Tangram loopt voor Bangladesh Weerbaarheidstraining voor brugklassers Zwangerschapsyoga Open Dag bij Omroep West Open repetitie Rotterdams Operakoor Filmavond in Kristal OUDERENZORG IN HET GHZ GOED GEREGELD M B HART VAN HOLLAND I 9 OKTOBER 2013 45 u Groene Hart Ziekenhuis Open voor iedereen Nesselande - De zogenaamde 'rots en water brugklastraining' is ge schikt voor ieder kind dat zekerder en zelfbewuster wil worden. De training is vooral bestemd voor kin deren die onzeker of verlegen zijn of gepest worden. De training is erop gericht de jongeren fysiek, sociaal, mentaal en verbaal weerbaar te maken. De training start woensdag 30 okto ber om 18.30 uur, omvat acht lessen van anderhalf uur en vindt plaats in De Kristal aan de Cypruslaan 404. Voor meer informatie en aanmel den: 010-4553799. De kinderen vonden het leuk om te rennen voor een goed doel. Nesselande - De Rotterdamse Ver eniging voor Katholiek Onderwijs (RVKO) bestaat 140 jaar en wil ter gelegenheid daarvan hun 56e school bouwen in Bangladesh. Naast een eerder georganiseerde lotenactie, houdt elke RVKO school een actie om geld in te zamelen. Het Tangram deed dit donderdag 3 oktober met een sponsorloop. Op de muziek van 'Klaar voor de start' was deze loop meteen de aftrap van de Kinderboekenweek met als thema 'sport en spel'. y-ï txw -X* Nesselande - In De Knoop begint maandagavond 11 november de cur sus Zwangerschapsyoga, een manier van lichamelijke en geestelijke be geleiding tijdens de zwangerschap. Deelnemers hebben geen ervaring met yoga nodig. Inschrijven kan via 010-2518988 of www.curzusenzo.nl. Rotterdam - Het Rotterdams Oper akoor houdt donderdag 24 oktober vanaf 19.30 uur een open repetitie in de Open Hof aan de Hesseplaats in Ommoord. Het koor geeft op za terdag 4 januari een nieuwjaars concert in de Grote zaal van de Doelen met een symfonieorkest en solisten. Nieuwe leden zijn welkom voor alle stemgroepen, vooral bij de mannen is er ruimte. Voor meer informatie en aanmel den: www.rotterdamsoperakoor.nl of 06-50648247. Nesselande - In De Kristal aan de Cypruslaan 404 wordt maandag 14 oktober de speelfilm 'Les Intou- chables' vertoond. De toegang bedraagt 3,50 euro. Voor meer informatie: 010-2862760 of 010-4553799. Den Haag - De regionale omroe pen zonden 25 jaar geleden voor het eerst in Nederland hun pro gramma's uit. Reden genoeg voor Omroep West om zaterdag 12 ok tober haar deuren te openen voor publiek. Van 11.00 tot 15.00 uur vinden tal van activiteiten plaats in het gebouw van de omroep aan de Laan van 's Gravenmade 2. Bezoekers kunnen een rondlei ding krijgen door het gebouw en kunnen zelf ontdekken of ze in het bezit zijn van presentatieta lent. Presentatoren en verslag gevers geven workshops en in het decor van TV West Nieuws, het Weer en het Verkeersjournaal kan een screentest gedaan worden. Ook voor kinderen is er van alles te doen, waaronder een spring kussen en een poffertjeskraam. De toegang is vrij. Voor meer informatie: www.omroepwest.nl. Wij zijn er trots op dat onze zorg is gewaardeerd met het nieuwe keurmerk Seniorvriendelijk Ziekenhuis 2013. Slechts 1 op de 3 ziekenhuizen heeft dit keurmerk ontvangen. Bij ons kunt u na verwijzing van uw huisarts snel terecht voor de beste ouderenzorg. Meer informatie: www.ghz.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 45