eauty Let op: Wethouder en WN bekijken verkeerssituatie Zevenhuizen Stunt prijzen in oktober bij de Sun Beauty Store Hoera, ondergrondse vuilcontainers! HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 2 OKTOBER 2013 23 Zonnen Nagels Schoonheid Pedicuren Normaal €£4^5. Nu voor maar 19,95. Sun peauty Nails Beaut Corsicalaan 33 I 3059 XX Rotterdam 010 222 12 02 I www.sunandbeautystore.nl Ontwerp JDI DTP Aan het begin van de Swanlaweg staat een bord 'verboden voor (brom) fietsers', terwijl op het wegdek duidelijk een fietsstrook aanwezig is. Zevenhuizen - Borden die vraagte kens oproepen, verkeerssituaties die ronduit onveilig zijn. Vertegenwoor digers van Veilig Verkeer Neder land legden wethouder Hazelebach woensdag 25 september tijdens een schouw per fiets uit wat er in Zeven huizen zoal kan worden verbeterd. Door Cees Visser Voorzitter Rudolf Oldenburger van WN afdeling Zuidpias, en Zvonko Milosevic, uitvoerder verkeersbeleid van de gemeente Zuidpias, bekeken diverse verkeerssituaties en ver keersborden en gaven uitleg wat verbeterd zou moeten worden en hoe dat zou kunnen worden gere aliseerd. Oldenburger had voor de wethou der een paar leuke verrassingen in petto, zoals de oversteekplaats voor fietsen van restaurant La Baraque naar de Nijverheidsstraat. Komend vanaf Zevenhuizen kun je op drie manieren oversteken, waarvan maar een de juiste is. De wethouder liet zich niet foppen en koos terecht mogelijkheid nummer drie. Raadsel Een bord met een witte T met aan de uiteinden een rood vierkant plaatste eigenlijk iedereen voor een raadsel. Datzelfde gold voor een bord dat auto's van maximaal 2,2 m breedte toestaat, maar waarbij wel een paal in het midden van de weg staat. Naast borden die vraagtekens op roepen, waren er ook verkeerssitua ties die als onveilig kunnen worden aangemerkt. Zo wordt in de spits het Zuideinde langs het kanaal als sluiproute gebruikt, wanneer op de Zuidplasweg filevorming ontstaat. Voor fietsers is die route dan, zoals het fietsende gezelschap aan den lijve ondervond, ronduit gevaarlijk. Een oplossing is een fietspad aan de overzijde van het kanaal vanaf Ho tel Vosbrug. Een andere gevaarlijke toestand vormt de bushalte aan de Klinkha- merweg die pal vóór een zebrapad ligt. Auto's die de stilstaande bus passeren vormen een groot gevaar voor overstekende voetgangers. De bushalte moet, volgens Milosevic van de gemeente, weer verplaatst worden naar waar deze oorspron kelijk stond. Piet Molenaar, die de tocht per scootmobiel meemaakte, vroeg aandacht voor een te smalle af rit voor scootmobielen vanaf een voetpad. Wethouder Hazelebach benadrukte na afloop dat ruime aandacht aan de geconstateerde zaken zal wor den besteed en dat hij de samen werking met WN als bijzonder vruchtbaar beschouwt. Het zou allemaal een stuk mak kelijker worden, schoner en netter. We kregen een pasje waarop je geld kunt zetten, want elke keer als je de container moet openen, kost het wel 1 euro. Er werd een oplaadpunt geplaatst bij C1000, niks aan de hand, alles liep op rolletjes. Sinds de komst van Jumbo is het oplaadpunt al zo'n drie maanden buiten werking. Wij zeuren bij Jum bomedewerkers, die ons vertelden dat het aan de gemeente ligt. Dus wij bellen naar de gemeente: "Ja, mevrouw, daar kunnen wij niets aan doen, het ligt aan Jumbo." Het is toch ronduit belachelijk dat wanneer je niet goed ter been bent, je met de hopper naar Nieuwerkerk aan den IJssel moet om je pasje op te laden. Daarbij komt nog datje als minimum bedrag 7,50 euro op dat pasje 'kunt' zetten. Daarbij komen dan ook nog eens de kosten van de hopper. Wanneer je dan door om standigheden alweer snel door je tegoed op je pasje bent, ja, dan bel je maar weer de hopper. Wat moeten wij nu? De gemeente vertelt dat je ook kunt opladen via internetbankieren, maar wat als je dat niet hebt, of zelfs geen geld voor een pc? Of als je zelf geen ver voer hebt en slecht ter been bent? Ja... dan bel je de hopper. Het is toch schandalig dat ze ons zo laten zitten? Er zouden toch meer van deze oplaadpunten moeten zijn? We worden verplicht om ons afval op deze manier te lozen, maar zorgen er niet voor dat het werkt. Zwerfafval (zakken op straat) wordt onderzocht en de 'dader' betaalt een grote boete. Wij voelen ons, en zijn, het onder geschoven kind sinds we Zuidpias werden. Nieuwerkerk is het klop pend hart, de rest is bijzaak. Het is te merken in alles, bijvoorbeeld de groenverzorging (onderhoud bij de huizen). Wij Zevenhuizenaren zijn niet blij. Ons mooie, niet zo oude gemeentehuis staat leeg en gaat naar verluidt zelfs verdwijnen. Zuidpias, hoe zit dit alles nu en wat gaan jullie aan deze situaties doen? Ons mooie dorp verpaupert. Namens heel veel Zevenhuizenaren, G.M.A. Knoop Zevenhuizen Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden tellen en moeten voorzien zijn van uw naam. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven in te korten. Voor een vaste prijs van 9,95 tot 20 min met gratis aftersun. Beschikbare zonnebanken: Ergoline Prestige 1100-S, 880 Excellence 800 Excellence en Avant Gardes. De hele maand oktober een nieuwe set nagels normale prijs nu voor maar 25,-. U krijgt 3 weken garantie op een nieuwe set nagels. Bij de Sun Beauty Store kunt u 7 dagen in de week terecht voor een mooie set nagels of een manicure. Ook probleemnagels zijn welkom, daar wordt dan een passende oplossing voor gezocht. Voor meer informatie daarover kunt u contact opnemen met de Sun Beauty Store. De schoonheidssalon bij de Sun Beauty Store biedt u een uitgebreide keuze aan van schoonheidsbehandelingen, variërend van een korte reinigende behandeling tot een speciale en resultaatgerichte behandeling. In de maand oktober is de 60 min. behandeling de behandeling van de maand. Deze behandeling bestaat uit: reinigen, peeling, stomen, huidanalyse, onzuiverheden verwijderen, epileren, gezichts- en decolletémassage, masker, dagverzorging en na afloop is een professionele visagie mogelijk! Normale prijs U betaalt nu slechts 25,- voor een schoonheidsbehandeling van 60min. Verwen uw voeten eens, ze staan altijd voor u klaar. Goed verzorgde voeten brengen u waar u zijn moet. Laat uw voeten verzorgen bij de Sun Beauty Store en u loopt op wolkjes. U kunt uw voeten nu de aandacht geven die zij verdienen.... De behandeling bestaat uit: Het knippen, polijsten, eelt verwijderen en aansluitend een heerlijke ontspannende voetmassage. Lakken van uw teennagels als optie is mogelijk en u betaalt maar €5 extra. Meer nagel voorbeelden kunt u bekijken op onze website. creations- OPENINGSTIJDEN: Maandag: 12:00 - 22:00 Di t/m zat: 09:00 - 22:00 Zondag: 12:00 - 20:00 I Ga naar de website en like onze facebookpagina om op de hoogte te blijven.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 23