LEUREN Auto brandt compleet uit ledereen eet sambal Herfstgerechten bij Wereld winkel Informatieavond Loverboys Kleding pimpen in 't Blok KidsDisco Halloween HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 2 OKTOBER 2013 25 Nieuwerkerk aan den IJssel - Pe ter Storm van Leeuwen verzorgt op donderdag 15 oktober om 20.00 uur in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein een lezing over zijn boek 'ledereen eet sam bal'. De roman is door allerlei re cente nieuwsfeiten weer actueel, want het verhaal speelt zich af op het eiland Java tijdens de Indone sische onafhankelijkheidsoorlog van 1946-1949. Thema's zijn onder meer oorlogstrauma's, discriminatie van mensen van gemengde afkomst en politieke misleiding. De toegang bedraagt 4 euro in de voorverkoop en 5 euro aan de zaal. Voor meer informatie: www.bibliotheeknieuwerkerkaan denijssel.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een bestuurder bemerkte maandag rond 17.00 uur toen hij over de Schie- landweg reed dat er rook uit het dashboard van zijn auto kwam. Hij reed door en parkeerde zijn auto langs de Burgemeester van Heug- tenlaan. Daar sloegen de vlammen al uit de auto, 112 werd gebeld om de brandweer op te roepen. Deze Foto: Michael de Man kon niet voorkomen dat het voertuig volledig uitbrandde. Doordat er veel rook vrijkwam werd de bewoners van de bovengelegen flat geadviseerd om de ramen te sluiten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Fair- trade smaakmakers en lokale ingre diënten gaan heel goed samen. Bij de Wereldwinkel is van alles te vin den om herfstgerechten samen te stellen en te serveren op een prach tig gedekte tafel. Denk aan servies uit Tunesië en wijnglazen van gere cycled glas uit Vietnam, gevuld met wijn uit Zuid-Afrika. De Wereldwinkel is gevestigd aan de Dorpsstraat 51a en is geopend Nieuwerkerk aan den IJssel - StopLoverboysNu verzorgt op donderdagavond 10 oktober een informatieavond als onderdeel van de Week van de Opvoeding. Aan vang 19.00 uur in 't Blok aan het IJsermanpad 1. Aanmelden kan via debbie@jeugdwerkzuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Kle ding van vorig jaar of een mobiel hoesje pimpen? Dat kan bij de workshop op donderdag 17 oktober van 19.30 tot 21.00 uur in 't Blok aan het IJsermanpad 1. De kosten bedragen 5 euro. Voor meer informatie en aanmel den: debbie@jeugdwerkzuidplas. nl. van dinsdag tot en met vrijdag van 09.30 tot 17.30 uur, op zaterdag tot 16.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het wordt griezelen tijdens de kids- disco 'Halloween' in 't Blok. DJ Daniel maakt er vrijdag 11 okto ber een spannend feestje van. De avond begint om 19.00 uur, er is toezicht en er wordt geen ener- gydrank geschonken. De kids- disco is bestemd voor kinderen in de basisschoolleeftijd, 't Blok is te vinden aan het IJsermanpad 1, de toegang is vrij. Wat trekken we aan vandaag? In de ochtend ga je de deur uit in een winterjas, 's middags schijnt volop de zon en trek je je jas het liefste uit. Toch komt de tijd van warme truien er weer aan... Veel puzzelplezier. Y* Horizontaal INaar het punt van uitgang 9. Deel van de spoorweg 10. Vis IIPlaats in Noord-Brabant 13. Plechtig 15. Naar boven 18. Onwillig 21. Hoeveelheid 22. Bouwwerk 23. Plaats op Ameland 24. Stoten Vertikaal 1Verbod 2. Comfortabel 3. Zitplaats 4. Oude munt 5. Anders genoemd 6. Kabaal 7. Boomvrucht 12. Telwoord 14. Akelig 15. Gedurende 16. Soort geluid 17. Wandversiering 19. Meisjesnaam 20. Rugpijn

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 25