Gewoon gratis? www.wooneventlansingerland.nl LANSINGERLAND 14 SEPiEMBER 2013 10:00 15:00 Sponsors 2013: I Dingen laten verdwijnen en verschijnen, of nog gewoon I een stapje verder, prachtige I dames laten verdwijnen en I verschijnen! Sinds Mattijs hooker, ook wel bekend als Mat's Magie, een goocheldoos I voor zijn 8e verjaardag kreeg, doet hij het dagelijks: Gooche len! Dit jaar staat hij voor de 2' keer op het oogstfeest met een waanzinnende illusie-act waarbij er weer vele dames tevoorschijn zullen komen! I Op zijn 8e is Mattijs dus begon- I nen met goochelen. Daarna is die I hobby uit de hand gelopen. Hij rfde net als Hans Klok worden, Illusionist! Dat is hem gelukt. Door I veel te werken kon hij zijn le illusie kopen waarbij hij iemand tevoor schijn kon toveren. Nu, na 5 jaar sinds hij is begonnen met het il lusionisme, heeft hij een complete theatershow bordenvol allerlei bij- I zondere en magische illusieacts. "Hans Klok is altijd al mijn voor- beeld geweest" zegt Mattijs. Sinds hem heb zien optreden was (helemaal verkocht. Dat wil ik ook!". Dat is hem ook gelukt. Te- genwoordig treedt hij vaak op met i crew die 9 prachtige dames Optreden geeft mij een enorme kick, een adrenalineshot. Het is hard werken in de illusiewereld wantje bent constant maar bezig. Ik sta geen moment stil tijdens mijn j optredens! Als je verdwijnt moet je in een heel korte tijd weer ergens anders zijn. Het lijkt simpel maar ie rent eigenlijk de hele tijd van de ene kant naar de andere kant van het podium. Daarnaast moet je het ook nog goed overbrengen en de truc goed uitvoeren want je staat echt voor paal als een truc fout gaat. Maar die spanning en de kick die je krijgt, als je merkt dat de mensen gek worden van het na denken, doet het hem. Daardoor wil ik als maar meer en meer op treden". Sinds kort heeft hij ook een com plete eigen theatershow. Dat is dus anderhalf uur lang (exclusief pauze) genieten van de meest bizarre trucs zoals verdwijnen, verschijnen, ont snappen, verwisselen, zweven, enz. Met deze show is hij in pre mière gegaan in theater Swanla. Zijn eerst volgende theatershow is in het Isala Theater te Capelle a/d IJssel waar maar liefst 550 men sen in de zaal passen. In de tus sentijd houdt hij zich gewoon bezig met de zogenoemde 'schnabbel optredens'. Dat zijn optredens die kunnen variëren tot optredens met illusies en assistentes of optredens met alleen kleine trucs. De optre dens variëren van ongeveer een kwartier tot een uur lang op allerlei locaties. Die locatie kan een basis school zijn, een evenement (zoals het Oogstfeest), een kinderfeestje (dit doet hij thuis bij iemand of in zijn eigen theater), een bedrijfsfeest en ga zo maar door. Het kan dus ook op uw locatie! Hij is te boeken door te mailen naar: matsmagic@ hotmail.com Dit jaar zal Mattijs dus weer optre den op het Oogstfeest met een act van ongeveer 15 minuten. Het is zeker de moeite waard om dit te komen bewonderen! Hij laat een paar van zijn beste illusies zien. Zijn optreden zal rond 13:15 uur te zien zijn op het grote podium. Komt dus allen, beleef voor een kwartier dat magische gevoel en laat u bovenalverbazen! Inderdaad: gewoon gratis! Maar is dat wel zo 'gewoon Eigenlijk niet, maar dankzij de financiële bijdragen en het kosteloos beschikbaar stel len van middelen blijft het Oogstfeest voor de bezoekers gratis. Mogelijk gemaakt dankzij de inzet van heel veel vrijwilligers van de verenigingen, de steun van de Gemeente, politie en brandweer, steun van de plaatselijke middenstand en in het bijzonder de steun en medewerking van het bedrijfs leven uit zowel Zevenhuizen en Moerkapelle en zelfs daarbuiten.Wederom een gevarieerd Oogstfeestprogramma en de toegang is vrij. Heel veel ple zier en iedereen bedankt voor de steun! Van den Akker accountants B.V. Alfa Accountants en Adviseurs Bed Breakfast "Zuidpias" Bac hoogwerkers Bac - wonen, mode, schoenen en woninginrichting Bakker Ammerlaan Eetcafé-Bar-Discotheek "La Baraque Boode Bike Totaal Boode BV Vakgarage Boode Dekker Zevenhuizen Dijkshoorn grond- en straatwerk Elgersma Media/Hart van Holland Fietsklaar First Choice schoonmaakbedrijf Gemeente Zuidpias De Graaf bouwbedrijf Greenfield Musicprojects De Haij v.d. Wende advocaten Hol sloopwerken B.V. Hoogendoorn optiek en hoortechniek Knaap Maatwoningen/Bouwbedrijf Marlo Expeditie BV Master's Tea Coffee Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten Middenstandsvereniging Zevenhuizen NDS Surgical - Imaging Perdijk Makelaardij Rabobank Gouwestreek Schaatsplus Garage Schmidt 1f)f)tuur, Novy - Schotte - Fixet doe-het-zelf Veerman Diensten BV Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang Visser techniek P. Visser Zn. - verwarming - airconditioning - luchtbehandeling H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines Voorbrood Meubelen 500euBO BEZOEK onze stand op woonevent unsingerlandte bergschenhoek (GEMEENTEHUIS) 14 SEPTEMBER 2013, WAAR WIJ EEN UITGEBREIDE DOMOTICA DEMONSTRATIE GEVEN I ri,j\ r//C •fff GEMEENTEHUIS LANSINGERLAND TOBIAS ASSERLAAN 1 2662 SB BERGSCHENHOEK Oogstfeestkrant 4 september 2013 pagina 23 m iöü Voltage Elektrotechniek heeft zich de laatste jaren ontwikkeld als domotica spe cialistvan de regio. Wij zijn erkend installateur en systeem integrator van zowel Duotecno als KNX en mede daarom is Voltage Elektrotechniek uw ideale partner als het om domotica gaat. Met domotica laat elk huis zich van zijn beste kant zien, geheel afhankelijk van de wens van zijn bewoners. En dat alles met slechts één druk op de knop of één streek met een vinger over een touchscreen, met het meest ultieme gebruikersge mak. Het domoticasysteem is eenvoudig te koppelen aan audio- en video appa ratuur en te bedienen met Apple (iphone) of Android (galaxy). Wij leveren puur gevoel - gekoppeld aan de juiste sfeer die mensen wensen, en waar ze om vragen. Voltage Elektrotechniek biedt ook ideale oplossingen voor bestaande apparte menten en standaardwoningen die bijvoorbeeld met een Duotecno smartbox op een makkelijke en eenvoudige manier toch uitgevoerd kunnen worden met domotica. U bepaalt natuurlijk, in samenspraak en met deskundige begeleiding van Voltage Elektrotechniek, de uitvoering: schakelaars, touchscreens of bewe gingssensoren. Bent u op zoek naar een betrouwbare domotica installateur? Wil u meer, uitgebreide informatie? Bel of mail dan naarVoltage Elektrotechniek, uw elektrotechnisch installateur in de regio. Swanlaweg 4/c 2761 BC Zevenhuizen Tel: 0180 63 4388 info@vetechniek.nl www.vetechniek.nl Architektenburo Houweling Young4Styling SNS Bank Oostland Lagerweij Fonk Makelaardij Wooning Keukens Sanitair Bergschenhoek Fred Ammerlaan Formule Storre Woninginrichting Van der Linde Interieur Deurenspecialist Simon Maree Vitrona Flam Haar den en Kachels Beer coo Gevelwerken Rademaker installatie Zonnebron AM Bouwfonds Ontwikkeling Pure Development Kruize keukens VDHelm Waterbouw Wijsman Hoveniers Blauwhoed Projectontwikkeling Boer Makelaardij Midden-Holland Voltage Elektrotechniek Van Dullink Makelaars OM 11:00 13:30 uur Spreekt Kirsten Funcke-Slager (van House of KIKI en Programma Uitstel van Executie) Over hoe uw huis te verkopen. Het kinderprogramma gehele dag verzorgd door de koeienwei.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 79