_l I Colofon 4*- j Eerlijk, betaalbaar vertrouwd HART VAN HOLLAND 9 OKTOBER 2013 47 Maaike van Helden - Stam Maaike van Helden - Stam Zorgeloos geleefd. Evert Moerman Corrie van Nierop-Opstal Coby Wursten - van der Gaag T 0182 37 38 99 WWW.DHRVC.NL Zorgzaam en vriendelijk, niet op eigen gewin bedacht. Een mens van dichtbij, een mens om van te houden. "De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Na een intens leven vol toewijding, liefde en zorg, is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, oma en kleine oma in de leeftijd van 100 jaar weduwe van Cornelis van Helden Janf en Rinaf Marjo en Rien Dennis en Ingrid Menno, Rens Cindy en Arthur Esmey, Tess Kees en Jennyt Bianca en Gilbert Izzie Jan en Bregje Guusje, Stijn Rob en Steven Cora en Leo Marina en Mark Shanna, Jocelynn Pauline en Justin Jady, Desny, Joamy Monique en Dingeman Kelsey Lars Cock en Mieke 6 oktober 2013 Zorgcentrum "De Zevenster", Leliestraat 3 Zevenhuizen. Correspondentieadres: M. Koenekoop - van Helden Julianaweg 2 2761 BT Zevenhuizen Geen bloemen Vrijdag 11 oktober van 9.30 - 10.15 uur is er gelegenheid tot condoleren in "De Rank" Dorpsstraat 15 te Moerkapelle. Om 10.30 uur zullen wij haar gedenken tijdens een dankdienst in de Hervormde Kerk. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum De Zevenster, voor de liefdevolle verzorging die onze moeder en oma mocht ontvangen. Hiermede geven wij u kennis dat nog onverwacht is overleden 25 september 1930 4 oktober 2013 Bea Stofbergen - Moerman Huib en Hilda Moerman Jeannet en Miguel Pereiralopes Demi en Noa neven en nichten Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is gek, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt: "ik ben wat moe" Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe Toon Op 2 oktober 2013 is op 85-jarige leeftijd overleden onze allerliefste weduwe van Gerard van Nierop Cor en Riet Bart en Mino Kees en Jeannette Patrick Edwin Ronald en Caroline Matthieu Kevin en Niina Johan en Lenneke Marijke en Remon Jaimy Jayden Peter en Sandra Demi Ellen en Alberto Gerrie en Dion Nel en Dirk Vincent en Margit Vanessa en Jan Dave Demi Valerie en Caspar Viander Adri en Jan Tim Gerard en Sandra Gerard jr. Corrie en Tete Sydney Correspondentieadres Ir. Lelystraat 11 2912 CG Nieuwerkerk aan den IJssel De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden op maandag 7 oktober in crematorium Schollevaar te Capelle aan den IJssel. Wij spreken onze dank uit voor de liefdevolle verzorging in Gouwestein. Correspondentieadres mevrouw B.T. Stofbergen - Moerman Dorpsstraat 174 2761 AJ Zevenhuizen Wij bedanken alle medewerkers van Zorgcentrum De Zevenster voor de goede zorg die Evert heeft mogen ontvangen. Door jullie bijzondere aandacht was De Zevenster voor hem echt een thuis. Vrijdag 11 oktober om 13.30 uur zullen wij stilstaan bij momenten uit het leven van Evert in zaal 1-2 in Zorgcentrum De Zevenster, Leliestraat 3 te Zevenhuizen, waarna gelegenheid is om met elkaar nog na te praten. Om 14.30 uur zullen wij Evert begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde. Na alle fijne jaren en dankbaar voor haar liefde en zorgzaamheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en schoondochter 6 oktober 1958 f 1 oktober 2013 Dirk Wursten Chantal en Marco Bruce, Chalice Danny en Chantal Ma Wursten Hoofdweg Noord 9e 2913 LB Nieuwerkerk aan den IJssel De uitvaart heeft zaterdag 5 oktober plaatsgevonden. DE HAAN RIJKAART VAN CAPPELLEN UITVAARTVERZORGING Ongeacht of en waar u verzekerd bent, kunnen wij u van dienst zijn. MICHEL DE HAAN, UITVAARTVERZORGER Hart van Holland Onafhankelijk informatieblad. Editie Zuidpias: Verschijnt in Zevenhuizen, Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel, Moordrecht, Rotterdam-Nesse- lande en Oud Verlaat, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 24.000 exemplaren. Editie Waddinxveen: Verschijnt in Waddinxveen, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 12.500 exemplaren. Bezoekadres: Hart van Holland Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon: 0180-632289 Fax:0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn: redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de adverten ties en ingezonden me dedelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Neem contact op met Van Rijk Verspreiding info@vanrijkverspreiding.nl of 06 - 2222 3459 Niets uit deze uitgave mag worden vermenig vuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 47