GLOBAL SLAPEN IN EIGEN STIJL empire silk zomerdekbedden twijfelaar bedden voorkomt hinderlijke transpiratie exclusieve bedmode Wim Hofman Showroom en productie In de showroom in Moordrecht staan bedden en kasten fraai opgesteld. Tevens kunt u kijken in het atelier en bij de productie. "De keuze is uniek en als u zeker wilt zijn van kwaliteit en prachtige bedden en kasten, is een bezoek aan ons bedrijf de moeite waard," benadrukt Bart, "Als klant wordt u persoonlijk betrokken bij de samenstelling van uw bed of slaapka mer. Het bijzondere is dat we alles in eigen hand houden: advies, inmeten, tekenen, productie en de montage. U vindt dat terug in het resultaat." Kasten op mam SLAPEN IN EIGEN STIJL bel voor een bezoek aan buis. 0182 375022 www.slapenlneigenstijl.nl di. t/m za. 10.00-17.00 uur koopavond do. t/m 21.00 uur showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht Voordeel en ervaring Global is een familiebedrijf waar de bedden en matrassen volgens de wensen van de klant gemaakt worden. "Mijn vader heeft al zo'n dertig jaar ervaring in dit vak," vertelt eigenaar Bart Hofman. Sinds zijn zonen en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid met verbouwing en inrich ting van complete slaapkamers." Bart: "Door eigen productie bieden we de hoogste kwaliteit voor een gunstige prijs en kunnen we zowel de juiste matras maken als wensen voor kasten en wandmeubelen vervullen," luxe bedden Het juiste bed "Is er sprake van gewrichtsklachten dan is drukverlagend slapen van belang, terwijl mensen met rug- of schouderklachten een speciale samenstelling van de matras verlangen. Bart: "Wat de vraag ook is, als u het beste voor u zelf wilt, vinden wij met onze mensen altijd een weg om het juiste bed te maken. Dat geldt ook voor mensen met overgewicht." Zijdezacht in bed "Dat het juiste kussen bijdraagt aan een fijne nachtrust is bekend, maar ook in beddengoed en dekbedden is extra comfort te vinden. Zo voorkomt een zijden dekbed hinderlijke transpiratie, is zijde non-allergisch en liggen zijden lakens overheerlijk." Bart: "Omdat je in zijde gemakkelijk omdraait heeft dat extra voordeel voor ouderen of mensen met motorische klachten als Parkinson." Zelfstandig blijven "Senioren willen steeds vaker zelfstandig blijven wonen. We maken daar uiterst functionele bedden voor, ook twijfe- hoog/laag bedden Bezoek aan huis Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat door de omstandigheden een bezoek aan huis u beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Bart: "Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is. Voor bezoek aan huis kunt u telefonisch een afspraak maken." laarbedden," vervolgt Bart. "In de twijfe- laarmaten produceren wij bedden met uiteenlopende bekledingen en in vele houtsoorten. Er wordt rekening gehouden met de zithoogte, de bedden zijn verrijd baar, verstelbaar en kunnen zelfs als hoog/laag bed uitgevoerd worden." Bart enthousiast: "Het fijne voor mensen is dat het bed alle gewenste functies heeft, prachtig is om te zien en in het geheel niet van andere bedden te onderscheiden." pagina 32 Oogstfeestkrant 4 september 2013 GLOBAL

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 88