lUUiiJJè Belo Beauty aanwinst voor Zuidpias Herfstdagen en brocantemarkt bij Groencentrum Sonneveld Bakker Klootwijk start zondagse ontbijtservice in Nesselande M. de Koning biedt ondernemers met Jetta Hybrid veel voordeel HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 2 OKTOBER 2013 45 mÊmÊÊmÊmmÊimmiÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊi^^m^^^mÊmÊÊiÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ^^^mÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊmÊÊÊi^^mÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ^^^mimmimÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ^mm Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Boskoop - Ter ere van het 10 jarig bestaan organiseert Groencentrum Sonneveld op vrijdag 4 en zaterdag 5 oktober een overdekte Herfst dagen en Brocantemarkt. In totaal staan er zo'n 30 kramen opge steld met een enorm breed aanbod waaronder veel brocante, maar ook kaas, wijn, kunst, cadeau arti kelen, Chinees eten, wol etc. Daar naast staat ook de sinaasappelman weer met een goed gevulde kraam op het parkeerterrein. Op vrijdag en zaterdag heeft hij de appels extra scherp in de aanbieding in verband met het 10 jarig jubileum van Groencentrum Sonneveld. Er worden gratis workshops georga niseerd waarvoor nu al kan wor den ingeschreven aan de kassa bij Sonneveld. Kinderen krijgen gedurende deze twee feestelijke dagen gratis, doorlopend en zon der inschrijving de mogelijkheid om mooie herfststukken te maken. Nog goedkoper dan 10 jaar gele den hebben bezoekers de kans om, alleen op die vrijdag, snijbloemen voor de feestprijs van 1,- te ko pen. Alleen op de zaterdag zullen, net als 10 jaar geleden, bolchry- santen worden aangeboden voor de weggeefprijs van 1,- per stuk. Vrijdagavond treedt de plaatse lijke Scoutingband op van 19.30 - 20.30 uur. Daarnaast vindt op deze avond om 20.00 uur de prijs uitreiking plaats van de Heksen- bezemwedstrijd. Zaterdagmiddag treedt van 14.00 - 15.00 uur het Viswijvenkoor uit Gouda op. Ove rige aanbiedingen en activiteiten kunnen worden teruggevonden op www.groencentrumsonneveld.nl. Zijde 141 in Boskoop is het beste bereikbaar vanaf de watertoren en er is ruime parkeergelegenheid aanwezig. Rotterdam Nesselande - Bakker Klootwijk startte 2 september met de twee franchisenemers Rick en Leonie een nieuwe service voor hun klanten, de ontbijtservice. Wie op zondagmorgen pistolets, crois sants, stokbroden, gebak, zoete en hartige snacks of zelfs vers ge perste jus d'orange thuis bezorgd wil krijgen, kan de bestellingen simpel doorgeven via de speciaal daarvoor ingerichte website. Het is een nieuw initiatief van het verse bakkersduo en na een paar weken 'draaien' kregen zij al snel in de gaten dat er behoefte was aan een dergelijke dienst. Na de introductie van de ontbijtservice kwam de ene na de andere bestelling binnen en de verrassing was groot bij de on dernemers en ze hadden nooit ver wacht dat de service in korte tijd zo'n vlucht zou nemen. Meer info op www.klootwijk-nesselande.nl Zevenhuizen - Michelle Olijer- hoek, schoonheidspecialiste en pedicure, opende onlangs onder de naam Belo Beauty haar nieuwe salon in het voormalige pand van EtKast, naast kapsalon La Sorella in Zevenhuizen. Na het opzetten van de behandel- en ontvangst ruimte startte Michelle en zette zij haar eerste stappen ais zelf standig ondernemer. 'Ik was toe aan een nieuwe uitdaging, zocht en vond deze ruimte' was haar antwoord op de vraag hoe zij in Zevenhuizen terecht is gekomen. 'Bovendien ken ik de kapsters van de kapsalon hiernaast en zij tipten mij over deze mogelijkheid' aldus de van oorsprong uit Leidschen- dam afkomstige Olijerhoek. Het vakgebied kent voor Belo Beauty weinig geheimen dankzij gerichte en gedegen opleidingen en opge dane ervaring met huidverzorging, huidverbetering en pedicure bij eerdere werkgevers van Michelle. In de wetenschap dat de huid een complex orgaan is dat door vele uiteenlopende factoren, zo als stress, hormonen, voeding en genetica verstoord kan worden, mag het toch bijzonder worden genoemd dat Michelle na een huidanalyse zo'n helder en eer lijk huidadvies kan geven en bo vendien goede aanwijzingen over Capelle aan den IJssel - Speciaal voor Nederland is er dit jaar nog een extra contingent Volkswa gens Jetta Hybrid beschikbaar ge komen en voorradig bij M. de Ko ning Autobedrijven. Dit is vooral interessant voor zakelijke rijders en ondernemers: bij koop en regi stratie dit jaar kan de berijder nog tot 2019 genieten van 14% bijtel ling. Voor ondernemers zijn diverse subsidieregelingen van kracht. Bijkomend voordeel: met onmid dellijke ingang zijn de prijzen met duizenden euro's aangescherpt. Volkswagen levert extra Jetta Hybrid-modellen in ons land om zo veel mogelijk ondernemers en zakelijk rijders nog te laten pro fiteren van slechts 14% bijtelling en diverse subsidieregelingen. Door de officiële C02-uitstoot van 95 g/km komt de Jetta Hybrid in aanmerking voor de Milieu-in- vesteringsaftrek (MIA), de Klein schalig hei dsi n veste ringsaft rek (KIA) en willekeurige afschrijving (TWA). Deze regelingen gelden tot en met eind 2013. De exacte sub sidiebedragen staan vermeld op de Volkswagen-website. De extra hybrides worden tegen scherpe prijzen aangeboden. De Jetta Hybrid Comfortline met 16-inch lichtmetalen wielen, LED-achter- lichten, automatische airco, cruise control en boordcomputer Plus is er nu voor 28.090 euro. De nog completere Highline-uitvoering (17-inch wielen, boordcomputer Premium, Bi-xenon-verlichting, LED-dagrijverlichting etc.) staat in de prijslijst voor 30.390 euro. Dit betekent een klantvoordeel van respectievelijk 2.300 en 2.200 euro, wat ook tot uiting komt in een netto bijtellingsbedrag vanaf slechts 138 euro per maand. In de Jetta Hybrid werkt een 1.4 TSI-benzinemotor samen met een krachtige elektromotor. Deze kunnen samen of onafhankelijk van elkaar functioneren. Als de bestuurder om prestaties vraagt, staat maximaal 125 kW/170 pk klaar. Volledig elektrisch rijden is over een afstand van 2 km mo gelijk. Tankstops zijn met een gemiddeld fabrieksverbruik van 1:24,4 zeldzamer dan ooit. Een andere belangrijke comfortfactor is de standaard DSG-automaat die dankzij de dubbele koppeling vrijwel onmerkbaar én snel over schakelt. Michelle Olijerhoek van Belo Beauty. huidverbetering kan geven. De term 'vakkennis als onderscheid' is hier duidelijk op zijn plaats. Met pedicurebehandelingen voorziet Belo Beauty eveneens in een grote behoefte. Direct na de opening werd zij prompt 'bestormd' door bezoekers die informatie zochten over pedicure behandelingen, zo als nagels verzorgen, eelt/kloven verwijderen, en het behandelen van likdoorns Lidmaatschap van ANBOS en Provoet waarborgen het kwaliteitsniveau en de hygiëne bij beide disciplines. De gebruikte we reldmerken Dermalogica, vrij van geur- en kleurstoffen, en Phyris, met ontspannende eigenschappen, vormen een gezonde basis voor probleemloze gezichtsbehandelin gen. Tevens zijn er mogelijkheden voor kleinere behandelingen zoals epileren en harsen of een behan deling te schenken in de vorm van een kadobon. Meer info en aanbiedingen via www.belobeauty.nl en facebook.nl/ belobeauty of direct aan de Dorps straat 141 C/T 0180 638980.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 45