Bac in Zevenhuizen: Een uniek concept nazomeractie Gratis HR++ glas bij aankoop van kozijnen Zonwering, Kozijnen Serres Wie doet mee met de klompen loop? vraag naar de voorwaarden Extra voordeel bij aanschaf van kozijnen! Paul&Paul is dé kozijnen- en zonweringspecialist van Groot Rotterdam. De producten die wij voeren, hebben net dat stapje voor in kwal,te,t, maar onze prijzen blijven scherp en concurrerend. ^00r alle zonweringsproducten Weg en Bos 107 2661 DM Bergschenhoek 010 524 90 40 www.paulenpaul.nl Openingstijden ma - vrij van 9.00 -17.00 uur za van 10.00 - 16.00 uur. Oogstfeestkrant 4 september 2013 pagina 11 j. moravond van het Oogstfeest wandel ik op een zonnige dag binnen bij Mode en Schoenen en Woninginrichting. Het is daar al gezellig druk. Aan de l ffietofe) zitten een paar dames aan de koffie met een koekje. Als ik vraag of ft mellig is volgt er een instemmend gelach en antwoord één van de dames .■"Het is hier een echt gezellig ontmoetingspunt, mooie kleding en schoenen "geen verplichtingen. Hier word je tenminste nog geholpen en je krijgt er nog een bakkie koffie bij ook! Ms ik verder de winkel in loop ontmoet i Cirla en Boukeline. Zij zijn verant woordelijk voor de inkoop van de kleding en schoenen en zorgen samen met het Iele team dat de klant zich thuis voelt en uiteindelijk tevreden de winkel uitloopt, aria: "Wij hebben een breed merken- pkket dat voor een grote doelgroep geschikt is. Daardoor weten veel mensen ome winkel te vinden, ook mede door ons eerlijk advies. In de loop van het ge sprek wordt me wel duidelijk dat hier een enthousiast team staat die weet waar ze betover heeft Orla zorgt al jaren voor de inkoop van de dameskleding en de schoenen. Zij heeft bijzonder veel ervaring en weet zo overal de leukste merken vandaan te ha len. Op het gebied van pasvorm en mate rialen hoef je haar ook niets te vertellen. Boukeline zorgt voor de inkoop van baby en kinderkleding. Boukeline: "Het blijft al- d leuk om voor kinderen op zoek te gaan naar bijzondere betaalbare kleding. Dingen die ze bij de grootwinkelbedrijven niet hebben. Ik ben altijd op zoek naar de krenten in de pap. Of het nu voor een bruiloft is of voor op school: een kind kan Ier altijd goed uitzien, en dat hoeft niet afcijd veel te kosten." Bij de paskamers is er grote hilariteit. Een paar vriendinnen ajn aan het passen geslagen en nu willen ie allebei hetzelfde. Carla: "Ja, dat komt regelmatig voor, zien kopen, doet kopen! Daarom is het zo belangrijk dat je even :detijd neemt om iets te passen. Je lekker voelen in je kleding is erg belangrijk." vraag hoe het er aan toe gaat op het jaarlijkse Oogstfeest is het eenslui dende antwoord: "Gezellig druk!" Bou keline: "Het hele team werkt op die dag. De hele dag hebben we 10% korting op de nieuwe collectie en de zomercollectie gaat de deur uit voor hele leuke prijsjes. Het is de drukste dag van het jaar. Ook niet zo gek als je weet dat er tussen de 30.000 en 40.000 mensen op het Oogst feest afkomen!" Halverwege het interview schuift Daco Bac van de afdeling woninginrichting nog even aan. Hij vertelt ons over zijn 'toko'. Daco: "Wat ons zo speciaal maakt is dat we verder gaan dan een goedbe doelde doe-het-zelver. Kijk, laminaat kan iedereen leggen of een railsje ophangen. Maar een vloer mooi vlak egaliseren om er daarna een PVC-strokenvloer of een Marmoleumvloer overheen te leggen, daar moet je expert in zijn en beschikken over een jarenlange erva ring. Ook om een gordijn of een vouwgordijn echt mooi te naaien, daar moet je professionele naaisters voor in dienst hebben. Neem nou het stofferen van een trap; alles strak en met het juiste comforta bele ondertapijt, daar heb je jaren plezier van. Maar niemand kan dat zo goed als een stoffeerder met passie voor z'n vak. En in de winkel is het al niet anders. Een goede uitgeba lanceerde collectie, mooie rijke gordijnstoffen, sfeervolle raamde- coratie van o.a. Riviera Maison en alle A- merken, die er op de markt zijn, zo kom je tot de juiste keuzes. Neem de stalen gerust een tijdje mee naar huis om ze te laten zien aan je huisgenoten, familie of vrienden, bij ons geen probleem." Wat zijn de laatste ontwikkelingen in de woninginrichting? Daco: "Daar kunnen we kort over zijn. PVC-stroken en het nieuwe Marmoleum. Om met het eer ste te beginnen: Laminaat verdwijnt een beetje naar de achtergrond vanwege de vochtgevoeligheid en de contactgelui den. PVC-stroken zijn stroken vinyl, die geluiddempend zijn en schitterende des sins hebben met dieptewerking. Perfect combineerbaar met vloerverwarming en vloerkoeling, hoewel het absoluut geen must is. De volledige verlijming aan de ondervloer maakt dat het een zeer sta biel product is. Het onderhoud is kinder lijk eenvoudig stofwissen en dweilen is meestal voldoende. We hebben in onze winkel een zeer ruime collectie en verko pen het werkelijk aan de lopende band. De tweede trend is het nieuwe Marmo leum. Denk bij Marmoleum of Linoleum nu even niet aan die lange school- of ziekenhuisgang, maar denk aan een vloer, ontworpen door Piet Boon, met een war me, stoere en/of strakke uitstraling. Alles is mogelijk. Het ijzersterke Marmoleum is goed voor de gezondheid vanwege de toepassing van lijnolie. Het is bacteriewe- rend en allergie-bestrijdend. Daarom zie je het ook zoveel in ziekenhuizen liggen. Het heeft soms de uitstraling van beton, soms van een gietvloer, soms van een marmervloer, schitterend gewoon. Ik zou zeggen, kom eens kijken in de winkel aan de Burg. Boerstraat 22 in Zevenhuizen." Als ik de winkel weer uitloop weet ik het zeker: dit is een winkel met toekomst: Een winkel met diversiteit, prachtige mer ken en service hoog in het vaandel! Een greep uit de merken: Dameskleding o.a.: Expresso, Gerry Weber Edition,Tramontana, Enjoy. Damesschoenen o.a.: Gabor.Wolky. Carmens.Tamaris, Pastry. Kinderschoenen o.a: Vingino, Kanjers, Gattino, Giga, Bunnies. Kinderkleding o.a.: Geisha, Flo, Mexx, Jubel, Petrol, Z8. Babykleding o.a.: Z8, Babyface, Feetje. 1ERENEN KINP5R MODE SCHOENEN (vraag naar de voorwaarden) Zevenhuizen - Tijdens het Oogst feest op zaterdag 7 september a.s. wordt voor het zesde achter eenvolgende jaar de "klompen loop" georganiseerd. Deze tien kilometer lange wandeltocht start om 10.00 uur op het Dorpsplein en is speciaal bedoeld voor men sen die op de originele "oud-Hol landse" klompen lopen. Rond 12.45 uur arriveren de lopers weer op het plein. Bent u één van deze mensen of lijkt het u leuk om eens 10 ki lometer op klompen te lopen, dan kunt u zich aanmelden via de website: www.oogstfeest zevenhuizen.nl of stuur een briefje onder vermelding van "klompenloop" met uw naam en adres naar: Oogstfeest Zevenhuizen, Postbus 80, 2760 AB Zevenhuizen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 67