CKV gedeeld koploper Rottemerenloop en Rottedrevenwandeltocht Heren NieMo niet in actie NieMo overklast Sassenheim BCN verliest met grote cijfers Van der Eijk pakt winst in Hellendoorn iTra HART VAN HOLLAND I SPOi 2 OKTOBER 2013 63 Korfbal Atletiek Waterpolo Waterpolo Badminton Nieuwerkerk aan den IJssel - CKV Nieuwerkerk vierde zaterdag feest. De nieuwe kunstgrasvelden wer den voorafgaand aan de wedstrijd officieel geopend. Het vele pu bliek dat hierop was afgekomen werd de eerste helft niet teleur gesteld. In de topper tegen Die Haghe was Nieuwerkerk de bo venliggende partij. De rust werd bereikt met een 10-5 voorsprong. In de tweede helft bleef dit ver schil staan tot 12-7. Daarna kwam Die Haghe sterk terug tot 13-12. In de spannende slotfase gooide invaller Kores Punt de wedstrijd in het slot met 14-12. Nieuwerkerk gaat nu met acht uit vijf, samen met Tjoba, aan kop in de Over gangsklasse D. Hellendoorn - KNAF Talent First- rallytalent Leo van der Eijk en zijn navigatrice Annemieke Hulzebos hebben tijdens de 32ste Hellen doorn Rally op mooie wijze de Nis san 350Z Challenge op hun naam weten te schrijven. Van der Eijk en Hulzebos pakte in deze Neder landse rallykiassieker de overwin ning. Bleiswijk - Rust, natuur, buitenlucht en beweging staan zondag 6 okto ber centraal bij de door atletiek- en wandelvereniging De Kieviten ge organiseerde Rottemerenloop en de Rottedrevenwandeltocht. De afstanden van de wandeltocht be dragen vijf, tien, twintig of dertig kilometer. De verschillende routes voeren de wandelaars door het na tuurgebied van de Rottemeren en gaan bij de langste afstand ook rond Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De heren van WSG NieMo- Van Vliet kwamen niet in actie door de terugtrekking van GZC DONK 6, dat met personele problemen kampte. De herenformatie kan vol gende week bij ZV Westland 2 de eerste punten van het seizoen bin nenhalen. de Zevenhuizerplas. Het nagenoeg autovrije parcours van de Rotteme renloop voert over de Rottedijken en over diverse bruggen naar de finish in het bosgebied van de Bleiswijkse Zoom. De inschrijving voor beide evene menten vindt plaats in het Sport en Recreatiecentrum Rottemeren aan de Kooilaan 1A. Wandelaars kunnen inschrijven vanaf 8.00 uur tot 14.00 uur; het inschrijfgeld be draagt 2,50 of 3 euro. Inschrijven voor de Rottemerenloop kan vanaf 9.15 uur tot vijftien mi nuten voor de start. De start van de halve marathon is om 11.00 uur; de tien kilometer start om 11.15 uur; de 1500 meter start om 11.20 uur. Bij voorinschrijving via www. inschrijven.nl geldt een lager tarief. Voor meer informatie: www.rottemerenloop.nl. als de single door er een driesetter uit te slepen, maar ze kwam telkens een paar punten te kort. Uiteindelijk moest het team genoegen nemen met een 1-7 uitslag. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordreeht - De waterpolosters van WSG NieMo-Van Vliet hebben sinds lange tijd een zege weer geboekt tegen Sassenheim. De ploegen waren al een aan tal seizoenen aan elkaar gewaagd. Samen degradeerden ze naar de huidige regio tweede klasse A. In het Polderbad was de startgemeensehap tussen Van Vliet-Barracuda en ORKA'97 de derde speelronde duidelijk de bovenliggende partij. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het eerste team van BC Nieuwerkerk speelde zondag 29 september uit tegen Astrix in Rotterdam. Bij de start van de dubbels bleek al snel dat het moeilijk werd. Zowel de heren als de dames moesten hun meerdere erkennen in de buren. Marsha van Nieuwland kwam nog dicht bij winst in zowel de dubbel In de openingsfase waren er al verschillende kansen voor de vrouwen, die echter vooral het latwerk raakten. De openingstreffer viel aan het einde van de tweede pe riode en kwam van Ludmilla Wolters in een overtalsitu- atie. Maritza Hoes schoot in de derde periode de 2-0 hard binnen na een vrije bal. Voor Hoes, voormalig speel ster bij het Leidse ZVL, is het voorlopig haar laatste wedstrijd. Omdat de 34-ja- rige in verwachting is, moet ze even pauze nemen. In de vierde periode was ze op nieuw trefzeker en bepaalde Wolters de eindstand op 4-0.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 63