Senioren t>a a Stichting Vrienden van De Meander stelt zich aan u voor! SENIORENBEURS 2013 BON voor gratis koffie/thee met stroopwafel tijdens SENIORENBEURS in DE MEANDER op ZATERDAG 5 OKTOBER van 10.00 tot 16.00 uur ptfieen uitvaart gaat het niet over een dag uit het leven maar over een heel leven in één dag" Zaterdag 5 oktober van 10.00 tot 17.00 uur 06 - 103 693 06 www.sereenuitvaartverzorging.nl VAN DER SPEK Uiterst" 010 447 99 00 HART VAN HOLLAND 2 OKTOBER 2013 Locatie: Vrouwen die met hoofd en hart uitvaarten begeleiden' Wij zijn vrouwen die met hoofd en hart uitvaarten begeleiden in Zuidpias en omstreken. We hebben een informele, persoonlijke stijl van werken, waarin het maken van tijd en ruimte voor het afscheid, essentieel is. De uitvaartzorg die wij bieden is geen kant en klaar pakket of een zakelijke transactie, maar een persoonlijke uitvaart, verzorgd tot in de puntjes. Vanaf het moment van kennismaken tot en met de dag van de uitvaart treft u steeds dezelfde uitvaartbegeleidster. Ook bieden wij u de mogelijkheid om geheel vrijblijvend een voorbespreking te hebben en is het mogelijk dat u uw wensen vastlegt in een wensenformulier. Woonzorgcentrum De Meander, Boslaan 1, 2912 PA Nieuwerkerk a.d. IJssel Organisatie: Stichtig Vrienden van de Meander Wat is ons doel? Zorgen voor de kleine extra's die het wonen in en rond het woonzorg centrum De Meander veraangenamen. Wat doen wij? De Stichting Vrienden van de Meander zet zich ervoor in om zaken aan te schaffen en te organiseren die niet worden vergoed vanuit de over heid. Denkt u dan maar aan: Parasols op het terras voor de warme zomerdagen Kerstversiering voor een warme sfeer in de decembermaand Het prijzengeld voor de bingomiddagen Een optreden van zanggroepen of artiesten (bv. Hans Kazan) Een gezellige Nieuwjaarsbijeenkomst of pannenkoekenfeest Organisatie van een Zorgmarkt of een Seniorenbeurs Wat mag u van ons verwachten? We beseffen, als jonge stichting, dat we niet alles tegelijk kunnen maar we hebben als grote wens om in de komende jaren een eigen rolstoel bus voor De Meander aan te schaffen. Hiermee kunnen groepjes be woners, begeleid door familieleden en/of vrijwilligers uitstapjes maken in de omgeving. Daarnaast willen we, in goed overleg met de directie, ook iets doen met speciale fitness-toestellen voor ouderen. Bewegen is gezondheid, ook voor hen! Wat vragen wij aan u? Wij vragen of u met ons wilt samenwerken. De vrijwilligers van de stichting stellen met plezier hun tijd en energie beschikbaar om de wensen en ideeën te realiseren. Maar, voor een financieel steuntje in de rug doen we graag een beroep op u. Daarom nodigen we u uit om voor (minimaal) 15,- per jaar donateur te worden van onze stichting. Natuurlijk staat het u vrij om dit bedrag 'naar boven af te ronden'. Met het invullen (en losknippen!) van onderstaande kaart zet u ons aan het werk en zorgen we samen voor een prachtige "kers op de taart"! Ja, ik word donateur van de Vrienden van de Meander! Mijn bijdrage isjaarlijks/éénmalig (s.v.p. omcirkelen) Mijn rekeningnummer is Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoon:Email: Datum:Handtekening: U kunt deze kaart afgeven aan de balie van De Meander of opsturen t.a.v.: Vrienden van de Meander, p/a Boslaan 1, 2912PA, Nieuwerkerk a/d IJssel Al uw vragen of reacties zijn welkom op: vriendenvandemeander@gmail.com of belt u anders met één van onze bestuursleden: Henk Perdon (voorzitter a.i.) - 31 37 40 Hans Visser (penningmeester) - 31 44 37 Gerth Westmaas (secretaris) - 31 48 39 UITVAART www.vanderspekuitvaart.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 43