Zuidpias bijgekomen huurwoningen in Moordrecht Jemeente start beweegprogramma JRAVO! voor 55+'ers Vooraankondiging aanbesteding gemeentelijke publicaties Aaribiedregels voor afval gemeente Bezoek de CJG-kraam tijdens het Oogstfeest Vivere Verzorgd Wonen zoekt vrijwilligers WEEK HART VAN HOLLAND 4 SEPTEMBER 2013 Boordevol leuke activiteiten voor kinderen en hun ouders Jegemeente start deze maand met een [wegprogramma om een gezonde levensstijl onder ouderen te stimuleren. Dit programma heet BRAVO!, wat staat voor lede Activiteiten voor Ouderen. Ouderen, [tniorenof 55+'ers zijn de benamingen jorde groep inwoners die de gemeente [hiervoor op het oog heeft. Inwoners in deze eeftijdscategorie kunnen komend seizoen rpjvend kennismaken met allerlei lewegingsactiviteiten in Zuidpias. BRAVOl-brochure linnenkortverschijnt de BRAVOl-brochure, netallekennismakingsactiviteiten voor de «ristendewinter. Alle 55+'ers ontvangen debrochurethuis. Aanmelden kan via het ijfformulier in de brochure. Later in detseizoen volgen de activiteiten voor de snteen de zomer. Ol-dagen jCnder de noemer 'BRAVO! Beweegt' (organiseert de gemeente in samenwerking ptdeouderenbonden een aantal pAVOhdagen in de vier dorpen. De eerste 0!-dag én start van het project is Iwensdagmiddag 18 september op het Raadhuisplein in Nieuwerkerk aan den pel In het overzicht ziet u wanneer onwaar de andere BRAVOI-dagen [plaatsvinden. Zowel de gemeente Zuidpias als de ouderenbonden staan u daar graag te woord. Naast informatieve stands zijn ook diverse (sportieve) activiteiten georganiseerd. Datums, locaties en tijdstippen Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein Start project BRAVO! - Informatie Demo's Woensdag 18 september van 13.00 tot 15.30 uur Moordrecht, aansluiting Markt, De Smitse Informatie BRAVO! Woensdag 25 september van 10.00 tot 13.00 uur Zevenhuizen, Dorpshuis Swanla Informatie BRAVO! Demo s Woensdag 2 oktobervan 13.00 tot 15.30 uur Moerkapelle, Beth San (Atrium) Informatie BRAVO! Demo s Woensdag 16 oktobervan 13.00 tot uur Meer informatie? Kijk voor meer informatie op www.zuidplas.nl/bravo. 15.30 -gemeente Zuidpias start dit najaar een aanbesteding voor de gemeentelijke publicaties ii isperiode 2014 tot en met 2016. We nodigen (potentiële) aanbieders hierbij uit om zich voor 'nsdag 17 september te melden. Heeft u interesse om deel te nemen aan de aanbesteding ankunt u zich aanmelden door een e-mail te sturen naar communicatieldzuidplas.n Jij komt toch ook naar het Oogstfeest in Zevenhuizen op 7 september? Het Centrum voor Jeugd en Gezin houdt open huis en is er weer bij met leuke activiteiten. De CJG- kraam staat net zoals vorig jaar ter hoogte van Dorpsstraat 75. Hier start een kleine speurtocht met verschillende activiteiten door het Centrum voor Jeugd en Gezin Zevenhuizen. Ouders en kinderen zijn van harte welkom. In het CJG staat koffie, thee of sap klaar voor de bezoekers. Kinderen kunnen hun speurtocht afmaken en meedoen aan leuke activiteiten, zoals de kunstworkshop schil deren, een eigen button ontwerpen of een traktatie maken. En opeten natuurlijk. Buiten staan verschillende oud-Hollandse spelletjes klaar om te worden uitgepro beerd. Wie heeft de bibberspiraal onder controle? De koe melken, buslopen, je ouders inma ken met boter, kaas en eieren, ballen gooien en nog veel meer behoren ook tot de moge lijkheden. Bij mooi weer organiseren we een stoepkrijttekenwedstrijd. Hoe creatief ben jij? Haal het deelnameformulier in de kraam op en doe gezellig mee. Wellicht win jij wet een leuk familiespel! Op maandag 2 september opende Vivere Verzorgd Wonen in Moordrecht haar deuren. Vivere is een woonzorgcentrum met twaalf zorgappartementen en drie logeerkamers. Het biedt 24-uurszorg en -service voor zijn bewo ners en koppelt daaraan ook dagbesteding. De organisatie is hard op zoek naar vrijwilligers. Welke vrijwilligers zijn nodig? Vrijwilligers die graag mensen met een beperking van jong tot oud willen helpen en een luisterend oor willen bieden; Vrijwilligers voor de rol als gastvrouw of gastheer; Vrijwilligers voor het begeleiden van bewo ners bij activiteiten, om te koken, de tuin te onderhouden, of kleine huishoudelijke klusjes te doen. Heb je interesse? Meld je dan aan bij Vivere Verzorg Wonen, via het telefoonnummer (0180) 310 180, of het e-mailadres info0sanare.nl. Werkt u mee aan een schoon Zuidpias? ledereen is gebaat bij een schone openbare ruimte. Hiervoor heeft de gemeente de volgende aanbiedregels vastgesteld; Afval moet in dichtgebonden zakken worden aangeboden. Deponeer vuilniszakken niet naast de container, maar er in. Indien een zak wordt bijgeplaatst wordt deze geopend en riskeert u een boete van 90,-. Bied uw minicontainer tussen 5.00 uur en 7.30 uur aan voor leging. Sluit de deksel van de minicontainer bij aanbieding, hier mogen geen losse voorwerpen uitsteken. Bied de minicontainer op de daar voor aangewezen plek aan. ^ageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet J ^e'matig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formu leren, )aaropgave, IB-60 formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet vol oen Iaan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees 1 aarom z°rgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Semeester Brandstraat 76 anaer etagewoning (galerijflat met lift, verdieping] schikbaar; 24 september 2013 iVon 622,59 per maand Zwaarden: Vanaf 55 jaar verzameljaarinkomen 1[)o tot€34•229,- 0ü^it''omersvanuit een huurwoning Slieten voorrang j°^*aal«traat 42 lift rer e'a9ew°ning (portiekflat zonder rb; rsteverd'eping) c 'kriaar: 2 oktober 2013 Bruto huur; 412,25 per maand Voorwaarden: Maximaal 3 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 34.299,- Doorstromers vanuit een huurwoning hebben voorrang Koningin Julianastraat 52 4-kamer etagewoning (portiekflat zonder lift, derde verdieping) Beschikbaar: 8 oktober 2013 Bruto huur; 431,41 per maand Voorwaarden: Minimaal 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 34.299,- Doorstromers vanuit een huurwoning hebben voorrang Schaepmanstraat 1-A 5-kamer eengezinswoning (eind) Beschikbaar: per direct Bruto huur: 684,32 (subsidiabele huur prijs) per maand Voorwaarden: Minimaal 3 personen Verzameljaarinkomen 28.551,- tot €43.000,- Doorstromers vanuit een huurwoning hebben voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeente huis (per woning één formulier), via het tele foonnummer (0180) 330 300, of download het van de gemeentelijke website. Uw inschrij ving moet 9 september 2013 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg bij iedere inschrijving een kopie van het IB-60 formulier 2012 van alle volwassenen in het huishouden toe (aan te vragen bij de belastingdienst) en een kopie lof kopieën) van de jaaropgave over 2012. Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeente huis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1, of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 5