Fysiotherapie Het meest complete zorgaanbod dichtbij! Steekpartij bij bloemenkwekerij Nieuw seizoen schaatsclub Gouda Boven- en ondermode bij Vrouwen van Nu Rommelmarkt op Monumentendag Nieuwe leden welkom bij Moerkapelse schaakclub Kledingbeurs voor Unicef Per 1 september gaan Medifit Waddinxveen, Fysiotherapie De Laat, Fysiotherapie van der Zijde, Kinderfysiotherapie Waddinxveen, Fysioinbeweging Zevenhuizen/ Nesselande en Fysiotherapie Essezoom samen verder als: Voor iedere bewegingsklacht de juiste specialist in huis Altijd snel plaats bij u in de buurt Sporten onder professionele begeleiding wWw.fysiotherapiegroenehart.nl info@fysiotherapiegroenehart.nl T: 0182-610063 HART VAN HOilAmfWlJlA/ERKERK AAN DWfMFl 4 SEPTEMBER 2013 47 Bekijk de website voor ons complete aanbod en een vestiging bij u in de buurt Moertopdle/Waddinxveen - Twee werknemers van een bloemkwekerij aan J(Van Hasseltweg kregen het donderdag 29 augustus met elkaar aan de stolt Tijdens de ruzie werd er over en weer gestoken met een mes. Hierbij raoJtte een 60-jarige man zwaargewond en een 56-jarige man lichtgewond. Tijdens hun werkzaamheden op de j bloemkwekerij ontstond er rond 18,00 uur ruzie tussen beide werkne mers. Zij waren aan het werk toen ze ruzie kregen. De 56-jarige man, afkomstig uit Rotterdam, werd na Wandeling in het ziekenhuis naar het politiebureau gebracht, waar hij wordt verhoord. De zwaargewonde 60-jarige man, afkomstig uit Wad- dinxveen, wordt nog behandeld aan zijn verwondingen, maar is buiten levensgevaar. De politie onderzoekt het steekincident. Moerkapelle - Op de eerste af- delingsavond woensdag 18 sep tember wordt het seizoen van de Vrouwen van Nu van Moerkapelle gestart met een modeshow over boven- en onderkleding uit de ja ren 1850-1950. Wat werd er toen gedragen, overdag en 's nachts? De avond wordt gehouden in dorpshuis Op Moer aan de Raad huisstraat 40. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. Leden hebben gratis toegang, niet-leden betalen 6 euro. Gouda - Bij Schaatsciub Gouda zijn de voorbereidingen voor het nieuwe schaatsseizoen begonnen. Vrijdag 13 september is er om 19.30 uur een voorlichtingsavond voor nieuwe jeugdleden en hun ouders in het clubhuis van Excelsior aan het Kale Jonkerpad in de Goudse Hout. Het jeugdschaatsen bij SC Gouda is voor kinderen vanuit de Goudse regio van zeven tot en met twaalf jaar. Kinderen leren spelenderwijs schaatsen, vanaf zaterdag 28 sep tember tot eind maart wordt er ge schaatst op de overdekte ijsbaan De Uithof in Den Haag. De club biedt de mogelijkheid om twee gratis proeflessen te volgen. Jeugd van dertien jaar en ouder kan na het jeugdschaatsen doorstromen naar de trainingsgroepen die in Utrecht schaatsen. Moerkapelle - Tegelijk met de landelijke Open Monumentendag wordt zaterdag 14 september de jaarlijkse rommelmarkt gehouden van9.30 tot 15.00 uur in de Dorps straat. Er wordt van alles te koop aangeboden, daarnaast is er een ge zellige koffiecorner en diverse ver snaperingen Kinderen kunnen zich laten schminken, er is een grab belton en een schiettent. De vijf eeuwen oude dorpsperk is de ge hele dag open, met live orgelspel. Er worden rondleidingen gegeven en in samenwerking met de Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle is er een tentoonstelling over het leven in de 17e eeuw. Moerkapelle - Bij schaakvereni ging Moerkapelle gaat op vrijdag 6 september het nieuwe seizoen van start. De eerste clubavond begint voor de volwassenen met de eerste ronde van de onderlinge competitie. Vanaf 20.00 uur is de schaakzaal in het gebouw van Tropica aan de Nassaustraat 16a geopend. Er wordt op verschil lende niveaus geschaakt; nieuwe leden, zowel beginners als gevor derden, zijn welkom. De jeugdafdeling schaakt op de zelfde locatie. Zij starten al om 19.00 uur. Er wordt een nieuwe beginners- groep gevormd waarin nog plaats is voor jongens en meisjes van zes jaar en ouder. Er wordt lesgege ven uit de stappenmethode van de KNSB. Voor meer informatie: www.svmoerkapelle.nl. Voor meer informatie www.scgouda.nl, 0182-550508 of jeugd@scgouda.nl. Zevenhuizen - De jaarlijkse Unicef- beurs voor het najaar en de winter wordt gehouden op donderdag 26 en vrijdag 27 september. De beurs voor tweedehands kinderkleding en speelgoed wordt gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat 106. Tweederde van de opbrengst mag men zelf houden, eenderde is bestemd voor Unicef. Kleding en speelgoed die niet ver kocht worden, wordt naar kinderte huizen in Polen gebracht. Groene Hart

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47