I 0Z+ Moerdregt W ZORGPARTNERS MIDDEN-HOLLAND Jubileumweek Sint Jozef zonnig verlopen Competitie HSV Moordrecht afgesloten Voorstelling Youthhome More De IJssel goed van start facebook Met de bezem door je hoofd Afrit Moor drecht dicht Er werd gebridged... Week van de Veiligheid Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt Handtekeningenactie voor Moerdregt Vergadering Moordrechtse Milieuvereniging HART VAN HOLLAND MOORDRECHT 2 OKTOBER 2013 Hengelsport Schaken 47 Moordrecht - De Sint Jozefschool vierde vorige week met de kinde ren het honderdjarig bestaan van de school. Bij zonnige weersom standigheden waren er een thea tervoorstelling, een bezoek aan de Efteling, circusacts, een pyjama- ontbijt, een vossenjacht en oud- Hollandse liedjes. Ouders hebben bij veel activiteiten de broodno dige hulp geboden. Mede dankzij het zonnige weer is de week voor de kinderen, teamleden en ouders goed verlopen. Oefenen vooreen circusact, tijdens het feest voor de honderdjarige. t Moordrecht - HSV Moordrecht heeft zaterdag 28 september de zeventiende en laatste compe titiewedstrijd gevist in de Oude Rijn te Bodegraven waar de vangst redelijk was. De winnaar van de zestiende wedstrijd, vorige week, was Koos van Herk met 13.600 gram. Hij werd nu tweede in het A-korps met 2.670 gram. Erik Faas werd eerste met 4.280 gram. In het B-korps won Frans Buurman met 3.650 gram en werd Den- Moordrecht - Cabaretier Kees Ver steeg verzorgt zaterdag 5 oktober een optreden voor Youthhome 'More'. De voorstelling voor jeugd vanaf twaalf jaar heeft als titel 'Wie, Wat Wijs!' meegekregen. Wie zin heeft in een vrolijke avond is vanaf 19.30 uur welkom in De Schakel aan het Oos teinde 27. De voorstelling begint om 20.00 uur; de toegang is vrij. nis Holthuysen tweede met 3.100 gram. Na afloop werd de eindstand op gemaakt over de gehele compe titie en werden de winnaars in de bloemen gezet. Uitslag A-korps: 1. John van Uunen 50 punten, 2. Ron Hofland 60 punten, 3. Erik Faas 64 punten. B-korps: 1. Aad Morien 50 punten, hij werd verenigingskam pioen vanwege iets hoger vangst gewicht, 2. Peter Kuster 78 punten, 3. Arjan Boon 93 punten. Moordrecht - Het vorig jaar naar de tweede klasse gedegradeerde eerste team van De IJssel is in de competitie van de Rotterdamse Schaakbond goed van start gegaan. De eerste wedstrijd werd gespeeld tegen het vorig jaar uit de derde klasse gepromoveerde team van 3-Torens uit Bergschenhoek. Like ons op www.hvhonline.nl Pas na drie uur spelen werd het eerste resultaat geboekt. Hans Lodeweges tekende voor remise evenals Justin Jacobse en Ronald Mandersloot. Pim te Lintelo, die, om met wit te kunnen spelen, in zijn honderdste RSB wedstrijd voor 'de IJssel' het eerste bord had in geruild voor het tweede, deelde de punten met de sterkste man bij het 3-Torens team. Ad Multem haalde als eerste een winstpunt binnen, gevolgd door Frank van de Pavoordt en Léon Jacobse. Als laatste ook een vol punt voor Mick van den Berg. Wat moeizaam uit de ope ning gekomen, maar nadat hij een kwaliteit wist te winnen ging het steeds beter. Tegen beter weten in streed zijn tegenstander voor een al verloren zaak. De klok besliste uit eindelijk de toen al ongelijke strijd. Eindstand 6,5-1,5 winst voor 'De IJssel'. Het derde team verloor in de RSB competitie nipt van het tweede team van Barendrecht, met 4,5-3,5. Winstpartijen voor Arie Macdaniël jr en Aad van der Meer. Voorts re mises voor Stefan Lipschart, Casper de Pijper en Lotte van der Wouden. Moordrecht - Astrid Antonisse geeft op dinsdag 8 oktober een lezing die in het teken staat van leerproblemen en beelddenkers. Krijg inzicht in 'hoe te leren', 'het opruimen van uw hoofd'en 'het op lossen van angsten'. De lezing be gint om 20.00 uur en vindt plaats bij Automobielbedrijf 't Centrum aan de Westringdijk 7 Aanmelden kan via info@elevatecoaching.nl of 06-30501226. Voor meer informatie: www.elevatecoaching.nl. Moordrecht - De oprit Moordrecht (18) van de A20 richting Gouda is in verband met het plaatsen van licht masten op donderdag 10 oktober afgesloten van 22.30 tot vrijdag 11 oktober 5.00 uur. Het verkeer wordt omgeleid via Gouda. Moordrecht - Diny IJsselstein en Fon Datema zijn op 25 september met een score van 63,89% op de eerste plaats geëindigd bij dames club Troef Vrouw. Tweede werden Jo Hertog en Liesbeth Palsgraaf met 54.86% en op de derde plaats ein digden Riet Dirkzwager en Ina van Adrichem met 54.17%. Voor dinsdag 8 oktober wordt in De Zespunt een damesbridgedrive ge organiseerd. Belangstellenden kun nen zich nog aanmelden. Voor meer informatie: 0182-373011. Moordrecht - De nationale Week van de Veiligheid gaat in Zuidpias op dinsdag 8 oktober van start met een informatieavond over wonin ginbraken en brandpreventie, vanaf 19.30u in sporthal De Zuidpias in Moordrecht. Woensdagochtend 9 oktober staan medewerkers van de gemeente en de wijkagenten op de markt bij de Smidse om van inwoners van Zuid- plas te horen wat zij ervaren als een veilige of juist onveilige buurt. Tussen 14.00 u en 17.00 u worden aan de Smidse gratis fietsen gegra veerd. Moordrecht - Actievoerders tegen de sluiting van zorgcentrum Moerdregt gaan vanaf donderdagavond 3 okto ber in Moordrecht langs de deuren om handtekeningen op te halen. Zaterdag 5 oktober staat het comité vanaf 11.00 u bij De Smidse. Over twee weken worden de handtekeningen aangebo den aan de directie van Zorgpartners. Medewerkers en bewoners van Moer dregt zullen vanavond ook hun zegje doen in de raadzaal, waar de sluiting van het zorgcentrum op de agenda staat van de programmacommissie Decentralisaties. Moordrecht - De Moordrechtse Mi lieuvereniging houdt op donderdag 3 oktober haar jaarlijkse ledenver gadering in hetZuidplasgebouw aan de Sportlaan 3. Ook niet-leden zijn van welkom. Aan de orde komen onder meer de plannen van Platform Mooi Zuid- plas, de Natuurwerkdag en de op hoging van de dijk langs de Hol landse IJssel. Na afloop van de vergadering verzorgt Maarten Box een presentatie met als thema 'Hoe knollen en bollen uw tuin verrijken'. Voor meer informatie: bertvanduijl@planet.nl en www.mooizuidplas.nl. Moordrecht - In de week van maandag 7 tot en met zondag 13 oktober vinden in Moerdregt de volgende activiteiten plaats: Maandag 7 oktober, 10.30 uur Koersbal, een spel voor mensen van alle leeftijden; van 13.30- 16.30 uur biljarten, van 14.15- 16.00 uur sjoelen, toegang 1,25 euro. Dinsdag 8 oktober, 9.00- 11.00 uur Denksport, een leuke manier om uw brein actief te houden. Toe gang 1,25 euro. Woensdag 9 oktober, 14.30 uur Crea-ochtend, een piepschuim hart versieren; toegang 3 euro. Donderdag 10 oktober, 10.30 uur Geheugentraining, houd uw ge heugen vitaal en actief met spel letjes, quizzen en oefeningen; van 14.15-16.00 uur Spelmiddag: onder andere rum- mikub, scrabble en sjoelen, toegang 1,25 euro; 19.30 uur Optreden Harmonie Dagorkest, toegang 6 euro. Vrijdag 11 oktober, 10.00 uur Creatief kaarten maken, toegang 2,50 euro; 14.30 uur Reünie van de bewonersvakantie, toegang 2 euro. ledereen is welkom. Nadere infor matie is op te vragen bij de recep tie van Moerdregt aan Land voor Water 3, via mailadres moedregt@ zorgpartners.nl of telefonisch via 0182-373844 op werkdagen tus sen 8.30 en 15.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47