AUTOBEDRIJF Maart 2013 heeft Autobedrijf Jaap Eindhoven zich aangesloten bij Bosch Car service. trekhaken.nl - Noordeinde 25a 2761 BN Zevenhuizen Tel: 0180-638011 Oogstfeestkrant 4 september 2013 AUTOBEDRIJF JAAP EINDHOVEN (sinds 1981) Maart 2013 heeft Autobedrijf Jaap Eindhoven zich aangesloten bij Bosch Car service. Jaap Eindhoven is sinds september 1981 oprichter en eigenaar van het autobedrijf. Het autobedrijf is al 32 jaar gevestigd aan het Noordeinde 25 in Zevenhuizen. Dus al 32 jaar ervaring. De aansluiting bij Bosch Car service geeft ons de mogelijkheid om de klanten nog beter van dienst te zijn en gebruik te maken van de ondersteuning van de Bosch Car Service organisatie op het gebied van kennis en technische meetapparatuur. Echtgenote Margriet verzorgt de boekhouding. Bart en Mitchel zijn goed opgeleide gediplomeerde monteurs. Verder nog parttime medewerkers Ad en Jan voor alle denkbare ondersteunende werkzaamheden. Een "BOSCH CAR SERVICE" bedrijf. Bosch wie kent het niet! Het merk wat zoveel "A" kwaliteitsproducten op markt brengt. Het is in de wereld ook de grootste leverancier en producent van auto onderdelen. Ook innovatie is voor Bosch een belangrijk doel om aan de top te blijven. Dus ook trendsetter in alle moderne technische toepassingen. Juist deze Bosch heeft een BOSCH CAR SERVICE orga nisatie opgezet. Een organisatie die tot doel heeft om de aangesloten autobedrijven (verplicht) de kennis en middelen te verschaffen om efficiënt uw auto/motor in goede conditie te houden en indien nodig te repareren met onderdelen van de oorspronkelijke producent. Kwaliteit en Betaalbaar Bosch Car Service is de grootste merkonafhankelijke serviceformule voor garagebedrijven in Nederland. Alle automerken zijn welkom in ons bedrijf. Voor APK- keuringen, regulier onderhoud en seizoenscontroles, bijvoorbeeld vlak voor u op vakantie gaat. Bosch Car Service is niet alleen compleet en goed, maar ook nog eens verrassend betaalbaar. kosten van onderhoud en reparatie zijn altijd moeilijk in te schatten. Maar bij Bosch Car Service weet u bén ding zeker: u betaalt nooit te veel. Wij zorgen er- v°or dat er volgens afspraak gerepareerd wordt. Als het n°dig is dan bellen we u om te overleggen als de kosten boger uitvallen. Verder bieden wij garantiediensten aan bie onverwachte kosten tegengaan. Bosch Car Service 5 ^us verrassend betaalbaar! ®°mP "set diensten aanbod b'i Bosch Car Service bent u aan het juiste adres voor een online afspraak! (380 vestigingen in Nederland). Reparatie en onderhoud aan uw huidige auto, Reparatie en onderhoud aan lease auto's Reparatie, onderhoud en stalling aan campers APK-keuringen Seizoenscontroles Airco service Schade herstel Trekhaak montage specialist (Zie de goedkoopste!!! www.trekhaken.nl). Zoektocht/levering van nieuwe en gebruikte auto s Inruil/Inkoop auto's Banden, levering, montage en opslag (alle soorten banden, zomer,winter,4 seizoenen, camper, caravan, bestelauto). Kortom: ow auto is in goede handen Wist u dat Bosch al bij uw auto betrokken was toen Hg2e gebouwd werd? Bosch ontwikkelt en levert name lijk onderdelen, zoals accu's en verlichting, maar ook systemen, zoals ABS en ESP, aan alle gerenommeerde merken. De kennis en ervaring uit de fabrieken wordt overgedragen op de Bosch Car Service autobedrijven via trainingen in techniek en kwaliteitsbeheer. Uw auto is dus bij Bosch Car Service in goede handen. Om je aan te sluiten bij de Bosch Car Service formule worden er hoge eisen gesteld zoals; Gediplomeerd, goed opgeleide monteurs APK-keurmeesters Hoogwaardige testapparatuur Bosch KTS hardware meetapparatuur met de nieuwste software (4 maal per jaar ge-update) voor het snel en effectief opsporen van defecten Technische opleiding bij Bosch, met jaarlijks verplichte bijscholing Garage equipement Autobedrijf Jaap Eindhoven een full service autobedrijf Autobedrijf Jaap Eindhoven is een full service auto bedrijf, alle merken zijn welkom in ons autobedrijf. Wij begeleiden mensen graag bij aankoop van een gebruikte of een nieuwe auto en geven dan een persoonlijk advies over de aankoop van een (bedrijfs) auto. Wij zijn gespecialiseerd in het monteren van trekhaken onder de (bedrijfs)auto, van alle bekende trekhaak fabrikanten b.v. BOSAL, THULE, WESTFALIA. Bij de trekhaken een bijbehorend 7 of 1 3 polige contactdoos Ook speciale wensen op dit gebied zijn mogelijk. Voor een complete trekhaak met montage kunt u kijken op: www.trekhaken.nl. Het hele jaar door volgen wij diverse technische trainingen om up to date te zijn en te blijven van de laatste technische ontwikkelingen om zo professioneel service te kunnen bieden. De goedkoopste trekhaken van Nederland! Neven activiteiten: Wij hebben om ons bedrijf veel parkeer ruimte. Wij hebben ±1000 m2 beschikbaar voor tijdelijke (zomer) stalling voor caravans/kampers e.d. Wij gaan er voor en staan kiaar om u te helpen Wij zien de toekomst met vertrouwen tegemoet, immers bij het starten van de onderneming in 1981 was het ook crisistijd en dat is helemaal goed gekomen. Deze maatschappij heeft mensen nodig, die deskundig zijn en goed presteren. Wij gaan er voor en staan klaar om u te helpen. Vriendelijke groet en tot ziens op ons bedrijf Jaap Eindhoven en zijn medewerkers. BOSCH. ■ÉS Service! ■O0CH 79-KVD-5

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 99