(jg\ morgana Waddinxveen Isolatie vat vlam Welkom Open Deur dienst Kinderboekenweekmiddag in bibliotheek Bordspellen spelen in De Kristal NU STAPELWEKEN -10°/o -15°/o E -20% Mijn stijl van slapen Maak een afspraak Deze actie is geldig t/m 31 oktober 2013. Vraag naar de voorwaarden in de winkel. CBW urkcnd Volg ons op I i« chook '•n rnoak kans op leuke prijzen vwvw.facebookc om/ morganawaddinveen Van der Linde Dorpstraat 38 I 0182 - 618090 www.morgana-waddinxveen.nl HART VAN HOLLAND NESSE: 25 SEPTEMBER 2013 Rotterdam - In de Open Hof kerk bij winkelcentrum Hesseplaats in de wijk Ommoord vindt op zondag 6 oktober om 19.00 uur een Welkom Open Deur dienst plaats met als thema 'Hoop doet leven!'. Voorgan ger is dominee J.W. Sparreboom en muzikale medewerking wordt ver leend door Christelijk Mannenkoor Prins Alexander onder leiding van Arjan Breukhoven. Koor- en samen zang worden begeleid door Martin Zonnenberg. De samenzang start om 18.45 uur. ledereen is welkom. Voor meer informatie: www.openhof-ommoord. Voor het aangerukte brandweerteam was er niet veel meer te doen. (foto: Michael de Man) Nesselande - In de isolatielaag bij de voordeur van een woning aan de Laan van Magisch Realisme ontstond zaterdag 21 september brand. Rond 16.00 uur zag een omstander de brand, twijfelde geen moment en probeerde met een tuinslang de brand te blussen. Met vijf minuten was de brandweer ter plaatse die de brand controleerde. De oorzaak is onbekend, mogelijk heeft een vonkje in de meterkast het isolatiemateriaal in brand ge zet. Nesselande - In samenwerking met Buurtwerk.nl organiseert Biblio theek Nesselande voor woensdag 9 oktober een kinderboekenweek middag voor kinderen tussen zes en twaalf jaar. Tijdens deze middag kunnen de kinderen meer te weten komen over bekroonde boeken en wordt er voorgelezen. Vervolgens mogen de kinderen creatief aan de slag en kunnen ze hun eigen gedicht omtoveren in een waar kunstwerk. De middag begint om 13.30 uur en vindt plaats in de activiteitenruimte van De Kristal aan de Cypruslaan 404. Aanmelden kan in de biblio theek of via w.vanbeek@biblio- theek.rotterdam.nl. Christelijk Mannenkoor Prins Alexander bij de Erasmusbrug in Rotterdam. Nesselande - In multifunctioneel centrum De Kristal wordt eenmaal per maand een bordspelavond ge houden. "Als tegenhanger van de computerspelletjes", laat de organi satie weten. Niet alleen lang bestaande spellen als Yatzee, Party en co en Stratego worden gespeeld, ook nieuw uit te brengen spellen worden tijdens deze avonden uitgeprobeerd. Tineke van den Berg van Buurtwerk Alexander: "De doelgroep laat zich niet omschrijven. Ouders die samen met hun kind(eren) willen spelen, liefhebbers van alle leeftijden voor een bepaald spel of mensen die het leuk vinden om spellen te spelen of het leuk vinden om nieuwe spellen te ontdekken en de regels te door gronden. Kom een keer mee spelen", roept zij de inwoners van Nesse lande op. De bordspelavonden worden gehou den van 19.00 tot 21.30 uur in De Kristal aan de Cypruslaan 404 op de maandagavonden: 14 oktober, 11 november en 9 december. De toe gang bedraagt 2 euro. Voor meer informatie: tineke.vandenberg@buurtwerk.nl of 010-2862760/010-4553799. Het idee voor een bordspel-avond komt van enkele buurtbewoners.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 55