Let op! Geld lenen kost geld Boonstoppel Jr. B.V Makkelijke overwinning Moordrecht Jeugdige Heijman seniorenkampioen Mannen NieMo lijden onnodig puntverlies T/M 30 SEPTEMBER EXTRA VEEL VOORDEEL! Dames NieMo draaien warm Lastige wedstrijd voor Team 2 HART VAN HOLLAND 25 SEPTEMBER 2013 63 Waterpolo Badminton Drive earth Oranjelaan 21, 2741 EP Waddinxveen, tel. (0182) 62 21 33, fax. (0182) 62 21 59, www.boonstoppel.nl Voetbal Judo Waterpolo OUTLANDER Nieuwerkerk aan den IJssel Moordrecht - Een flinke dosis scherpte en timing bezorgden het vrouwenzevental van WSG Nie- Mo-Van Vliet veel kansen en de overwinning tegen Poseidon'56. In Ridderkerk verliep de beginfase stroef waarbij tactische afspraken nog niet tot de gehoopte voor sprong leidden. De thuisploeg had echter grote moeite met de aan valsopbouw, omdat NieMo deze al snel doorhad. Na de tweede periode lagen beide ploegen dicht bij elkaar (3-4). In het vervolg kreeg de ploeg van trainer/coach Kevin Neleman grip op de wedstrijd waarbij de voorsprong in de derde periode werd uitgebreid (4-6). In de slotfa se kon Poseidon'56 niets inbrengen tegen de scherpte van de NieMo- vrouwen die met nog drie goals de eindstand bepaalden op 4-9. Zevenhuizen -Team 2 van badmin tonvereniging Zevenhuizen speelde vrijdag 20 september tegen Flying Shuttle 2. Ronald Luijtjes, Mathijs Dorresteijn, Rianne Weijers en Marjon den Hollander hadden het zwaar te verduren maar kwamen weg met een puntendeling: 4-4. Informatie: www.bvzevenhuizen.nl. De Mitsubishi Space Star 50/50 deal! Betaal nu de helft en de andere helft over 12 maanden. O"/- rente. Vanaf €8.790,- De Mitsubishi Lancer nu met gratis navigatie! (t.w.v. 1.095,-) Vanaf 20.690,- De Mitsubishi ASX nu met gratis navigatie! (t.w.v. 1.495,- Vanaf 22.990,- Brandstofverbr.: 4,0 tot 6,8 liter/100 km, C02-uitstoot: 92 tot 157 gram/km De Mitsubishi Outlander Intense en Intense+ nu met gratis navigatie en trekhaak!* (t.w.v. 2.295,-) Vanaf 31.890,- Deze aanbieding geldt niet op de Mitsubishi Outlander PHEV. A MITSUBISHI MOTORS pnjzen incl. bpm/btw, tenzij anders vermeld, excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaarmaken. Afgebeelde modellen kunnen afwijken van de standaardspecificaties. De Mitsubishi Space Star Lancer, ASX en Outlander worden geleverd met 3 jaar Multigarantie/Mitsubishi Assistance Package. Imp.: MMSN B.V., Amstelveen, contact@mmsn.nl. Wijzigingen voorbehouden. Moordrecht - Moordrecht heeft in je competitie de eerste officiële ponten gepakt. Zondag 22 septem ber werd Floreant thuis met 5-2 verslagen. Moordrecht begon sterk maar het was de uitploeg die als eerste tot scoren kwam. Enigszins verbouwereerd probeerde Moor drecht de draad weer op te pak ken en dat lukte. Augusto Cassa- rotti kon uit een vrije trap de 1-1 binnenkoppen. Moordrecht ging steeds beter spelen, het kwam op 2-1 na een mooie combinatie tus sen Stefan Bos en Cassarotti, en niet veel later werd Abdelhak Ka- issy op links weggestuurd door Jan de Joode. Die bewaarde het over zicht goed en Bos kon de 3-1 bin nenschuiven. Vlak voor rust kwam Floreant terug in de wedstrijd door een vrije trap mooi binnen te schieten. In de tweede helft lag het tempo erg laag. Ouassin Karroumi had een mooie steekpass in huis op Bos, die op zijn beurt De Joode alleen voor de keeper zette. Hij maakte geen fout en schoot de 4-2 binnen. Moordrecht kreeg nog meer ruimte maar de score bleef, ondanks de vele kansen, geruime tijd steken op 4-2. In de slotfase van de wedstrijd was het Kaissy die de 5-2 op het scorebord mocht zetten op aange ven van Cassarotti. NU BIJ MITSUBISHI Nieuwerkerk aan den Ussel/Moor- drecht - Het is WSG NieMo-Van Vliet niet gelukt om in Bodegraven de eerste punten van het seizoen binnen te slepen. Een uitsluiting vaneen BZftPC-speler voor de duur van vier minuten leverde in de der de periode teleurstellend één goal op. Jos van Tiel hield aan de fysieke slotfase oogletsel over. Eindstand 5-3. Coach Nardo Souisa was gema tigd positief. "Het positiespel wat we getraind hebben zagen we bij vlagen terug, dit moet simpelweg nog meer geoefend worden. In de manminder deden we het ook al beter," zei hij. "Dat we de manmeer beter moeten uitspelen mag duide lijk zijn. Bij de UMV4 beseften we ons onvoldoende dat we met een extra speler in het water lagen." Jim Heijman, kampioen van Zuid-Holland bij de senioren Nieuwerkerk aan den IJssel - De zeventienjarige Jim Heijman, die officieel als hij 21 wordt naar de seniorenklasse gaat, deed afgelopen weekend mee aan de districtskam pioenschappen judo voor senioren. Hij won verrassend al zijn partijen met ippon en belandde in de finale tegen Mitchell Bolleboom (25) van Judoteam Haaglanden. Met twee waza-ari's was Heijman ook te sterk voor Bolleboom en werd zo kampi oen van Zuid-Holland bij de senio ren.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 63