suwtrekken voor kortingen tot 50 Het Kabinet, sluitstuk van Oogstfeest 'live' op omroep Zuidpias Bouwbedrijf van der Knaap het feest KAJUAA, <2A1 Maak kans op 1 van de 10 gratis boeketten Collectie van D&M depot Geurbranders Ashleigh Burwood j Geurzakjes Gteenleaf www.flowersandfeelings.nl Dorpsstraat 53 - Zevenhuizen (0180) 63 81 00 Trouwarrangementen - Rouwarrangementen - Bedrijfsarrangementen \le/i/u\A6£A\2l ccu3ocuu Bestaande uit enkel professionele, geschoolde, jonge muzikanten met allemaal veel ervaring in het te-circuit, is Het Kabinet een leest om naar te luisteren. Al uw favoriete muziek komt langs. Van Lady Gaga tot Guus Meeuwis, van Stevie Wonder tot David Guetta, u hoort het bij een optreden van Het Kabinet. Er zijn maar weinig be perkingen als het gaat om stijl, programma, kledingvoorschrift, podiumruimte of volume en met een repertoire van meer dan 150 nummers uit de rock-, pop-, dance- en jazzscene, kunnen ze altijd een passend programma maken. Het Kabinet staat garant voor een leuke muzikale invulling van ieder Omroep Zuidpias brengt ook in 2013 één van de bekendste evene menten van de regio in beeld. Er wordt crossmediaal verslag gedaan van het Oogstfeest: geen mooi moment gaat verloren! Vorig jaar vertelden wij u dat wij onze activiteiten gingen uitbreiden. Digitale televisie stond hierbij hoog op onze verlanglijst. Wij hebben hard gewerkt en inmiddels is ons digitale kanaal een feit. Omroep Zuidpias is nu te bekijken op Ziggo kanaal 40! Op het Oogstfeest loopt daarom een fanatiek televisieteam. Bij het Omroep Zuidpias kraampje worden interviews gehouden en wordt de techniek geregeld. De beeldreportages zijn later in de week terug te zien op ons televisie kanaal, op onze website en op ons eigen YouTubekanaal. Kijk vooral de beelden: wie weet ziet u uzelf of uw familie en vrienden terug! Het enthousiaste radioteam is ook aanwezig en is live te beluis teren via de kabel (FM 102.4) in Zevenhuizen, Moerkapelle en in Nieuwerkerk aan den IJssel, via de kabel in Moordrecht (FM 96.3) en via de ether op FM 107.3 en FM 106.9 en op de website. Gedurende de hele dag kunt u fo to's van het evenement opsturen naar info@omroepzuidplas.nl. De mooiste foto's worden vervolgens door de redactie geplaatst op de Kabelkrant (telvisiekanaal) en op onze homepage. Daarnaast kunt u ook zelf foto's uploaden. Om dit te doen kunt u eerst een account aanmaken. Met een account kunt u op onze website ook activitei ten in de agenda zetten, reageren op berichten en een forumdiscus sie starten. Ideaal voor de actieve burger! Omroep Zuidpias is de publieke lokale omroep van de gemeente Zuidpias. De omroep informeert en verbindt alle inwoners van de gemeente. Dit gebeurt met een radioprogrammering op 7 dagen in de week en 24 uur per dag, een TV-kanaal en de website. De radioprogramma's worden gemaakt met een overwegend lokaal karakter, bedoeld vóór en gericht op de gemeente Zuidpias. Er is altijd wel een programma dat aansluit bij uw interesses. Ze gaan onder andere over nieuws, cultuur, sport, welzijn, jongeren, onderwijs en religie. Omroep Zuidpias is een organisatie waar momenteel zo'n 80 vrijwilligers actief zijn. De nieuwsredactie is sinds kort zelfs uitgebreid naar 25 personen! Be gint het te kriebelen en wilt u ook iets bijdragen aan de omroep? Be kijk dan onze website voor de mo gelijkheden. event. Voor ieder is er wat wils; van dansbare jaren '80 discomu- ziek tot fragiele luisterliedjes uit de Top40. Het Kabinet werkt samen met Greenfield Music Projects om u ook op audiovisueel gebied de beste live-ervaring te bieden voor een aantrekkelijke prijs. Het Kabinet bestaat uit: Inge van der Veen - lead vocals Merijn Eugelink - toetsen Maurits den Hollander - bas&contrabass Rick Beekman - gitaren, backing vocals Steven Favier - drums, lead vocals Oogstfeestkrant 4 september 2013 pagina 19 Op onze stem Kunt u rekenen. Net als alle andere jaren is bouwbedrijf van der Knaap, ook dit jaar weer aanwe zig op het Oogstfeest in Zevenhuizen! Met diverse onderwerpen, presentaties en activiteiten belooft het wederom een informatieve en gezellige dag te worden. Bouwen Indien u overweegt een villa te laten bou wen, kunt u zich zaterdag 7 september laten informeren en inspireren over de mogelijkheden van nieuwbouw. Ook dit jaar zijn er verschillende adviseurs aan wezigdie u graag op weg helpen met vrij blijvend advies. Verbouwen Wanneer u uw huidige woning wilt ver bouwen kunt u ook bij hen terecht! Ga dus gerust langs bij de stand om kennis te maken.Voor de doe-het-zelvers bieden zij dit jaar de gelegenheid hun vragen vrij blijvend voor te leggen aan de vaklieden van Van der Knaap, maak hier dus gebruik van! Kavels projecten Tevens liggen er diverse kavelpresenta ties voor u klaar. Hierdoor krijgt u inzicht in de bouwkavels met bebouwingsmoge lijkheden in de regio; denk bijvoorbeeld aan bouwkavels aan de Dorpsstraat, Swanlaweg enWollefoppenweg. Naast de kavelinformatie liggen er ook brochures van de lopende projectmatige wonin gen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het nieuwbouwproject aan de Noordelijke Dwarsweg. Voor de kids Wat is er nu leuker dan lekker knutselen met wat hout en het juiste gereedschap. Uw kinderen zijn wederom van harte welkom om een middag lekker te timme ren en zagen. Graag tot ziens op zaterdag 7 september aanstaande! U vindt Van der Knaap op het Oogstfeest ter hoogte van huisnummer 1908, Dorpsstraat te Zevenhuizen. ■Qlflflp K-,M*

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 75