yj/HERBALIFE bodylight iV, Sb i ^HERBALIFE BI Makkelijkontbijten.nl vestigt zich per 2 september 2013 in het pand "Haar 81" te Moordrecht. Onafhankelijk Herbalife Distributeur Monica de Graaf Vanaf 3 september in Haar 81 PERSOONLIJKE BEGELEIDING PERSOONLIJK PROGRAMMA UITGEBREID INTAKEGESPREK Figuuranalyse Studio voor afslanken en figuurcorrectie Oefencabine Ozonfherapie Voedingsadvies HART VAN HOLLAND I I 18 SEPTEMBER 2013 23 |g|gj|P|p Alles geprobeerd om af te slanken, aan te komen, gezonder te ontbijten? En toch niet het gewenste resultaat? Dan is het nu tijd om aan de slag te gaan met Monica de Graaf Koningin Julianalaan 1Moordrecht 06 249 79 460 www.makkelijkontbijten.nl rr 1 Ik zal mij even voorstellen: ik ben Monica de Graaf en gebruik de producten van Herbalife nu ruim 18 jaar. Ik ben 7 kilo ermee aangekomen, wat nodig was. Ik heb altijd ondergewicht gehad en mijn man is met de producten afgeslankt. Ons lichaam is in balans en we zijn energieker. Voor ons reden genoeg om met 18 jaar ervaring nog meer mensen te helpen met de geweldige producten van Herbalife. "Voeding voor een beter leven" Als coach begeleiden wij persoonlijk en in groepsverband de klant naar hun doelstelling. Wij steken hier tijd en aandacht in. Voorafgaand hebben wij altijd een uitgebreid intake- en kennismakingsgesprek. Onze 18 jaar ervaring gebruiken wij om ook voor U een persoonlijk programma op maat te bieden. Na de start zullen wij U gaan begeleiden, inspireren en motiveren om samen met U de doelstelling te halen die U aan geeft. Waarom wachten? Ukunt gelijk starten! Bel direct voor een persoonlijke afspraak of de Weight-Loss Challenge. Deze gaat starten op do 12 september van 19.15-20.45u en inschrijven kan nu al. Wat is een Weight-Loss Challenge? Wat houdt het in? Deze Challenge is een leuke en leerzame manier om met een groep van uw overgewicht af te komen en ervoor te zorgen dat u niet meer terugvalt. U krijgt in 12 korte workshops, veel informatie over onderwerpen als de werking van eiwitten, koolhydraten en vezels, het belang van gevarieerde en uitgebalanceerde voeding, tips voor wanneer u uit eten gaat, het belang van water en lichaamsbeweging. Daarnaast krijgen alle deelnemers professionele begeleiding en ondersteuning. Voor iedere deelnemer wordt een apart voedings- en bewegingsprogramma op maat gemaakt. Bij het wegen worden ook het vet percentage en de spiermassa gemeten. Voor wie? Voor iedereen die op een verantwoorde manier wil afslanken! Bent u 18 jaar of ouder en wilt u de uitdaging aangaan? U kunt zich individueel opgeven, maar ook als groep: familie, vriend(inn) en, collega's. Doe mee en maak een afspraak of geef u op voor de Weight-Loss Challenge: Uw coach: Monica de Graaf 0624979450 mo- nica@makkelijkontbijten.nl V Bi) de kennismaking ontvangt u een Jratis figuuranalyse. Tijdens deze f'9uuranalyse wordt u op 9 plaatsen -orgvuldig gemeten. Aan de hand van fcze resultaten wordt bepaald welke idividuele resultaten haalbaar zijn. unkelijk van uw wensen, leeftijd, chaamsbouw en conditie wordt uw soonlijke programma opgesteld. de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. evens krijgt u van ons een schriftelijke 9®waarborgde centimetergarantie voor <m Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij Bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte! ozoncabines. Vee! vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmte- verdeling (30°C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Naast de oefencabine en de ozon therapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 23