en ren! Burgers VAN DER MEULEN KOCK UBACHS Barracuda zwemt weer 2 jaar met steun van Van Vliet Trucks Winnaar kofferwedstrijd reisburo de Zwaluw bekend Mode en styling advies van Tom Sebastian in de Koperwiek fcuuifefcer# 4 redenen om de belastingvrije schenking via de notaris te doen facebook g NOTARISSEN www.hvhonline.nl Volg ons op Christelijke Kinderboekenmaand 21 september t/m 31 oktober 2013 6,95 17,95 €4,95 antoor Limaweg 15 j 2743 CB Waddinxveen info@notarissenwaddinxveen.ni T (0182) 642000 F (0182) 615337 www.notarissenwaddinxveen.nl 45 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Uimerkerk aan den IJssel - Vorige week werd een heuglijk feit gevierd inde geschiedenis van de Nieuwerkerkse Zwem- en Waterpolovereniging Van Vliet-Barracuda. Van Vliet Trucks besloot om de bestaande sponso rovereenkomst te verlengen met 2 jaar. Dus behoudt de vereniging de naam "Van Vliet-Barracuda". De activiteiten van de waterpoloafdeling behouden de naam "Niemo-Van Vliet". Eigenlijk is deze sponsorverlenging ook een cadeautje van Van Vliet aan Barracuda. Het bedrijf bestaat dit jaar namelijk 60 jaar. Er worden geen grote feesten georganiseerd, waardoor deze sponsorbijdrage mogelijk blijft. Op deze manier laat Van Vliet Trucks blijken dat zij de sportieve prestaties van de leden en de inzet van heel veel vrijwil ligers van de vereniging ook de ko mende jaren wil steunen. De overeenkomst werd onderte kend door Nol van Vliet, managing director van de Van Vliet Auto motive Group. Namens Barracuda werd de overeenkomst getekend door de nieuwe voorzitter Robert den Hartog en Cock Vroegop na mens de sponsorcommissie. Links: Robert den Hartog, voorzitter Van Vliet Barracuda Midden: Nol van Vliet, managing director Van Vliet Automotive Group. Rechts: Cock Vroegop: sponsorcommissie Van Vliet Barracuda. Zevenhuizen - Tijdens het Oogst feest hield reisburo de Zwaluw een zogenaamde kofferactie. Opzet was om het juiste gewicht van de koffer te raden. De actie was een enorm succes en het aantal inzendingen was groot. Wim Bakker uit Zevenhuizen wist met zijn inschatting van 17,45 kg het juiste gewicht te bepalen en daarmee beslag te leggen op de mooie prijs, een splinternieuwe Samsonite koffer inclusief de ba gageweegschaal. De reislustige Wim Bakker 'kan dus zijn koffer pakken'. Capelle aan den IJssel - Stads centrum De Koperwiek ontvangt stylist Tom Sebastian op 28 sep tember voor GRATIS styling advies aan alle consumenten. Hij doet dit door vragen van consumenten te beantwoorden waarbij hij gebruik zal maken van kleding, schoenen en accessoires van alle modewinkels in de Koperwiek. Tevens zullen model len de nieuwste mode tonen. Verder wordt een beautyplein gecreëerd waar consumenten GRATIS een mini make-over kunnen ondergaan. Zo kunnen zij hun haar laten stylen en make-up advies ontvangen. Ook is er een kleuranaliste aanwezig die uitleg geeft over welke kleuren de consument goed staan. Voor advies van een echte Beauty en Fashion deskundige en een mini make-over is iedereen op 28 september van 12.00-16,00 uur welkom in Stads centrum de Koperwiek. Like ons op J @hartvanholland 3HARTVAN HOLLAND Ht-iga *rarmp!' Prentenboek voor slechts €4,95 Werkmap voor basisscholen 9,95 *00! bjsisitholon CD Backingtrack-cd Muziekboekje De actieproducten zijn verkrijgbaar bij nZZz/dZ<sZej'oi/'s~Ze /Een&e Dorpstraat 39 Waddlnxvaan 0182-612298 onlina bastallan: thuiakantoorburger. www.christelijkekinderboekenmaand.nl Het kabinet heeft het aantrekkelijker gemaakt om hogere bedragen belastingvrij te schen ken. Vanaf 1 oktober 2013 tot 1 januari 2015 mag maximaal 100.000,00 belastingvrij geschonken worden wanneer die schenking wordt gebruikt voor de aankoop of verbete ring van een eigen woning of de aflossing van een eigen woningschuld. ledereen mag aan iedereen schenken als het maar met de eigen woning te maken heeft. Familierelaties en leeftijdsgrenzen gelden niet als voorwaarden. Een prettige maatregel van de regering. De gevolgen van deze maatregel kunnen ech ter minder prettig zijn wanneer de schenking niet goed geregeld wordt Omdat nu grote bedragen belastingvrij kun nen worden geschonken, is het namelijk meer dan ooit van belang om eens stil te staan bij de volgende punten: 1. bij een echtscheiding heeft de ex- echtgenoot van de begiftigde vaak recht op de helft van de schenking: 2. door de schenking kan er ongelijkheid ontstaan tussen de begiftigde en de broers en zusters; 3. wanneer de begiftigde later in zwaar weer terecht zou komen en een beroep op bijvoorbeeld de bijstand wil doen, zal eerst de schenking aangesproken moeten worden; 4. de schenking kan na het overlijden van de begiftigde uiteindelijk toekomen aan personen die de schenker niet in gedachten had toen de schenking werd gedaan. Al deze zaken kunnen heel goed bij Van der Meulen Koek Et Ubachs Notarissen zodanig geregeld worden dat ook later nog een goed gevoel aan de schenking wordt overgehou den. V KTrYTADICCITM

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 45