kampioen Braderieparty 't Loze Vissertje Leerlingenorkest zoekt muzikanten 5 HART VAN HOLLAND 4 SEPTEMBER 2013 41 Duivensport 1 -V Moordrecht-Een bijzondere eerste schooldag mhet maandag 2 september voor de leerlin- fcen en leerkrachten van de Moordrechtse Sint Itoefsclioo/. Omdat de katholieke basisschool exact honderd jaar bestond, was het frnndag feest op het schoolplein. En dat blijft (ietde hele maand september lang. 49x up! GRATIS? Een deel van de ballonnen bleef als kerstversiering in de boom hangen In polonaise over het schoolplein. pt oplaten van ballonnen, het hijsen van Ittit nieuwe schoolvlag, het zingen van een jfeestlied en de overhandiging van een cheque tan 250 euro door de wethouder, ging vooraf laan een lange polonaise over het schoolplein jwaraan alle leerlingen en leerkrachten mee- ieden, op de klanken van muziekvereniging Jta na de Arbeid. |Devrolijke noten luidden een maand van ac- iten in, waaronder een receptie voor ge lden op 11 september, een reünie op 13 september en een feestavond voor ouders op |4oktober. Van 23 tot en met 27 september is lateen week lang feest voor de kinderen met pater, circus, een schoolreis naar de Efte- pi een vossenjacht en een pyama-ontbijt. «drecht - Voor de Moordrechtse duiven "0n5fn zaterdag 31 augustus twee vluchten op r'e' programma. De natoer vlucht vanuit ommeroeul werd gewonnen door Jac Spek- na deze overwinning niet meer te achterhalen was door de concurrentie en zo icnerale kampioenschap binnenhaalde. 1 Speksnijder 1,4,7,16. M. Terlouw ,5,6T0,13,15,17,19,20. C. Starreveld en Zn Voordrecht - Tijdens de braderie op zaterdag 7 september vindt in café 't °ze Vissertje aan de Westbuurtstraat en braderieparty plaats. Naast enkele P redens van de drumband van Kunst e Arbeid treedt om 16.30 uur de n9er Irvine op, bekend van de Après -sten in Ahoy. Verder is er een met Molukse hapjes, is er een entap en kunnen kinderen zich la- Ien schminken. 8,9. P. en J. Heikoop 11,12. T. Tuynder 14,18. De jonge duiven vlucht vanuit Troyes werd wegens slechte weersomstandigheden verzet naar zondag. Het werd door de noordwesten wind een pittige vlucht over 413 kilometer die werd gewonnen door H. Beider. Uitslag: H. Bei der 1,6,7,8,10. P. Twigt 2,3,4. J. Speksnijder 5. A. dekker 9,17,20. A. Eegdeman 11. P. en J. Heikoop 12,13,14,15. T. Tuynder 16. M. Terlouw 18,19. Moordrecht - Het leerlingenorkest Decibel van harmonie Kunst na de Arbeid uit Moor drecht is op zoek naar jonge enthousiaste muzikanten, ledereen die keyboard, piano, dwarsfluit, klarinet, trompet, saxofoon, gi taar of basgitaar speelt is welkom om mee te doen. De eerste repetitie is donderdag 5 sep tember 18.30 uur in het verenigingsgebouw van de harmonie aan de Sportlaan 5. Decibel speelt populaire muziek uit deze tijd. Aan melden kan via bestuur@knda-moordrecht.nl en tijdens de repetities waar vrijblijvend kan worden meegekeken. Voor meer informatie: www.knda-moordrecht.nl. Als u toch al op zoek was naar een nieuwe compacte auto....en u alleen genoegen neemt met het beste wat er op dit moment te koop is.... Kom dan langs bij Van Beynum Volkswagen voor de best verkochte compacte auto van Nederland! De Volkswagen up! Wij hebben namelijk een unieke actie! De eerste 50 die overstappen in een nieuwe Volkswagen up! bij Van Beynum maken kans om de aanschafprijs van de up! retour te krijgen. Ongeacht of en wat er wordt ingeruild!! De kans op een gratis up! is dus 1up!50. Koopt u een up! uit de voorraad van Van Beynum, dan ontvangt u naast een scherpe prijs bovendien een iPad mini. Wij betalen tevens voor u de kansspelbelasting. Nadat alle upl's zijn afgeleverd worden de kopers verwacht op de terugkomdag, waar door de notaris de winnaar bekend wordt gemaakt. Van Beynum Gouda B.V. Burg. van Reenensingel 117, 2803 PA Gouda, Tel: 088 - 02 07 200 Van Beynum Woerden B.V. Leidsestraatweg 132, 3443 BZ Woerden, Tel: 088 - 02 07 600 Prijzen incl. BTW/BPM, verwijderingsbijdrage, leges en kosten rijklaarmaken Afgebeelde modellen kunnen afwijken van standaardspecificaties. Vraag naar onze exacte voorwaarden. Druk- en zetfouten voorbehouden. Brandstofverbruik: 0 3,6 - 5,9 L/100 km (1 L op 16,9 - 27,8 km), Co2-uitstoot: 0 79 -105 g/km.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 41