Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht lllfi i gemeente RAADSINFORMATIE TOOEUJKE WEEK HART VAN HOLLAND I I 18 SEPTEMBER 2013 budget )V top! exclusief 1 Klasse Tuinen René Meijer Leliestraat 32 2761 HE Zevenhuizen T 06 27094771 E info@klassetuinen.nl www.klassetuinen.nl Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formu lieren, jaaropgave, IB-60 formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voor waarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Schielandstraat 100 2-kamer etagewoning (galerijflat met lift, tweede verdieping) Beschikbaar: 15 oktober 2013 Bruto huur: 483,91 inclusief stookkosten Voorwaarden Max. 2 personen Vanaf 65 jaar Max. bruto verzameljaarinkomen €48.245,- Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier], via het telefoonnummer (0180) 330 300, of download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 23 september 2013 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg bij iedere inschrijving een kopie van het IB-60 formulier 2012 van alle volwassenen in het huishouden toe laan te vragen bij de belastingdienst) en een kopie (of kopieën) van de jaaropgave over 2012. Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeente huis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1, of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Raadsvergadering Sjlimi: dinsdag 24 september 2013 Aanvang: 20.00 uur ■Jcatie: Raadzaal in gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Rfergaderpunten Ifeastdevaste gebruikelijke procedurele agendapunten jen hieronder de onderwerpen die als bespreekstuk op de pnda staan. Ppiniërend deel van de raadsvergadering fkspreekstukken) B345Handhaving permanente bewoning 'ecreatieverblijven - maatwerk schrijnende situaties r edirect gevolg van de uitvoering van het l'-sidhavingsbeleid met betrekking tot niet-recreatief gebruik ^recreatieverblijven, komen sommige permanente I ners in de problemen. Het college zal maatwerk leveren I- een oplossing aanreiken in de gevallen dat als gevolg van lewhandhavingsbesluit een disproportioneel nadelige of l-hrijnende situatie dreigt te ontstaan. l 'J'öntwerpverklaring van geen bedenkingen Knibbelweg Amei 2013 is er een aanvraag om een i-'ingsvergunning ingediend voor het wijzigen van het |j- ruik van gronden ten behoeve van het oprichten van een 3thebedrijfswoning nabij de paprikakwekerij van de «vrager. ÜJ.Starterslening Zuidplas ar,erslening regelt de voorwaarden waaronder «lende groepen starters op de Woningmarkt een beroep kunnen doen op de '«lening Zuidpias. 4. Rv Vaststellen grondexploitatie Zevenhuizen-Zuid fase 1A1 Bijgaand treft u aan de grondexploitatie Zevenhuizen-Zuid fase 1A1. Ten behoeve van de economische uitvoerbaarheid van het uitwerkingsplan voor de eerste fase van Zevenhuizen-Zuid, alsmede het starten van voorbereidende werkzaamheden dient een gemeentelijke grondexploitatie te worden vastgesteld. 5. B 350 Discussienota Straatreclame De raad heeft bij motie opgeroepen tot het maken van beleid voor straatreclame. Het moet leiden tot een rustig straatbeeld en zal daarnaast opbrengsten moeten genereren. 6. B 352 Discussienota Mobiliteitsvisie Zuidpias Aan de raad wordt gevraagd om aan de hand van de discussienota kaders te stellen met betrekking tot de inhoud van de Mobiliteitsvisie Zuidpias. 7. Rv Bestuurskrachtonderzoek in de gemeente Zuidpias In het tweede kwartaal van dit jaar heeft Adviesbureau BMC een bestuurskrachtonderzoek uitgevoerd, met daaraan gekoppeld een inwonerpeiling. Bijgaand treft u aan de eindrapportage van het bestuurskrachtonderzoek. In dit raadsvoorstel wordt u voorgesteld om de conclusies te onderschrijven en de aanbevelingen, van toepassing op de rol van raad, over te nemen. Besluitvormend deel van de raadsvergadering (hamerstukken) In dit deel van de vergadering kan de raad overgaan tot besluitvorming met betrekking van de raadsvoorstellen die in een opiniërend deel van de vergadering aan de orde zijn geweest. 8. Rv Samenstelling Raad van Toezicht Scholengroep Holland De Raad van Toezicht van de Stichting Scholengroep Holland besluit tot een kleinere omvang. Twee van de huidige leden zijn aftredend; een derde lid wordt voorgedragen voor herbenoeming. 9. Rv De instandhouding van de 3 zwembaden in Zuidpias Drijver&Partners heeft een toekomstvisie opgesteld voor de instandhouding van de zwembaden in Zuidpias. Het rapport d.d. 12 juli 2013 is opgesteld na de raadsmotie van 27 november 2012. Op 11 juni 2013 is een tussenrapportage besproken in de raadsvergadering. Op basis van het rapport wil het college een voorkeur aangeven voor de wijze waarop de huidige tekorten kunnen worden teruggedrongen. 10. Rv Nota van uitgangspunten Bedrijvenpark Kleine Vink Op 25 september 2012 besloot de raad tot een ingrijpende wijziging van het perspectief voor de ontwikkeling van het Sportpark Kleine Vink. De achterliggende Nota van uitgangspunten stelt, in lijn met hetgeen is bepaald in de Stuctuurvisie Zuidpias 2030, nieuwe kaders vast voor de ontwikkeling van het gebied Kleine Vink. 11. Sluiting Inspreken tijdens de gemeenteraad Na de opening van de gemeenteraadsvergadering komt het spreekrecht aan de orde. ledereen, dus ook u als inwoner of ondernemer, mag gebruik maken van het spreekrecht. U kunt dan uw visie aan de raad geven over onderwerpen die op de agenda van die vergadering staan. De maximale spreektijd is per inspreker vijf minuten. Zijn er meer dan zes insprekers, dan kan de voorzitter deze spreektijd aanpassen. Aanmelden Aanmelden voor het spreekrecht kan uiterlijk tot 12.00 uur op de vergaderdag bij de griffie, bij mevrouw J. van Houwelingen (0180) 330 313. Geef bij uw aanmelding het onderwerp en uw naam op. De agenda en de daarbij behorende stukken vindt u in het raadsinformatiesysteem van de gemeentelijke website. 1 MAART 2014

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 7