Razzy Style is twee! Intratuin maakt prijswinnaar voordeelharkenactie bekend Een goed begin Bac Mode en Schoenen organiseert modeshow HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 2 OKTOBER 2013 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Dins dag 1 oktober is modezaak Razzy Style uit Nieuwerkerk aan den IJs sel jarig! De winkel bestaat dan twee jaar en eigenaresse Romana Zwang nodigt al haar klanten uit om dit te komen vieren. Na de opening van haar modewin kel twee jaar geleden, is het voor Romana allemaal heel snel ge gaan: Razzy Style werd in korte tijd een veel bezochte plek voor modebewuste dames met een maatje meer. Bij het éénjarig be staan werd een grote modeshow georganiseerd met meer dan 100 bezoekers. Ook werd de winkel afgelopen jaar uitgeroepen tot de leukste winkel van de Zuidpias. Prachtige mijlpalen waar Romana met plezier aan terugdenkt. "Dit is altijd mijn droom geweest en ik ben nog iedere dag blij met de stap die ik heb genomen. Mijn klantenkring is inmiddels lekker groot en er komen nog steeds da gelijks nieuwe mensen kijken naar de collectie. Het geeft zo'n kick om een dame helemaal blij te zien weggaan met haar mooie, nieuwe outfit. Het is fantastisch om de tweejarige verjaardag met hen te kunnen vieren", vertelt Romana. Wat heeft ze in petto? "De hele maand oktober krijgen alle bezoe kers die slagen in de winkel een goedgevulde goodie bag cadeau. Daarnaast is er natuurlijk koffie met wat lekkers voor iedereen!" Nieuwsgierig geworden? Bezoek Razzy Style aan de Kerklaan 96 of kijk op razzystyle.nl. Tijdens de grote opruiming "Voor- deelharken" in augustus kon den alle klanten meedoen met de nieuwsbrief inschrijfactie en daar mee een Intratuin cadeaukaart winnen ter waarde van honderd euro. ledereen die zich inschreef voor deze email nieuwsbrief tijdens het voordeelharken bij Intratuin, kwam in aanmerking voor de felbe geerde cadeaukaart ter waarde van honderd euro. Na deze actie kon Intratuin meer dan twaalf honderd nieuwe leden welkom heten, waar onder prijswinnaar de heer Ver- Was voor Ted Tenthof van Noorden bepaald niet het halve werk. Af gelopen zaterdag werd het ontbijt namelijk verzorgd door Sandra Filé van de Ontbijt Et Brunchservice. Dit super de luxe ontbijt was de eerste prijs in de Hart van Hol land Zomertour, die door de heer Tenthof van Noorden is gewonnen. meer. Hij vond de e-mail nieuws briefeen erg makkelijke en handige manier om op de hoogte te blijven van mooie aanbiedingen en schreef zich direct in, niet wetende dat hij ook daadwerkelijk die begeerde honderd euro zou winnen. "Dat is nog eens een fijn extraatje in deze tijd, enorm bedankt!!", aldus een blije Vermeer. Het is daarom nut tig om nieuwsbrieven van Intratuin scherp in de gaten te houden in verband met kortingen, acties en nieuws. Aanmelden kan nog steeds via www.intratuin.nl Verse broodjes, een heerlijk eitje, overheerlijke zalm, jus d'orange en koffie stonden klaar op de rijk opgemaakte ontbijttafel. Een goed begin van de dag en voor de heer Tenthof van Noorden reden genoeg om volgend jaar weer een gooi te doen naar de kampioenspositie in de Hart van Holland Zomertour. Zevenhuizen - Maandag 7 en dinsdag 8 oktober staan traditie getrouw in het teken van de mo deshow bij Bac Mode en Schoe nen. Tijdens deze modeshow, die wordt georganiseerd met mede werking van diverse ondernemers uit Zevenhuizen zoals Mekka, Rombout kappers, La Sorella en Villa 4 Kids is er alle gelegenheid om de herfst- en wintercollectie te bewonderen. Bekende dames modemerken zoals Expresso, Gerry Weber Editon, Tramontana, Enjoy, Blaf en de damesschoenenmerken als Gabor, Tamaris, Wolky, My- Walker, Begetti, Converse, Pastry, Fitflop zullen acte de présence geven. Op het gebied van kinder kleding zullen de merken Quapi, NoNo, Blue Rebel, Geisha, Petrol, TwinLife en Funcy XS en voor kin derschoenen Vingino, Braqeez, en Kanjers worden gepresenteerd. Zelfs voor de babykleding is er mo delijn van de merken Z8, Babyface en Lief. Aanvang van de shows is om 19.30 uur en vinden plaats op het winkeladres aan de Bur gemeester Boerstraat 22. Kaar ten zijn gratis af te halen op dit adres en tijdens de shows wordt een korting van 10°/o geboden op alle mode en schoenenaankopen. De winkel is op deze avonden ge opend van 19.00 - 22.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 57