SoKSieveül roesiceMiruMV RENOVATIE ZIJDE Diverse kleuren! Lange bloeitijd! Wij zijn gedurende de renovatie van de Zijde GEWOON OPEN GOED BEREIKBAAR! Komt u vanaf de Boskoopse hefbrug volg dan de omleidingsborden met de letter Oï Komt u vanaf de kant Waddinxveen/Zoetermeer, dan kunt u gewoon de normale route aanhouden! HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 4 SEPTEMBER 2013 Schieland en de Krimpenerwaard Week 36/Nr. 146 Excursie laagste punt van Nederland en dijkversterking x.jft'-ïty Bekendmakingen Ontdek de dijk! Vergunningen '"inplanten - kamerplanten Snijbloemen Cadeau Interieur Decoratie Pierbenodigdheden QereedicWap Haardhout Grond Hoogheemraadschap van T. "l'r5"j|* De bekendmakingen en de bekendmakingen van de vergun- Jb .."tP ningen worden ook gepubliceerd opwww.officielebekendmakingen.nl. Vanaf oktober vindt u de bekendmakingen niet meer in uw huis-aan-huiskrant, maaralleen nog maar op internet. Scan de QR-code met uw smartphone om meteen de web sitevan de officiële bekendmakingen te openen. Scannen kan met een app zoals i-nigma. Capelle aan den IJssel (K.13.613, 28 augustus 2013) Hervormde Stichting Bejaardenzorg Vijverhof, aanbrengen van een voetgan gersbrug, Kerklaan; (K.13.60120 augustus 2013) Gemeente Capelle aan den IJssel, vervangen van een brug, Floris Burgwal West. Op 6, 7 en 8 september zijn de Wereldhavendagen in Rotterdam. Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard is aanwezig op het Carrièreplein op de Wilhelminakade. Kom ook kijken bij het gemaal Abraham Kroes (laagste punt van Nederland) in Moordrecht en de dijkversterkingen. U gaat heen mee met de boot en terug met de bus of heen met de bus en terug met de boot. Op www.wereldhavendagen.nl kunt u meer informatie over de excursie vinden en uw tickets bestellen. Nieuwerkerkaan den IJssel (K.13.474,15 augustus 2013) J.G. Verduijn, slopen en bou wen van een woning, Groenendijk 291 De vergunningen en de ontheffingen liggen ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen, tel. 010 45 37 335. Tegen de vergunningen/ontheffingen kunt u schriftelijk tot zes weken na de bij de vergunningen genoemde besluit- datum bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Reserveer zaterdag 21 september vast in uw agenda! Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard organiseert die dag, de Dag van de Dijk, een fietsroute met diverse activiteiten langs de Hollandsche IJssel. Kijk voor meer informatie op: www.hhsk.nl. Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheem raadschap watervergunningen, ontheffingen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RW) en stelt maatwerk voorschriften op. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanten informatie, telefoonnummer 010 45 37 200 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123, 3063 GK Rotterdam. DtKUXtrMH- Cailuna heide

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 49