donderdag 26 september van 18.30 tot 20.00 uur wonenaandegouwe.nl Moerkapelle verliest met grote cijfers Wilma van 't Kruijs opnieuw clubkampioen [Godwin Falix belangrijk voor Nieuwerkerk Nieuwe accommodatie hockeyclub NHC De IJssel in gebruik Groeneweg verliest eervol Adres: Walsmolen 21 in Waddinxveen heerlijk wonen aan de gouwe HART VAN HOLLAND 25 SEPTEMBER 2013 61 Voetbal Tennis Voetbal Voetbal ^GEZINSWONINGEN HERENHUIZEN 2-0NDER-1-KAPW0NINGEN vanaf 212.812,- v.o.n. koopsom 286.935,- v.o.n. koopsom vanaf 309.950,- v.o.n. bouwfonds de pater H ontwikkeling Kijk voor meer informatie op: Moerkapelle - Zowel Moerkapelle als FC Perkou w speelden zaterdag 21 september met rouwbanden en voor de wedstrijd werd één minuut stilte in acht genomen. Een vrijwilliger van Perkouw, de heer Graveland was onverwacht overleden. Bij V.V. Moerkapelle was afgelopen week erelid Jan Zijderhand overleden. Zijderhand was van 1966 tot 1984 bestuurs lid van de vereniging. Perkouw begon goed aan de wedstrijd en zette Moerkapelle onder druk. Binnen een kwartier kwam het twee keer tot scoren. Fouten op het middenveld ga ven Perkouw de kans om door de verdediging van Moerkapelle te breken. Moerkapelle kwam vlak daarna nog terug toen Wouter Noorlander een strafschop be nutte. Maar het kon geen vat krijgen op het doelmatige en effectieve spel van Perkouw. Bij rust was de voorsprong voor Per kouw opgelopen tot 4-1. Ook na rust was Perkouw veel behendi ger en strijdvaardiger dan Moer kapelle. Moerkapelle wilde wel maar wist zich geen raad met deze tegenstander. De uiteinde lijke uitslag werd 8-1. Nieuwerkerk aan den IJssel - De finale van de TCN clubkampioen schappen DE 3/4 werd vorige week zondag wegens regen afgebroken en op woensdagavond uitgespeeld. De 41-jarige Wilma van 't Kruijs, kwam na een mooie partij tegen vijftienjarige Arianne de Winter na drie sets als clubkampioen van de baan. Voor Van 't Kruijs was dat de tiende keer sinds 1984. Arianne de Winter en Wilma van 't Kruijs. fliemerkerk aan den IJssel - Aanvoerder Godwin Falix heeft dit seizoen nog si et zijn echte vorm te pakken, maar ondanks dat het Poortugaalse centrale iuo de lange spits goed bespeelde en weinig ruimte gaf, ontsnapte hij zon- hg 22 september een aantal maal en sloeg hij twee keer toe. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nadat medio augustus de eerste trainingen op de nieuwe velden van De IJssel zijn gestart, wordt zondag 6 oktober de nieu we accommodatie feestelijk en met een officieel tintje in gebruik genomen. Nieuwerkerk mocht het begin van de wedstrijd controleren, daarna gooide Poortugaa! de schroom wat van zich I ren creëerde kansen. Succes voor Nieuwerkerk in de 34e minuut toen fead el Harti bij de tweede paal een 'rijetrap van Youssef Swaghi in de ■erste hoek binnen kopte: 0-1. Poor taal werd in de slotfase enkele éren knap gevaarlijk, maar tot tref fers leidde dit niet. Na rust startte Nieuwerkerk prima. Mitchell Hen riks kwam in de 54e minuut met een slim steekpassje, Godwin Falix anticipeerde snel, pikte de bal op en schoot diagonaal snoeihard onder de Poortugaalse doelman door. Michel van Guldener zag in de 62e minuut een scherpe vrije trap in het doel be landden: 0-3. Een kwartier voor tijd kwam het kantelmoment. De makke lijk scorende Dave van Driel schoot in de 76e minuut raak. Poortugaal zette alles op alles en wist in de 89e mi nuut via dezelfde Van Driel opnieuw raak te schieten. Diep in blessuretijd besliste Godwin de wedstrijd defini tief. Eindstand 2-4. De accommodatie op de locatie Dor- restein was dringend aan vernieu wing toe. Aanvankelijk zou de ver eniging verhuizen naar het nieuw te ontwikkelen sportpark Kleine Vink. Toen begin 2013 duidelijk werd dat dit project maar gedeeltelijk gere aliseerd kon worden, besloot de ge meente de huidige locatie van De IJssel volledig te renoveren en uit te breiden. In de zomermaanden zijn de twee kaal gespeelde zandvelden vervangen door twee semi-watervelden, een extra semi-zandveld en een keepers- trainings-, annex kidsveld. Het club huis is door een sponsor van de club en door eigen leden aangepast aan de normen van deze tijd. Zondag 6 oktober start de dag om 11.00 uur met spel-, en sportactivi teiten voor de jongste leden. Jongens D- en meisjes D-teams spelen om 13.00 uur voorwedstrijden voor de wedstrijd van Heren 1. Voorafgaande aan deze wedstrijd vindt rond 14.00 uur de officiële opening plaats door wethouder Jan Verbeek. De dag wordt besloten met het openingsfeest. Oud- (bestuurs)leden zijn welkom. Zevenhuizen - Groeneweg stond zondag 22 september in de uit wedstrijd tegen Spartaan'20 vanaf het begin onder druk en stond bin nen een kwartier met 2-0 achter. Daarna kwam Groeneweg wat beter in de wedstrijd, Spartaan rondde de kansen niet af en Groeneweg kreeg kleine kansjes. Ook na rust waren de beste kansen voor Spartaan maar na een kwartier leek de wedstrijd te kantelen. Groeneweg kwam op 2-1 en kreeg een enorme kans op de ge lijkmaker voordat Spartaan de wed strijd weer naar zich toe trok. Groe neweg was nog éénmaal dicht bij de gelijkmaker maar tien minuten voor tijd besliste Spartaan de wedstrijd met het derde en vierde doelpunt. ALBLAS OPEN HUIS - Laatste woning'. oonoppervlakte vanaf 114 m2 gavels ca. 119-262 m2 t j lme woonkeuken 3 aapkamers en ruime zolder Woonoppervlakte ca. 139 m2 Kavels ca. 174 m2 Royale woonkamer met open keuken 3 grote slaapkamers vrij indeelbare ruime zolder Woonoppervlakte vanaf 147 m2 Kavels ca. 155-340 m2 Ruime woonkamer met aparte woonkeuken 4 grote slaapkamers en vrij indeelbare zolder Complete luxe badkamer en separaat 2e toilet "srkopei <°15) 276 04 00 www.depater.nl (0182) 61 38 22 n uw woning! Vraag naar de voorwaarden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 61